Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Polacy to w większości zjeebany naród

Polecane posty

Gość gosc

Jest kilka, kilkanaście procent normalnych ludzi ale reszta to dramat, patola, ludzie bez empatii, bez wrażliwości, albo chamy myślące że im się wszystko należy, zero oglady, szacunku, wszystko co jest inne to do gazu. Po prostu brzydzę się tym krajem i społeczeństwem, zwłaszcza tych mentalnych sebixow imbecyli. Pracuje z "klientami" i niestety wiem co mówię, chamstwo i buractwo. Czasami niektórych przydałoby się odstrzelic by się goowno nie rozmnazalo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co sie poradzi, takie burasy sa, taki klimat mamy. Przesylam pozytywne wibracje. Mili ludzie tez sie znajda, ale gina w tlumie. Tez nie przepadam za tym krajem, bo jest szary, smutny, nijaki i lepiej byloby sie gdzie indziej urodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niter
 

Jest kilka, kilkanaście procent normalnych ludzi ale reszta to dramat, patola, ludzie bez empatii, bez wrażliwości, albo chamy myślące że im się wszystko należy, zero oglady, szacunku, wszystko co jest inne to do gazu. Po prostu brzydzę się tym krajem i społeczeństwem, zwłaszcza tych mentalnych sebixow imbecyli. Pracuje z "klientami" i niestety wiem co mówię, chamstwo i buractwo. Czasami niektórych przydałoby się odstrzelic by się goowno nie rozmnazalo 

Masz racje, tak jest, niestety oni tylko zabierają miejsce i powietrze zużywają niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonel
 

Co sie poradzi, takie burasy sa, taki klimat mamy. Przesylam pozytywne wibracje. Mili ludzie tez sie znajda, ale gina w tlumie. Tez nie przepadam za tym krajem, bo jest szary, smutny, nijaki i lepiej byloby sie gdzie indziej urodzic.

Mój znajomy niedawno był w PL i twierdzi że kraj ładny, pobudowany, wszystko nowe itp. ale ludzie to nie wiem, mentalność może być średniowieczna i trudna do zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Napisał sebix o swoich braciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek

Kurcze mentalnosc sebixa i podobny jezyk a ma sie prawie za elite narodu. Czlowieku sam reperezentujesz identyczny poziom intelektualny i oglady jak tych na ktorych plujesz. Nikt normalny sie tak nie wyraza i ma zwyczajnie gdzies jakis chamow i burakow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×