Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamkus92

Rozstać się?

Polecane posty

Cześć 

2 tygodnie temu moja dziewczyna z ktora jestem prawie 2 lata poszła na impreze z koleżankami. Ja w tym czasie byłem na weekend w innym miescie na studiach. Dzis jak spała chcialem pobrać z jej telefonu nasze zdjecia bo na walentynki planowalem zrobic foto album. Wszedlem na messengera w rozmowy z kolezankami żeby stamtąd tez poosciagac- chciałem żeby było dużo zdjeć na których dobrze wyglada. Z kolezanka z ktora byla na imprezie był filmik na którym moja dziewczyna jest kompletnie pijana, tańczy i jakiś facet do niej podchodzi, lapie na talie i wygladalo cos w stylu jakby jej cos mówił albo sie całował. Jakos filmu byla bardzo kiepska poza tym kamerzysta machal telefonem. Wkurzyłem sie i pod spodem byla rozmowa z gościem z imprezy. Moja dziewczyna napisala do niego ze ma isc spac (była 4 nad ranem) on czy moze isc spac z nia. Pozniej napisala mu slze jutro pogadaja. Było 1 nie odebrane połączenie na mess i jedni odebrane 3 sekundy. Na drugi dzien mu napisała ze to co zaszlo niech zostanie między nimi. Później jeszcze napislaa ze w mieście w którymsie bawili jest kino a on ze nie da rady iść dzisiaj a ona ze ok. W rozmowie z kolezanka byla jeszcze wiadomosc mojej dziewczyny do niej ze jej sie przypomnialo teraz ze robili sobie zdjęcia, na co kolezanka że ma teraz haka na nia hahaha. Odbudzilem swoja dziewczyne I pytam co zaszlo. Powiedziala ze tylko tanczyli i do niczego nie doszlo. Jak pytalem dzien po imprezie powiedziala że kolezanki tańczyły z jakimis typami a ona ze raz z jednym. Napisalem do tego typa ze ma powiedziec co zaszlo bo powiem jego zonie ( jest 16 lat starszy od mojej dziewczyny i ma 2 dzieci). Napisal ze do niczego nie doszli. Naciskalem ze ma powiedziec prawde to odpisal tylko ze tak bylo i nic nie zaszło. Moja dziewczyna powiedziala ze chcial ja pocałować ale go odepchnela. Jak zapytalem o kino powiedziala ze pytał jej co mozna robić w tym miescie bo nie jest stad przyjechal na mecz z drużyną I niby chciał isc z kumplami cos porobić. Pokolocilem sie z dziewczyna i nie gadam z nia. 

Co mam o tym wszystkim myśleć, uważacie ze to powod do tego zeby ja zostawić? Co zrobilibyscie na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Zerwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×