Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Dalszy znajomy dal mi biala roze na walentynki

Polecane posty

Gość Gosc

Co myslicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk

Że jestś kolcem ŕóży.. 

Żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Że troche sie pospieszył 😅

Co wyraza biala roza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Że jestś kolcem ŕóży.. 

Żal.pl

Wow 0,2567 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Co wyraza biala roza?

Duchową miłość, czystość i takie tam. Często białe róże są w bukiecie do ślubu lub na pogrzebach szczegolnie młodych osób 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Duchową miłość, czystość i takie tam. Często białe róże są w bukiecie do ślubu lub na pogrzebach szczegolnie młodych osób 

To czemu mi ja dal? Nie ma brudnych mysli? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Też myślałem o tym chwilę, chciałbym komuś dać taką różę, nie czerwoną, ale nie zasługuje. I wyrazić swoją przyjaźń i nic więcej. Myślę, że on o tym myślał. Tylko czemu 2 tygodnie przed czasem? Wyjeżdżał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Też myślałem o tym chwilę, chciałbym komuś dać taką różę, nie czerwoną, ale nie zasługuje. I wyrazić swoją przyjaźń i nic więcej. Myślę, że on o tym myślał. Tylko czemu 2 tygodnie przed czasem? Wyjeżdżał?

Ja dalabym mu natomiast czarna z czerwonym srodkiem. Krwistym i goracym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dlaczego nie zasluguje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

To czemu mi ja dal? Nie ma brudnych mysli? 

Biała róża jakos mi nie gra z brudnymi myślami. 

Nie wiem w ogole czy mężczyzna dając kobiecie kwiaty zdaje sobie sprawe ze konkretny kwiat i konkretny kolor ma swoje znaczenie. Mysle że większość nie przywiązuje do tego wagi. Bardziej patrzą na zasadzie czy kwiatek jest ładny czy nie. 

Ewentualnie mógł pomyśleć ze biała jako ta delikatniejsza niż czerwona będzie w lepszym guście bo wiadomo, czerwona róża to miłość, namiętność, poządanie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Biała róża jakos mi nie gra z brudnymi myślami. 

Nie wiem w ogole czy mężczyzna dając kobiecie kwiaty zdaje sobie sprawe ze konkretny kwiat i konkretny kolor ma swoje znaczenie. Mysle że większość nie przywiązuje do tego wagi. Bardziej patrzą na zasadzie czy kwiatek jest ładny czy nie. 

Ewentualnie mógł pomyśleć ze biała jako ta delikatniejsza niż czerwona będzie w lepszym guście bo wiadomo, czerwona róża to miłość, namiętność, poządanie 🙂

Czyli nie czuje do mnie milosci i namietnosci tylko przyjazn i nic wiecej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
 

Dlaczego nie zasluguje? 

Mimo,że znaliśmy się kilka lat, minęły z 4 to odrzuciła mnie. Bo ze 3 razy w ciągu tego czasu pytałem czy możemy wyjść na kawę. Widocznie zrozumiała, że chciałem być więcej niż kolegą a ona nie sama. Nie chce też mnie widzieć ani żebym pisał. Odpisała na zyczenia, myślałem, że minęło ale jednak nie. Każde jej słowa psują mii humor conajmniej na kilka dni,a ż boli. A ja dałem z siebie wszystko co dobre, tylko jak koleżance, bo nigdy nie chciałem niczego wiecej, bo na początku pytałem kim mógłbym być dla niej. Nie zasłużyła, bo udawała i pozwoliła mi być kolegą a jak juz się nie widujemy, pozwioliła pisać ale nie pogadać na żywo, czyli jestem dla niej nikim. Byłem tylko przydatnym czymś a nr zostawiła mi tylko w razie coś, w razie włąmania itp w jej pracy. W nerwach pół roku temu usunąłem ze znajomych. Po Świętach chiałem to naprawić, widzę że odpowiada normalnie na życzenia ale nie, usunela zaproszenie. Nie chcę porad, z zajętą się nie przyjaźni i nie pokazuje swojego dobra pomocy, popamiętam to. Ona robiła to tylko dla własnych korzyści. Ja tak nie odrzucam. Ale może i nie wolno nam się znać. Skoro to powoduje u mnie takie uczucia to znaczy, że nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Czyli nie czuje do mnie milosci i namietnosci tylko przyjazn i nic wiecej? 

Tak mi sie wydaje. Ale wiesz, skoro to dalszy znajomy a nagle ni z tego ni z owego daje Ci roze na walentynki ktore są za dwa tygodnie to może jest ti jakis znak. Sama nie wiem jak to odczytać. Słaba jestem we wrozeniu z płatków róż, lepiej mi idzie z tulipanami 🙄

Może najprościej będzie jak sie go zapytasz co miał na myśli dając Ci roze na walentynki? Jakos tak na zarty mozesz powiedziec ze to przecież święto zakochanych, on odpowie: "a skąd masz pewność ze od dziś to nie będzie nasze święto?" Padniecie sobie w ramiona i będziecie żyć dlugo i szczęśliwie 😎

A tak serio, podejdź go jakoś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

biała róża z tego co czytam może znaczyć szacunek, przeprosiny, że się komuś podobasz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

biała róża z tego co czytam może znaczyć szacunek, przeprosiny, że się komuś podobasz,

Hm...ale randki nie proponowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaarŕriikkkkk
 

Wow 0,2567 %

Złodziej zawsze myśli,że wszyscy chcą go okraść...

Sik!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

do walentynek jeszcze trochę czasu, więc chyba zmyślasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Złodziej zawsze myśli,że wszyscy chcą go okraść...

Sik!

 

Ciekawe masz koncepcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Znaczy szarik myslisz ze zawsze bylbys dla kogos kolcem rozy? Osobliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Złodziej zawsze myśli,że wszyscy chcą go okraść...

Sik!

 

No dobra dal mi na dzien kobiet i 12 kolezankom tez 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×