Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawa

Sex analny w ciazy

Polecane posty

Gość Ciekawa

Witam! Pisze z pytaniem o sex analny moja znajoma jest w 6 miesiącu ciąży a w 4 miesiącu odkleilo się jej łożysko w 1/3 i leżała półtora miesiąca w szpitalu i jak wypuszali ja ze szpitala da stała zakaz sexu a z mężem uprawiają sex analny ? Pytałam się jej czy to bezpieczne itp a ona ze przecież to nie stosunek pochwowy i moje pytanie jest takie czy naprawdę nie ma czego się obawiać? Pytam bo mam być matka chrzestna proszę tylko odpisywać powazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm

Ale kto komu wkłada w d,u,p,e? Ona mężowi dildo czy on jej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Całkowity zakaz seksu to całkowity..  tylek a pochwa, cienka granica. Babol bez wyobraźni, można pohamowac psioche na te kilka miesięcy żeby dziecku nie szkodzić, zwłaszcza przy odklejaniu sie łożyska. Facetowi robic loda/masaz, inne cuda w zastępstwie. Podsumuje tak - ...e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co cię to obchodzi autorko? Masz być matką chrzestna, tobie w doope nikt z tej okazji wkładał nie będzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

A co cię to obchodzi autorko? Masz być matką chrzestna, tobie w doope nikt z tej okazji wkładał nie będzie. 

 ja bym wkładał  i jęzora też .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena

Nie powinna uprawiać żadnego seksu, bo nie chodzi o samo wsadzanie k... do pochwy ale tez o orgazm, który przeżywa tez uprawiając seks analny. A orgazm, drażnienie sutków itp powoduje skurcze macicy, które są niebezpieczne przy odklejajacym się łożysku. Mi tak to lekarz tłumaczył... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×