Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olkaaaaa

Libido? Gdzie leży mój problem ?? Help!!

Polecane posty

Gość Olkaaaaa

Hej . Mam 26lat partner 33 jesteśmy już parę lat razem znamy się w sumie jak łyse konie, na każdym polu jest świetnie oprócz seksu.... Jestem atrakcyjna widzę to w ocZch mężczyzn itd ale nie o to chodzi . Kochamy się parę razy w miesiącu ze względu wyjazdów służbowych. Gdy dochodzi do zbliżenia nie czuje kompletnie NIC . zero podniecenia w jego stronę seks jest mega słaby nie mam orgazmu praktycznie wogole nie mam chęci na zbliżenia z nim mimo że on szaleje na moim punkcie i jest zawsze zadowolony. Czuje się z tym okropnie on też widzi że jest źle mimo że z tym nic nie robi ,rozmów na ten temat było mnóstwo. Niby chce coś zmienić ale nie robi nic żeby mnie zadowolic. To już trwa parę lat dopadają mnie czarne myśli dotyczące zdrady ale nie chce tego zrobić. Na horyzoncie jest potencjał boje się że któregoś dnia hamulce mi puszcza i będzie tragedia. Kocham go do szaleństwa ale ten seks to tragedia dla mnie drażni mnie sam jego dotyk a co dopiero reszta .  Co robić?? Problem jest we mnie czy jak . Chce też mieć udane życie seksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kara

Raczej.. Go nie kochasz.. Pewnie od początku jest ten problem? Ja mam drugiego faceta w życiu, ja 20 lat w tym roku 21 on 37 w tym roku. Wcześniej seks był ale właśnie taki. Z aktualnym to... Cuda się dzieją. Wystarczy że o nim pomyślę nie mówiąc o zdjęciu czy jak go widzę na żywo. Odpływam, dosłownie. Jestem w sekundzie mokra, a on potrafi naprawdę to, o czym wczesniejszy nie wiedział że istnieje. Tylko też pociąga mnie okrutnie, wysoki, przystojny, szczupły, piękne włosy. Jak posąg. Trzeba tak trafić, nieczej seks to zmuszanie się. Mnie facet nie musi namawiać, jak już to ja jego XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo faceta się zmienia co 3 lata. A skoro tego nie zrobiłaś to co się dziwisz. To natura. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx
 

Raczej.. Go nie kochasz.. Pewnie od początku jest ten problem? Ja mam drugiego faceta w życiu, ja 20 lat w tym roku 21 on 37 w tym roku. Wcześniej seks był ale właśnie taki. Z aktualnym to... Cuda się dzieją. Wystarczy że o nim pomyślę nie mówiąc o zdjęciu czy jak go widzę na żywo. Odpływam, dosłownie. Jestem w sekundzie mokra, a on potrafi naprawdę to, o czym wczesniejszy nie wiedział że istnieje. Tylko też pociąga mnie okrutnie, wysoki, przystojny, szczupły, piękne włosy. Jak posąg. Trzeba tak trafić, nieczej seks to zmuszanie się. Mnie facet nie musi namawiać, jak już to ja jego XD

Zgadzam się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaaaaa

Nie problem jest od jakiś 5lat. Wiem jestem żałosna że tyle lat duszę to w sobie . Para jesteśmy 10lat. Kiedyś był ogień nocy nie starczyło a teraz ..  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkaaaaa

Myślę że jak bym go nie kochała , to już dawno miałby rogi . A mimo czarnej dziury w strefie zbliżeń cały czas jestem z nim bo jest wspaniałym mężczyzną i nie mogłabym mu tego zrobić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

10 lat z jednym fiutem to co się dziwić. Po roku nie ma już ognia, po 2 rutyna, a po 10? Agonia 😂 nawet se nie wyobrażam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bleeee
 

Raczej.. Go nie kochasz.. Pewnie od początku jest ten problem? Ja mam drugiego faceta w życiu, ja 20 lat w tym roku 21 on 37 w tym roku. Wcześniej seks był ale właśnie taki. Z aktualnym to... Cuda się dzieją. Wystarczy że o nim pomyślę nie mówiąc o zdjęciu czy jak go widzę na żywo. Odpływam, dosłownie. Jestem w sekundzie mokra, a on potrafi naprawdę to, o czym wczesniejszy nie wiedział że istnieje. Tylko też pociąga mnie okrutnie, wysoki, przystojny, szczupły, piękne włosy. Jak posąg. Trzeba tak trafić, nieczej seks to zmuszanie się. Mnie facet nie musi namawiać, jak już to ja jego XD

Patologia. To mógłby być Twój ojciec. Obrzydlistwo :////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kara
 

Patologia. To mógłby być Twój ojciec. Obrzydlistwo :////

Patologia? Wiesz jak wygląda mój facet, lepiej nie bo wpadniesz w kompleksy xd Jest cudowny, fakt taki jeden na milion z charakteru i wyglądu. I to raczej ja mam problem w drugą stronę, bo jest tak przystojny i pociągający, że wystarczy jak idzie do sklepu kupić buty to laski dają mu kartki z numerem i to młodsze ode mnie.. Taki z niego stary brzydal XD Nie wygląda na mojego ojca i z taką uroda i dbaniem o siebie nigdy nie będzie więc daruj to sobie i zajmij się układaniem grzywki na zakolach czy co tam robisz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erg
 

Patologia? Wiesz jak wygląda mój facet, lepiej nie bo wpadniesz w kompleksy xd Jest cudowny, fakt taki jeden na milion z charakteru i wyglądu. I to raczej ja mam problem w drugą stronę, bo jest tak przystojny i pociągający, że wystarczy jak idzie do sklepu kupić buty to laski dają mu kartki z numerem i to młodsze ode mnie.. Taki z niego stary brzydal XD Nie wygląda na mojego ojca i z taką uroda i dbaniem o siebie nigdy nie będzie więc daruj to sobie i zajmij się układaniem grzywki na zakolach czy co tam robisz 🙂

Foto albo budź się z fantazji dziecino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kara
 

Foto albo budź się z fantazji dziecino

Ty się obudź bo ...y gadasz, że czytać się tego nie chce.. Wolę być z zaradnym, doświadczonym i bardzo przystojnym mężczyzna, ladniejszym niż zdecydowana większość niż męczyć się z jakimś nalanym, łysy i niskim sebusiem w koszulce adidasa jakich w większości widzę na ulicy i z jakimi spotykają się moje koleżanki. To jest dopiero masakra i "przebudzenie" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Hahahahaha 🤣

Typowy facet po 30syce: łysy okularnik bez zębów, bulaj z obwisla sina morda i brudnymi, śmierdzącym stopami, zarabiajacy 2500,z wybujalymi wymaganiami wobec podlych kobiet, który ma jednak złote serce i zasługuje na 18 z uroda seleny gomez która będzie prac jego brudne gacie, znosić jęczęnie i podstawiac obiadki pod obwisly ryj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1987

Autorko. Drażni ciebie jego dotyk. Wniosek jest oczywisty. Nie kochasz go. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×