Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ChceSie zmienić

Prostytucja i życie ☹️

Polecane posty

Gość ChceSie zmienić

Witam Was Serdecznie . 

Mam bardzo duży problem - rok temu mi facet umarł ( studiował ekonomie , pracował ) najpierw byłam do niego bardzo sceptycznie nastawiona ( bałam się , miałam małe dziecko - kilka MSC ) po mojej nie udanej miłości JUZ NIKOGO NIE CHCIALAM MIEC ! Ale zjawił się , ugoscilam , poznawałam ponad pół roku.  Aż się zakochałam.  Tylko jak umarł ... Mówił że się powiesi pamiętam że wszystko robiłam , prosiłam Go by umówić po nowym roku specjalistę że to nagła depresja .. na ostetek mu powiedziałam myślałam że Go to powstrzyma - że zostanę prostytutka jak On umrze , że już nic mnie nie czeka ... Nikt inny.  Mówił mi przytulając - że ( imię ) w życiu bym Ci na to nie pozwolił ) . Chciałam by też pomyślał o mnie jak się będę czuła z tym.  Niestety nie ! W grudniu przed świętami , zrobił to.  Płacz , chisteria ... Rozpacz ... Czarna dziura . Wyjechałam ! Nie potrafiłam . I tak moje życie się zmieniło - zostałam ... z uczuciami ... , lubiąca ludzi , nie bojąca się pracy , pełna pasji dziewczyna która się szmaci za pieniądze.  Mało tego bardzo ładna ( z opinii ludzi ) minął czas ? A ja mam dość , się wypalam.  Odkładam tyle ile się da na konto.  Nikogo przedmiotowo nie traktuje , dlatego może Faceci lubią mnie przytulić i się o mnie troszczyć - MIMO ZE WSZYSTKO POTRAFIE.  Kocham się uczyć , rozwijać , czytać ! Kocham poznawać świat.  Do wszystkiego nocna wepchne  Ale do świata trzeba mieć pieniążki ? Zaczynam strasznie żałować ? Zaczynam sobie zdawać sprawę że pieniądze nie są ważniejsze od ludzi , od wartości , czy jest mi ktokolwiek to kiedyś wybaczyć czy zawsze będzie to ze mną ? Nie boje się krytyki.  Liczę na obiektywne opinie 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akimuszki666ppp

Nie wime ale przypuszczam ze zostawia to pietno na reszte zycia jak sie nie pouklada to sobie w glowie i nie rozliczy siebie w tym zyciu to moga wyniktnac z tego tytulu pewne komplikacje nie przewidziane dla Ciebiew np nie dogadasz sie juz z innym potencjalnym facetem... albo cokolwiek innego...🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChceSie zmienić

Wiem.  Zaczynam faceta oceniać strasznie źle tyle - młodziutkich jest  zaręczonych ..  Rany Boskie . Nawet tego opisać nie można jaki świat jest ...y a w nim od jakiegoś czasu ja.  Cierpię na bezsenność , ostatnio mnie na wymioty bierze mimo że wszystko w zabezpieczeniu nawet ORAL A patrzę w lustro.  2 miasta zmieniłam i tylko myśl - zaraz pół pl mnie będzie znało ... Pięknie ! Ale wstyd !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izi

Jesteś ładna, znajdź stałego sponsora. Wtedy mniej ludzi będzie Cię z tego znało. Szukaj męża za granicą - nie pozwól, by dołek, depresja, w której teraz jesteś zniszczyła Cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------------------------
 

Wiem.  Zaczynam faceta oceniać strasznie źle tyle - młodziutkich jest  zaręczonych ..  Rany Boskie . Nawet tego opisać nie można jaki świat jest ...y a w nim od jakiegoś czasu ja.  Cierpię na bezsenność , ostatnio mnie na wymioty bierze mimo że wszystko w zabezpieczeniu nawet ORAL A patrzę w lustro.  2 miasta zmieniłam i tylko myśl - zaraz pół pl mnie będzie znało ... Pięknie ! Ale wstyd !!

prowo , cd. prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChceSie zmienić

Staram się od wczorajszego dnia zmienić , uświadomiłam sobie w tym zakutym łbie może bardziej wspomniałam dawne czasy ja np miałam koło 2 ki - facet trochę więcej . I byłam szczęśliwa prawdziwie ! Normalnie , zawsze się gdzieś wyszło , pogralo , ROZMAWIAŁO NATURALNIE ,zwiedzało gdy fundusze na to pozwoliły ... Cieszyło się gdy człowiek rano śniadanie zjadł , napił się wspólnie kawy / herbaty ( kawy ja nie pije ) ... Posprzeczalo czasem i się śmiało z wspólnych głupot.  A teraz po śmierci ... Pustka ! Dramat.  Oh gdybym opisała to żałosne życie które raczej nikt nie zrozumie do póki w to nie depnie ... To wstyd , paranoja.  Człowiek się na chłopski rozum zastanowi co robi ... Tak autentycznie , bez świadków - patrząc w lustro to rzygać się chce.  Mało tego dużo prostytutek to tak twarde sztuki ... Patola od urodzenia do samego końca ! Ja nie chcę w tym życiu tkwić ale jak pomyślę do jakiego życia wpuszczę nowego partnera ? Hee tego samego co przeszłość tylko nowa ! A ja chcę wymazać dawne ściany / dawna siebie.  Zadbać o świeżość / nowość by zacząć nowy etap.  By nigdy nie zapłakać patrząc w miejsce w duszy ' tam byliśmy " i udawać ...a że nic się nie stało.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChceSie zmienić

Z tym faktem że nie mam 20,21 lat poważnie tego świata się tak brzydzilam !!!! Dorosłam , spróbowałam a że mam 25 lat ( chwała Bogu że nie znam tego świata w wieku tępej 18 ki bo pewnie kasa by mi palła tak na beret że w miescie bym się nie odnalazła moralnie - mało tego pewność siebie do rodziców by mnie przerosła jak paf ) a mając 25 lat oszczędzam , mimo że to męczy . Szukam pracy , odkładam na marzenia typu - domek , ogródek , piesek , kursy . Rozwijanie się.  Ale ostatnio często jest ten dzień że wywinąć z łóżka się nie potrafię.  Mam do siebie taki żal ... Poczucie winy.  Gdy wstanę - zapominam ( sklepy , sprzątanie , bieganie , obowiązki , znajomi no i ... Praca ) wieczór zapada ... I Jprdl !!!!! Dramat.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość --------------------------
 

Z tym faktem że nie mam 20,21 lat poważnie tego świata się tak brzydzilam !!!! Dorosłam , spróbowałam a że mam 25 lat ( chwała Bogu że nie znam tego świata w wieku tępej 18 ki bo pewnie kasa by mi palła tak na beret że w miescie bym się nie odnalazła moralnie - mało tego pewność siebie do rodziców by mnie przerosła jak paf ) a mając 25 lat oszczędzam , mimo że to męczy . Szukam pracy , odkładam na marzenia typu - domek , ogródek , piesek , kursy . Rozwijanie się.  Ale ostatnio często jest ten dzień że wywinąć z łóżka się nie potrafię.  Mam do siebie taki żal ... Poczucie winy.  Gdy wstanę - zapominam ( sklepy , sprzątanie , bieganie , obowiązki , znajomi no i ... Praca ) wieczór zapada ... I Jprdl !!!!! Dramat.  

STALKER , ZAKŁADASZ WIELE POSTÓW TUTAJ WYŁAPUJĘ JE BEZ PROBLEMU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChceSie zmienić

Kim Ty jesteś ? Na KAFATERII jestem 1 x ? Z tego co widzę to ktos może tutaj post dołożyć ! Ja dołożyłam swój.  Nie mam konta na KAFATERII . Widzę że ludzie tutaj czasem się o radę zapytają.  Także wylałam swoje odczucia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie życie

Po prostu się nie nadajesz do tego "fachu" i dobrze że sobie to szybko uświadomiłaś. To tylko mały epizod i teraz wszystko zależy od Ciebie, czy się zmienisz i czy będziesz miała siłę by zawalczyć o lepsze jutro. Są faceci którzy byliby w stanie zaakceptować Twoją przeszłość o ile przez dłuższy czas byś udowodniła że już z tym skończyłaś. No i oczywiście musiałbyś ich jakoś oczarować, chociażby charakterem, bo sam wygląd nie wystarczy.

Łatwo napisać. W każdym razie jak nie znajdziesz żadnej pracy no i pieniędzy będzie brakować to chyba już lepiej znaleźć...

 

Jesteś ładna, znajdź stałego sponsora. Wtedy mniej ludzi będzie Cię z tego znało. Szukaj męża za granicą - nie pozwól, by dołek, depresja, w której teraz jesteś zniszczyła Cię

...jednego sponsora i udawać że to jest jakiś związek lub relacja ale z pieniędzmi w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie życie

Po prostu się nie nadajesz do tego "fachu" i dobrze że sobie to szybko uświadomiłaś. To tylko mały epizod i teraz wszystko zależy od Ciebie, czy się zmienisz i czy będziesz miała siłę by zawalczyć o lepsze jutro. Są faceci którzy byliby w stanie zaakceptować Twoją przeszłość o ile przez dłuższy czas byś udowodniła że już z tym skończyłaś. No i oczywiście musiałbyś ich jakoś oczarować, chociażby charakterem, bo sam wygląd nie wystarczy.

Łatwo napisać. W każdym razie jak nie znajdziesz żadnej pracy no i pieniędzy będzie brakować to chyba już lepiej znaleźć...

 

Jesteś ładna, znajdź stałego sponsora. Wtedy mniej ludzi będzie Cię z tego znało. Szukaj męża za granicą - nie pozwól, by dołek, depresja, w której teraz jesteś zniszczyła Cię

...jednego sponsora i udawać że to jest jakiś związek lub relacja ale z pieniędzmi w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Coś ostatnio dużo tematów o prostytucji i takie pełne wyrzutów sumienia, że aż żal serce ściska, takie ckliwe.... No popłakać się można. No i każda chce się z tego goówna wyrwać, szuka pomocy, ale kasa, kasa silniejsza! Obławę na was k**wy zorganizowali, że strach wywołuje takie, a nie inne reakcje, czy może jest inny powód? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChceSie zmienić

Robię sama na siebie z tym faktem że mam strasznie tego dość ... ☹️☹️ Może tak zawsze było ? Się zastanawiam że najpierw marzenia , pewne osoby deply w Night cluby , układy.  Zarobiły a gdzies wyrzuty sumienia ? Nie wiem.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rycerz

Kobiety zaczynają rozumieć że dawanie za kase jest puste i niszczy je psychicznie, bo trudno aby nie. Kasa nie jest warta tego psychicznego dobicia. Co z kasy gdy psychika leży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zest

Autorko, zgłoś się do kościoła, do księdza, niech cie z tego gòwna wyciągną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zest

Autorko, zgłoś się do kościoła, do księdza, niech cie z tego gòwna wyciągną....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ChceSie zmienić

Zdecydowanie tak jest , że człowiek jak się zastanowi tak poważnie nad tym wszystkim - to totalna porażka.  Ani faceta poznać ( bo jak ?? ) Każdy w naturalny sposób o obiekcie zainteresowania chce wiedziec jak najwięcej ... I typu pytanie : co robisz na codzien / czym się zajmujesz ... Nie da się dla swojej wygody nawet powiedzieć np na produkcji robię.  To jest żałosne.  Mało tego nie należę do ludzi którzy lubią samotność.  I co mi z tej kasy ? Jedno wielkie ... ! Bo nawet jak by człowiek chciał kogoś poznać / brać nie wiem na wycieczki , cieszył się życiem to jedno i drugie czyli ( ta robota + związek ) NIE WCHODZI W GRE.  Wiem że są ludzie którzy i nawet takie pary tworzą .. mnie by chyba depresja dopadła na sam fakt że osoba która bym kochała nawet na to pozwala. .. to już nie była by miłość a wygoda a wykorzystanym być to jeszcze gorsze uczucie niż to co na chwilę obecną robiłam.  I kolejna kwestia KOŚCIÓŁ ! TAAAAK WCZORAJ O TYM Myślałam że muszę się uczciwie pomodlić !!! Zastanowić co dalej.  Jak z tym zerwać , postawić dupny X ! I nigdy już do tego nie wrócić.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie życie
 

Zdecydowanie tak jest , że człowiek jak się zastanowi tak poważnie nad tym wszystkim - to totalna porażka.  Ani faceta poznać ( bo jak ?? ) Każdy w naturalny sposób o obiekcie zainteresowania chce wiedziec jak najwięcej ... I typu pytanie : co robisz na codzien / czym się zajmujesz ... Nie da się dla swojej wygody nawet powiedzieć np na produkcji robię.  To jest żałosne.  Mało tego nie należę do ludzi którzy lubią samotność.  I co mi z tej kasy ? Jedno wielkie ... ! Bo nawet jak by człowiek chciał kogoś poznać / brać nie wiem na wycieczki , cieszył się życiem to jedno i drugie czyli ( ta robota + związek ) NIE WCHODZI W GRE.  Wiem że są ludzie którzy i nawet takie pary tworzą .. mnie by chyba depresja dopadła na sam fakt że osoba która bym kochała nawet na to pozwala. .. to już nie była by miłość a wygoda a wykorzystanym być to jeszcze gorsze uczucie niż to co na chwilę obecną robiłam.  I kolejna kwestia KOŚCIÓŁ ! TAAAAK WCZORAJ O TYM Myślałam że muszę się uczciwie pomodlić !!! Zastanowić co dalej.  Jak z tym zerwać , postawić dupny X ! I nigdy już do tego nie wrócić.  

Sytuację masz dość ciężką ze względu na to że psychicznie nie nadajesz się na prostytutkę. No i masz rację, jak komuś będzie na Tobie zależeć (już nawet nie piszę kochać) to ta osoba na pewno nie będzie się godzić na to co robiłaś no i może mieć problemy z zaakceptowaniem Twojej przeszłości jeżeli się o niej dowie.

Skoro odłożyłaś jakieś pieniądze to zainwestuj w siebie, jest dużo różnych kursów, staży, jakaś nauka języka obcego. Z czasem znajdziesz dobrą pracę którą będziesz mogła się pochwalić. Może jakieś łatwe studia zaoczne aby poznać nowych ludzi.
 

 

Autorko, zgłoś się do kościoła, do księdza, niech cie z tego gòwna wyciągną....

Do kościoła się pomodlić tak, do księdza nie. Bo nigdy nie wiadomo na kogo trafisz. Prędzej do jakiejś grupy wsparcia czy coś w tym rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero minus jeden

hey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zero minus jeden

Masz dobre serce. Przytulam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana

Idz do psychoterapeuty, znajdź ta godzinę czy dwie w tygodniu i zacznij ogarniać swoje życie. Zapisz się może na jakiś kurs, cokolwiek aby oderwać myśli i trochę w innych warunkach funkcjonować. 
Wg mnie zanim zaczniesz wchodzić w jakieś relacje poważne z mężczyzna, musisz poukładać w sobie to wszystko. Musisz być silna, dla siebie bez znaczenia czy będziesz w związku czy nie, jeśli od tego nie zaczniesz, nic nie będzie jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×