Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kate

Co to znaczy jak facet napisał "Nie mam czasu na stały związek, mogę tylko FWB"?

Polecane posty

Gość kate

Jak wyżej. Co kryje się za tym "nie mam czasu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obatel
 

Jak wyżej. Co kryje się za tym "nie mam czasu"?

Chodzi o to że on nie chce związku, tylko pragnie żebyś mu wypieściła ustami dziurke od pupy. Tak wiesz mle mle mle języczkiem. To taki nasz kod - facetów lubiących tego typu pieszczoty 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haha
 

Jak wyżej. Co kryje się za tym "nie mam czasu"?

Kryje się doopke który jeszcze nie poznał prawdziwej miłości i nie pozna z takim podejściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Friends with benefits. Chce cię zaliczać bez zobowiązań. W ryj bym mu dała za taką propozycję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan

Czemu dupek, takie FWB może być całkiem romantyczne, zlać się do buzi koleżance xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Że nie chce związku tylko luźnej relacji z seksem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss
 

Friends with benefits. Chce cię zaliczać bez zobowiązań. W ryj bym mu dała za taką propozycję. 

W ryj i z buta w ja@ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss
 

Czemu dupek, takie FWB może być całkiem romantyczne, zlać się do buzi koleżance xD 

Spadaj i zapomnij o tym...Dostałaś a nie zasluzyles, Alez głupie te kobiety. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że nie chce związku ze zobowiązaniami, ale koleżeństwo plus seks jest okej. FWB. Co tu więcej dodać? Dla mnie idealny układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kapitan
 

W ryj i z buta w ja@ja

Do ryja to idzie chuuj xD a z jaj ciepły posiłek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Już takich trzech kopnelam w D..I nie źałuję, bo nie czuję do nich żadnych więzi wiedząc , że nie kierowali się miłością.Kamień z wozu-koniowi lżej.to był artur, grześ i david

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehee

Brak czadLsu to typowa klasyczna wymowka. On nie chce Z TOBA związku a jedynie seksu. Jak trafi na odpowiednia kobietę to nagle związku zapragnie i czas dla niej znajdzie. Nie pakuj się w to bo bardzo możliwe ze się zakochasz a on nie i będziesz cierpieć. Kobiety się przywiązują po seksie. Nie ryzykuj, miej honor i olej go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chce seksu, ale jego czas jest zbyt cenny, żeby go z Tobą marnować. Czego tu nie rozumieć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obatel
 

Brak czadLsu to typowa klasyczna wymowka. On nie chce Z TOBA związku a jedynie seksu. Jak trafi na odpowiednia kobietę to nagle związku zapragnie i czas dla niej znajdzie. Nie pakuj się w to bo bardzo możliwe ze się zakochasz a on nie i będziesz cierpieć. Kobiety się przywiązują po seksie. Nie ryzykuj, miej honor i olej go.

To może zamiast pełnego seksu koleżanka obdarzy go pieszczotami dziurki od pupy? Tak wiesz mle mle mle języczkiem. Wtedy bedzie ok 👌😗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyyxy

To znaczy, że facet jest egoistą, nie chce zobowiązań, i na danym etapie życia szuka frajerki do spełniania jego przyjemności. Zero szans na ślub i dzieci, dla kobiety to układ bez przyszłości. Dodatkowo traktuje innych ludzi instrumentalnie, dlatego mała szansa, że się zakocha. Porządny facet nie składa takich propozycji.  Zgaduję, że facet jest jeszcze mentalnie w liceum. Rada : uciekaj jak najdalej i nie daj się w to wciągnąć !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczera do bólu

FwB to typowa zagrywka ...ych facetów. On mówi ci w ten sposób, że nadajesz się do roochania, ale wyklucza że mógłby się z kimś takim związać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Jak wyżej. Co kryje się za tym "nie mam czasu"?

Jakby się zakochał to nie byłoby słowa o fwb no chyba że naprawdę byłby mocno zakochany, nie chciałby cię stracić a ty byłabyś na nie to może chciałby mieć cię obok w ten sposób. 

Ale wierz mi że gdy facet się zakocha to wszystkie jego spiewki o braku czasu czy chęci stałego związku, znikają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

To znaczy, że facet jest egoistą, nie chce zobowiązań, i na danym etapie życia szuka frajerki do spełniania jego przyjemności. Zero szans na ślub i dzieci, dla kobiety to układ bez przyszłości. Dodatkowo traktuje innych ludzi instrumentalnie, dlatego mała szansa, że się zakocha. Porządny facet nie składa takich propozycji.  Zgaduję, że facet jest jeszcze mentalnie w liceum. Rada : uciekaj jak najdalej i nie daj się w to wciągnąć !!!!

Przynajmniej powiedział szczerze. Nie bulwersuj się bo każdy ma prawo robić co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jakaś małolata (13?14?) w galerii koło mnie - "(...) on proponował mi FWB i chyba się zgodzę, bo nie chcę związku, nie potrzebuję nikogo, tylko porządnego seksu..." chyba młodsze pokolenia są mniej konserwatywne 😉

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basssssia

Jeśli na to pójdziesz to najprawdopodobniej bedziesz taką jego zabawka, do której z czasem straci i szacunek i powoli cierpliwość. Relacja z hukiem się skończy, a ty będziesz cierpieć. Chyba, że gościa nie chcesz do poważniejszej relacji i nawet jak by się to miało spieprzyc płakać nie będziesz. W innym przypadku doradzam, jeśli on ci tak mówi, odpowiedzieć: "To ja(!) nie mam czasu na głupoty, w takim wypadku mogę być tylko just friend" 

Ale oddać mu należy, że szczery chociaż był! 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kobiety lubią takich zjeebów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Kobiety lubią takich zjeebów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Brak czasu na wszystko co jest w związku czyli chodzenie za rękę do kina do restauracji na zakupy oglądanie mieszkań wspólne filmy wspólne gotowanie wspólne granie ale znajdzie godzinę na seks. Może jest zapracowany.

Nie, jest mentalnie dzieckiem, tylko takim dużym wyrośnięty 33 letnim i cwaniaczkiem wiejskim który myśli ze wszystko mu wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Kobiety lubią takich zjeebów 

na krótką metę, później odchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Jeśli na to pójdziesz to najprawdopodobniej bedziesz taką jego zabawka, do której z czasem straci i szacunek i powoli cierpliwość. Relacja z hukiem się skończy, a ty będziesz cierpieć. Chyba, że gościa nie chcesz do poważniejszej relacji i nawet jak by się to miało spieprzyc płakać nie będziesz. W innym przypadku doradzam, jeśli on ci tak mówi, odpowiedzieć: "To ja(!) nie mam czasu na głupoty, w takim wypadku mogę być tylko just friend" 

Ale oddać mu należy, że szczery chociaż był! 😁

dno patologiczne z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wieli facetów nie chce po prostu związku, bo w młodym wieku związki strasznie ograniczają człowieka. Na poważne relacje czas przyjdzie po trzydziestce. Na razie warto się bawić, spotykać z ludźmi, z kumplami kiedy się chce, mieć święty spokój, nie tłumaczyć się, spędzać czas jak się chce. A układ friend with benefits jest dobry dla obu stron. Można pójść razem do kina, do knajpki, mieć seks, który dla obu stron jest przecież przyjemny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Jak wyżej. Co kryje się za tym "nie mam czasu"?

Pogoń palanta. Darmowego ru chań ska niech szuka gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Wieli facetów nie chce po prostu związku, bo w młodym wieku związki strasznie ograniczają człowieka. Na poważne relacje czas przyjdzie po trzydziestce. Na razie warto się bawić, spotykać z ludźmi, z kumplami kiedy się chce, mieć święty spokój, nie tłumaczyć się, spędzać czas jak się chce. A układ friend with benefits jest dobry dla obu stron. Można pójść razem do kina, do knajpki, mieć seks, który dla obu stron jest przecież przyjemny. 

Nie dla kobiety. Jeśli facet chce mieć łóżko bez żadnej odpowiedzialności, niech chodzi do agencji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Kobiety lubią takich zjeebów 

Nie. Gardzą nimi. To odpady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Friends with benefits. Chce cię zaliczać bez zobowiązań. W ryj bym mu dała za taką propozycję. 

I słusznie. Na odlew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×