Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kostyra

Musze wypić piwo bo jestem wQrwiony..., jak zwykle, przez kobiete + problemy z nowym autem

Polecane posty

Gość Kostyra

Nie dość, że moja była, która mnie zostawiła jakiś czas temu, spotkała się ze mną wczoraj-miałem nadzieje, że coś może tego.. a ona mi oznajmiła, że znalazła sobie niedawno kogoś nowego, wiec momentalnie mega wk.urw i dół a dodatkowo auto które dosłownie kupiłem 3 miesiące temu (brałem 20 koła kretydu specjalnie na nie) nawala.. i musze jutro oddac do mechanika a wstępna diagnoza jest bardzo niepokojąca, bo coś z silnikiem, naprawa może nawet z 2 tauzeny wynieść, ku.rwa yebana mac.. człowiek nigdy nic nie zaoszczedzi bo zawsze KU.RWA COS NIE TAK!!! jaki ja jestem wkurzony.. nawet nie ma komu sie wygadac, wiec otwieram piwo, chociaz wiem, ze to zly pomysl bo jestem jeszcze "wczorajszy", wiec wypije te 2 piwka , które mam i na nowo bede pijany, eh.. no ale co zrobic, parszywe zycie, parszywe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ty to raczej miałeś intymne spotkanie ze swoja skarpetą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kostyra
 

Ty to raczej miałeś intymne spotkanie ze swoja skarpetą. 

co cię boli gosciu, ze wyjezdasz z takim durnym tekstem?? smieszy cie to, ze ktos ma problemy?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kostyra

up.. nie ma tu nikogo ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdser

Audi to raczej droga zabawka w utrzymaniu, nie każdego stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak będziesz znowu miał nadzieję na "coś tego", to rozpędź się i wyrżnij tym durnym łbem o kaloryfer. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kostyra
 

Audi to raczej droga zabawka w utrzymaniu, nie każdego stać.

a kto ci powiedzial, ze ja mam audi??    forda mam

 

Jak będziesz znowu miał nadzieję na "coś tego", to rozpędź się i wyrżnij tym durnym łbem o kaloryfer. 

nie rozumiem po co ta zlosliwosc..., zrozum samotnego faceta, ktory od roku jest samotny i zyje bez kobiety i seksu, to chyba logiczne, ze mialem nadzieje, ze moze do siebie powrócimy czy cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kostyra

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justa

Ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackk

witaj w klubie ja też sączę browara 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No co?

Co trzeba miec w głowie, żeby brać kredyt na auto? Nie lepiej kupic takie, ktore można utrzymać? Ewentualnie zadbać o warunki umowy. Niezaradny facet, czemu miałaby do ciebie wracać? Może dlatego ten kredyt na auto, żeby "coś tego"? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kostyra
 

Co trzeba miec w głowie, żeby brać kredyt na auto? Nie lepiej kupic takie, ktore można utrzymać? Ewentualnie zadbać o warunki umowy. Niezaradny facet, czemu miałaby do ciebie wracać? Może dlatego ten kredyt na auto, żeby "coś tego"? 

a niby jak chcesz inaczej kupic auto?? przeciez nie bede po raz 5 grata brał.., chcialem w koncu cos fajnego, a laska mnie zostawila duzo wczesniej niz kupilem auto, wiec to nie ma nic do rzeczy ku.tasie

 

Ile masz lat

32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

witaj w klubie ja też sączę browara 

Ja wino, białe czirs arysto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Każdy alkoholik obwinia innych za swoje picie. Przestań się uzalac nad sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kostyra
 

Każdy alkoholik obwinia innych za swoje picie. Przestań się uzalac nad sobą. 

spi3r4dalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5000
 

Nie dość, że moja była, która mnie zostawiła jakiś czas temu, spotkała się ze mną wczoraj-miałem nadzieje, że coś może tego.. a ona mi oznajmiła, że znalazła sobie niedawno kogoś nowego, wiec momentalnie mega wk.urw i dół a dodatkowo auto które dosłownie kupiłem 3 miesiące temu (brałem 20 koła kretydu specjalnie na nie) nawala.. i musze jutro oddac do mechanika a wstępna diagnoza jest bardzo niepokojąca, bo coś z silnikiem, naprawa może nawet z 2 tauzeny wynieść, ku.rwa yebana mac.. człowiek nigdy nic nie zaoszczedzi bo zawsze KU.RWA COS NIE TAK!!! jaki ja jestem wkurzony.. nawet nie ma komu sie wygadac, wiec otwieram piwo, chociaz wiem, ze to zly pomysl bo jestem jeszcze "wczorajszy", wiec wypije te 2 piwka , które mam i na nowo bede pijany, eh.. no ale co zrobic, parszywe zycie, parszywe..

tylko deb!le biorą kredyt na auto, kup za gotówke tańsze i przestań się lansować, a jak się zyebie to na złom i drugie i bez płaczu..... ja całe życie jeżdże autami za poniżej 5000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hamak

chlanie piwsa nic nie zmieni, auto będzie dalej zje/bane, ex dalej będzie obciągać innemu i mu połykać, ty tylko będziesz zje/bany na kacu i zmarnowany dzień, głupota do kwadratu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kostyra
 

tylko deb!le biorą kredyt na auto, kup za gotówke tańsze i przestań się lansować, a jak się zyebie to na złom i drugie i bez płaczu..... ja całe życie jeżdże autami za poniżej 5000

jezdzilem juz przez 13 lat takimi gratami.. mam swoje lata i chcialem w koncu fajne auto czlowieku pomysl.. ile mozna g0wnem jeździć

 

Jak się kupuje samochód to się daje jeszcze 2 stówy komuś kto się zna by sprawdził, no ale oszczędniej samemu... Gdybyś miał łeb to byś dał do mechanika by ci kosztorys rozpisał i zgłosił się do poprzedniego właściciela/ komisu o zapłacenie za naprawę w ramach rękojmi.

A była, ehhhh ... Nie poniżał byś się robieniem maślanych oczu do panny która cię olała, nie stać cię na to by nowej poszukać?

tak sie sklada, ze to auto sprawdzilem najlepiej jak sie da, zaplacilem gosciowi ktory ma warsztat i przemaglowal wszystko, ale nie da sie przewidziec przyszlosci.. po prostu teraz je.bnelo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kostyra
 

chlanie piwsa nic nie zmieni, auto będzie dalej zje/bane, ex dalej będzie obciągać innemu i mu połykać, ty tylko będziesz zje/bany na kacu i zmarnowany dzień, głupota do kwadratu

teraz to juz dawno kisiel sie wylal co do piwa, bo wlasnie 6 piwo pije... szkoda ze jutro do pracy bo takto bym sie nayebal w dope i poszedl spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodis
 

Jak się kupuje samochód to się daje jeszcze 2 stówy komuś kto się zna by sprawdził, no ale oszczędniej samemu... Gdybyś miał łeb to byś dał do mechanika by ci kosztorys rozpisał i zgłosił się do poprzedniego właściciela/ komisu o zapłacenie za naprawę w ramach rękojmi.

A była, ehhhh ... Nie poniżał byś się robieniem maślanych oczu do panny która cię olała, nie stać cię na to by nowej poszukać?

jego auto pewnie z przekręcoym licznikiem z 100tyś km, bo to standard, a laska jak go olala to hooj z nią, mało dup naokoło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmond
 

jezdzilem juz przez 13 lat takimi gratami.. mam swoje lata i chcialem w koncu fajne auto czlowieku pomysl.. ile mozna g0wnem jeździć

tak sie sklada, ze to auto sprawdzilem najlepiej jak sie da, zaplacilem gosciowi ktory ma warsztat i przemaglowal wszystko, ale nie da sie przewidziec przyszlosci.. po prostu teraz je.bnelo

Jakie auto? model, rocznik i przebieg, to będe unikał tego gòwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacowy
 

teraz to juz dawno kisiel sie wylal co do piwa, bo wlasnie 6 piwo pije... szkoda ze jutro do pracy bo takto bym sie nayebal w dope i poszedl spac

no to jutro będziesz mega produktywny na kacu, jprdl, co robisz jako praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
 

spi3r4dalaj

Już wiem czemu cię zostawila:) bo jesteś agresywnym zapijaczonym nieudacznikiem. 

Mądra dziewczyna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kostyra
 

Jakie auto? model, rocznik i przebieg, to będe unikał tego gòwna

forda focus 2012

 

no to jutro będziesz mega produktywny na kacu, jprdl, co robisz jako praca?

jestem kierwoca, rozwoze pieczywo, wiec rano wstaje

 

Już wiem czemu cię zostawila:) bo jesteś agresywnym zapijaczonym nieudacznikiem. 

Mądra dziewczyna 🙂

zalosna jestes..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kostyra
 

Jakie auto? model, rocznik i przebieg, to będe unikał tego gòwna

forda focus 2012

 

no to jutro będziesz mega produktywny na kacu, jprdl, co robisz jako praca?

jestem kierwoca, rozwoze pieczywo, wiec rano wstaje

 

Już wiem czemu cię zostawila:) bo jesteś agresywnym zapijaczonym nieudacznikiem. 

Mądra dziewczyna 🙂

zalosna jestes..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Znowu prowo zmyślonemu arystopeedalesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kostyra
 

Znowu prowo zmyślonemu arystopeedalesa

twoj stary to arystopeddeles, ch0j ci w d0pe cwelu.. tak ci powiem smieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeśli rozwodzie pieczywo to pewnie wcześnie pracę kończysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaa
 

Nie dość, że moja była, która mnie zostawiła jakiś czas temu, spotkała się ze mną wczoraj-miałem nadzieje, że coś może tego.. a ona mi oznajmiła, że znalazła sobie niedawno kogoś nowego, wiec momentalnie mega wk.urw i dół a dodatkowo auto które dosłownie kupiłem 3 miesiące temu (brałem 20 koła kretydu specjalnie na nie) nawala.. i musze jutro oddac do mechanika a wstępna diagnoza jest bardzo niepokojąca, bo coś z silnikiem, naprawa może nawet z 2 tauzeny wynieść, ku.rwa yebana mac.. człowiek nigdy nic nie zaoszczedzi bo zawsze KU.RWA COS NIE TAK!!! jaki ja jestem wkurzony.. nawet nie ma komu sie wygadac, wiec otwieram piwo, chociaz wiem, ze to zly pomysl bo jestem jeszcze "wczorajszy", wiec wypije te 2 piwka , które mam i na nowo bede pijany, eh.. no ale co zrobic, parszywe zycie, parszywe..

Pamiętaj, że zawsze może być gorzej. Po pierwsze dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi, więc zapomnij o byłej i żyj swoim życiem. Po drugie wstępna diagnoza może się zmienić i moze nie będzie tak źle. Głowa do góry, nie chleb tyle i będzie dobrze. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe

Zalosby frajer uzalezniony od ci/py i alko hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×