Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Ciąża po terminie a współżycie

Polecane posty

Gość Gość

Witam. Moje dziecię niestety spóźnia się już któryś dzień i prawdopodobnie będę mieć wywoływany poród. Wczoraj współżyłam z mężem, a teraz mam silny ból podbrzusza i plamienie. Czy mogłam zaszkodzić dziecku? Byliśmy bardzo ostrożni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

rodzisz dziewczyno 😄 nie zawsze pierwsze odejdą wody, nie zawsze pierwsze sa skurcze.

Ja  dwa razy zaczynałam poród plamieniem, dopiero po kilku h zaczeły sie skurcze. Trzecie raz wywoływali, ale w sumie tez nim pojawiły się surcze , zaczeły odchodzić odchody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

autorka chyba sama sie zorientowała 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No właśnie chyba to nie to 😞 Nie wiem już, tracę cierpliwość. Mam taki ból jak przy miesiączce. Bardzo bym chciała, by poród już się zaczął, ale obawiam się, że może wczoraj przesadziliśmy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

No właśnie chyba to nie to 😞 Nie wiem już, tracę cierpliwość. Mam taki ból jak przy miesiączce. Bardzo bym chciała, by poród już się zaczął, ale obawiam się, że może wczoraj przesadziliśmy. 

ale dobra, to powiedz co robisz jeszcze w domu? Skoro pusciła ci się krew, skoro brzuch boli, to juz dawno powinnaś byc na IP zeby zbadali. Moja koleżanka poszła na rutynową kontrole do lekarza, lekarz zbadał i mówi- pani właśnie rodzi, rozwarcie  na 8cm, jej szczescie że lekarz przyjmował w szpitalu, bo ledwo zdarzyli. Nie czuła zupełnie nic. 

Z dziewczyna która leżała ze mną na sali zaraz po narodzinach córeczki, opowiadała ze przy pierwszym porodzie pusciły jej się wody, pojechałą skontrolować i urodziła. Nie czuła nic do partych, a parte ponoć były tylko napięciem mięśni.

Skoro jest po terninie, skoro pusciła się krew, to ja bym nie czekała. Fakt jestem okropną panikarą, ale przejechać sie na IP to tylko chwila, nie wyobrazam sobie inaczej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanessa

Może to tylko podrażniona szyjka macicy puściła trochę krwi tak jak to bywa po badaniu ginekologicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, zaszkodziłaś, dzieciak będzie miał odciśniętego chooja na główce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak, zaszkodziłaś, dzieciak będzie miał odciśniętego chooja na główce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi 🙂 Od dwóch godzin mam regularne skurcze. Działania męża pomogły 😀 trzymajcie kciuki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi 🙂 Od dwóch godzin mam regularne skurcze. Działania męża pomogły 😀 trzymajcie kciuki 

mówiłam 😛 a słuchac nie chciałas. Lekkiego rozwiazania i napisz jak poszło 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Już dziecko jest na świecie od dwóch dni 😀 polecam seks jeśli termin porodu się opóźnia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×