Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ja.

Jak zagadać i zakręcić w głowie przystojnemu ekspedientowi?

Polecane posty

Gość Ja.

Dodam, że nie mam już 20 lat i łatwo nie bedzie ☹️ a się zabujalam. Wzdycham już kilka miesięcy i chce to ruszyc do przodu ale tak żeby w razie kosza nie zapaść się pod ziemię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huyt

Starszy pewnie? Ma obrączek? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja.

Raczej taki w moim wieku. Czyli po 30stce... Oczywiscie, że nie ma obrączki, jakby miał, to byłby skreślony dla mnie. Bardzo się zabujalam! Ma taką samą pasję jak ja. Wiem bo usłyszałam jak gada z klientem kilka miesięcy wstecz. Niestety nie mogę ni z gruszki ni z pietruszki wyskoczyć sobie z tym tematem. Nie mam jak go zakręcić. Nawet nie mam po co tam chodzić bo to sklep głównie z fajkami i alkoholem ☹️ więc patrzę sobie chociaż przez szybę czasem, ukradkiem ☹️ smutne. Ale nie mogę tak robić bo już raz mnie przylapal na gapieniu się i zamiast udawać, że sobie stoję, to ja ostentacyjnie Uciekłam! 😰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja wiem tylko jak poderwać kuriera. Zamierzam przy płaceniu dać mu katrke z nr telefonu. Dobry pomysł? Ostatnio stchorzylam. Jak zadzwonił to serce zaczęło mi walić i klops 😒 Ale tym razem zaryzykuje. Raz kozie śmierć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja.

Serio nikt nie ma żadnego dobrego pomysłu? ☹️☹️ Ale dolina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak kobieta się podoba fizycznie to może prosto z mostu zaprosić i facet poleci. Ale tego sprawdzić się nie da czy się podoba czy nie. W dodatku nie wiadomo czy wolny, czy nie gej... 

 

Taki fajny temat i nikt nic? Gdzie faceci? Tyle ich tu niby siedzi... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja kiedys wkrecilam kolesia grającego na gitarze że znam zespul szukający gitarzysty. To był pretekst do wymiany numerów i poszło. Ślub itd. Niestety zdradzil. I już po rozwodzie 😭 Sama jak ta p*zda w takim wieku i wieczory samotnie spędzanie na kafeterii. 😭 Nie ma już dla mnie nadziei. Każdy facet jest taki sam. Każdy zdradzi prędzej czy później choćby marząc o koleżance z pracy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
 

Każdy facet jest taki sam. Każdy zdradzi prędzej czy później choćby marząc o koleżance z pracy! 

Nie każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Nie każdy.

Szkoda że nie mieszkamy w jednym miejsce bo chętnie bym poszła z Toba na kawę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zapytaj go o której kończy pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
 

Szkoda że nie mieszkamy w jednym miejsce bo chętnie bym poszła z Toba na kawę. 

Nie przypominam sobie, żebym pisał, skąd jestem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Ale dziękuję za miłe słowa 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja.
 

Zapytaj go o której kończy pracę.

Wiem o której kończy. Napisane jest na drzwiach sklepu 🤣😂 23.

Poza tym co by to niby miało dać 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja.

Niestety podskornie znając życie czuje ze on kogoś właśnie zapoznał i zaczął się z kimś spotykać. Wyrobił się ostatnio na Maxa. ☹️ Znam to z autopsji. Teraz to se mogę jedynie pomarzyć. Wyglądał wczoraj obłędnie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajj
 

Ja kiedys wkrecilam kolesia grającego na gitarze że znam zespul szukający gitarzysty. To był pretekst do wymiany numerów i poszło. Ślub itd. Niestety zdradzil. I już po rozwodzie 😭 Sama jak ta p*zda w takim wieku i wieczory samotnie spędzanie na kafeterii. 😭 Nie ma już dla mnie nadziei. Każdy facet jest taki sam. Każdy zdradzi prędzej czy później choćby marząc o koleżance z pracy! 

Jaka baba musi być durna brać gitarzyste.... to podstawowy błąd, nic dziwnego że niewypał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koli

Kartka to fajny pomysł, jako facet dałem kiedyś dziewczynie w kawiarnii, docenila i napisała, była sympatyczna kawa 🙂 Nie każdy zdradza a.. Hmm sprzedawca w sklepie to też mniejsze szanse, to nie biznesmen bogaty co może. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Jaka baba musi być durna brać gitarzyste.... to podstawowy błąd, nic dziwnego że niewypał

 CO MA do tego gitara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bum

moze Wezmie pod uwage stara nia dziewczyny, prosta, nie bogata....dobry material na kilka razy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja.
 

Kartka to fajny pomysł, jako facet dałem kiedyś dziewczynie w kawiarnii, docenila i napisała, była sympatyczna kawa 🙂 Nie każdy zdradza a.. Hmm sprzedawca w sklepie to też mniejsze szanse, to nie biznesmen bogaty co może. 

Moze takiemu sprzedawcy przy płaceniu też wręczyć kartkę? Byłoby mi łatwiej gdybym go tak długo nie znała i nie mieszkała obok tego sklepu. Bo tak to jak będę spalona po jego odmowie, albo braku odzewu, to naprawdę kiepsko bo chcąc niechcac będę go widywać i wystawiać się przed nim na posmiewisko choćby w drodze na przystanek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja.
 

 prosta, nie bogata....dobry material na kilka razy 

 Ty też na więcej niż raz się nie nadajesz z takim swiatopogladem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaka pała
 

 CO MA do tego gitara.

na muzyków lecą laski, laski ruha muzyk = zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bum

I co misiu na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

na muzyków lecą laski, laski ruha muzyk = zdrada

A na mojego ex nie poleciała żadna dlatego ze grał.on wyruhal pierwsza lepsza nacpana dzivvke po piątkowej imprezie w Mc Donalds'ie. Łatwy cwel. A potem trypla na chooju leczył 😂 serio! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

A na mojego ex nie poleciała żadna dlatego ze grał.on wyruhal pierwsza lepsza nacpana dzivvke po piątkowej imprezie w Mc Donalds'ie. Łatwy cwel. A potem trypla na chooju leczył 😂 serio! 

Dwie łatwe szm'aty. 

Granie nic nie ma do godności. Jak ktoś jest sci'erwem to zdradzi i bez gitary. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja.

MOŻECIE MI DORADZIĆ CZY WARTO RYZYKOWAĆ Z TA KARTKA I BYC MOŻE ZROBIĆ Z SIEBUE TYM SPOSOBEM NAJWIĘKSZEGO BLAZNA ROKU? może sa jednak bardziej oryginalne i pociągające sposoby żeby go zainteresować, a jednocześnie w razie kosza wyjść z tego z twarzą? 

(taki towar pewnie dawo ma udany związek ☹️☹️☹️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 🧚‍♂️ Przydałaby się

Magiczna "różdżka" 🧚‍♀️ 

😄

Dotknięcia magicznej "różdżki" ci potrzeba kochana. 🧚‍♂️🧚‍♀️😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Faceci są do tego stopnia nieogarnieci że nawet nie potrafią odpisać w temacie co ich kręci. 

Jak facet umie się zachować, zawsze wie co zrobić i co powiedzieć a do tego ma wybitna kulturę to jest już po mnie. 

Faceci pewnie ograniczają się do "fajnej" du'py, cyckow i żeby brała z połykiem. 

Taka różnica między kobieta - człowiekiem, a podgatunkiem ludzkim w postaci samców. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
 

 

Faceci pewnie ograniczają się do "fajnej" du'py, cyckow i żeby brała z połykiem. 

Taka różnica między kobieta - człowiekiem, a podgatunkiem ludzkim w postaci samców. 

Unikajmy oceny wszystkich facetów na podstawie obserwacji 1 psychola z kafeterii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Unikajmy oceny wszystkich facetów na podstawie obserwacji 1 psychola z kafeterii. 

Kilku psycholi z kafeterii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice
 

Kilku psycholi z kafeterii. 

Pewnie racja  😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×