Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Oto jak wymrze nasz ród

Polecane posty

Gość Gość

moi rodzice mieli (umarli) pięcioro dzieci - mnie, moją siostrę i dwóch braci. siostry syn jest gejem, także wiadomo... jeden brat wogole nie ma dzieci, tj starym kawalerem. mój drugi brat ma dwóch synów, ale jeden z nich ma zespół Downa i jest w ośrodku, a drugi jest już po studiach, świetnie zarabia i ma narzeczoną, ale ona bierze tabletki i nie planują dzieci (kobieta ma 30 lat już). A mogliby, bo ich stac. Ja mam córkę która ma już 28 lat, w tym roku broni doktorat, ale żaden mężczyzna na horyzoncie się nie pojawia, bo i jak ma skoro ona albo śpi albo się uczy albo przygotowuje coś na zajęcia ze studentami i nigdzie nie wychodzi. wolałabym żeby normalnie poszła do pracy jak inni ludzie i miała spokój po 8 godzinach, ale ona zawsze bujala w obłokach. Nie wiem co robic, ona mówi że wcale nie chce małżeństwa, ale mi jest przykro że nasza ojcowizna pójdzie na zmarnowanie. Może wiecie jak ją przekonać? dla mnie to tragedia, moja sąsiadka ma już dawno wnuki i pyta się kiedy ja babcia zostanę, a ja nie mam co odpowiadać..  pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

musisz sobie zrobić nowe dzieci, z tamtych już nic nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A dlaczego ty autorko masz tylko jedno dziecko a nie 5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

musisz sobie zrobić nowe dzieci, z tamtych już nic nie będzie

mam już ponad 50 lat

 

A dlaczego ty autorko masz tylko jedno dziecko a nie 5?

z powodów medycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

 

z powodów medycznych

Może to kara za wciskanie nosa w cudze macice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loki

Poproś tego geja, żeby poświęcił się i był dawcą spermy dla pary lesbijek. W ten sposób uratujesz ojcowiznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Poproś tego geja, żeby poświęcił się i był dawcą spermy dla pary lesbijek. W ten sposób uratujesz ojcowiznę.

Zaśmiałam się, choć to wcale śmieszne nie jest, ta sytuacja. Tak się dzieje w wielu rodzinach, moja też nie jest wyjątkiem, mam syna i córkę. Syn nie rokuje to znaczy nie chce zakładać rodziny a córka jeszcze nie wiem, bo ma dopiero 18 lat( uczy się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Jeśli chodzi o spadek to zawsze możesz mnie adoptować 😂

A rokujesz chociaż?😄To znaczy, chcesz mieć dzieci, bo jak nie to nici ze spadku😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No i co z tego, że wyginie? Daj dzieciom żyć jak chcą, nie są Twoimi niewolnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Widocznie nie ma miłości w Waszej rodzinie. Chora gałąź drzewa obumiera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loki

Autorko wydaje mi się ,że ta sytuacja jest skutkiem tego, że dzieci twojego rodzeństwa i twoja córka miały od początku kładziony nacisk żeby się uczyć, potem znaleźć dobrą pracę ,dorobić się mieszkania, samochodu, pozwiedzać świat itd. Takie też są ich priorytety a nie zakładanie rodziny. Odniosły więc spory sukces naukowy ( twoja córka) i zawodowy. Sama wiesz, że dziecko wiąże się z wyrzeczeniami  a wygląda na to, że oni nie są na to gotowi a może i nigdy nie będą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loki

Autorko wydaje mi się ,że ta sytuacja jest skutkiem tego, że dzieci twojego rodzeństwa i twoja córka miały od początku kładziony nacisk żeby się uczyć, potem znaleźć dobrą pracę ,dorobić się mieszkania, samochodu, pozwiedzać świat itd. Takie też są ich priorytety a nie zakładanie rodziny. Odniosły więc spory sukces naukowy ( twoja córka) i zawodowy. Sama wiesz, że dziecko wiąże się z wyrzeczeniami  a wygląda na to, że oni nie są na to gotowi a może i nigdy nie będą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Widocznie nie ma miłości w Waszej rodzinie. Chora gałąź drzewa obumiera. 

Co za mądrość rodem z fejsbuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hggg

Jak się nie ma warunków to ciężko robić dzieci. Gdyby każdy w wieku 20 lat dostawał mieszkanie od państwa, to na pewno dzieci by się rodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

moi rodzice mieli (umarli) pięcioro dzieci - mnie, moją siostrę i dwóch braci. siostry syn jest gejem, także wiadomo... jeden brat wogole nie ma dzieci, tj starym kawalerem. mój drugi brat ma dwóch synów, ale jeden z nich ma zespół Downa i jest w ośrodku, a drugi jest już po studiach, świetnie zarabia i ma narzeczoną, ale ona bierze tabletki i nie planują dzieci (kobieta ma 30 lat już). A mogliby, bo ich stac. Ja mam córkę która ma już 28 lat, w tym roku broni doktorat, ale żaden mężczyzna na horyzoncie się nie pojawia, bo i jak ma skoro ona albo śpi albo się uczy albo przygotowuje coś na zajęcia ze studentami i nigdzie nie wychodzi. wolałabym żeby normalnie poszła do pracy jak inni ludzie i miała spokój po 8 godzinach, ale ona zawsze bujala w obłokach. Nie wiem co robic, ona mówi że wcale nie chce małżeństwa, ale mi jest przykro że nasza ojcowizna pójdzie na zmarnowanie. Może wiecie jak ją przekonać? dla mnie to tragedia, moja sąsiadka ma już dawno wnuki i pyta się kiedy ja babcia zostanę, a ja nie mam co odpowiadać..  pomocy

Trzeba bylo miec wiecej niz jedno dziecko.  Samemu jedno dziecko, a innym kaze miec gromadke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

4.II - Imieniny: Witosławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja też nie planuje dzieci a jestem po 30.Pracuje tylko mąż zarabia tyle że mogę spać do południa a później leżeć i pachnieć ewentualnie pójdę na basen silownie czy do galerii ( nie handlowej)😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta jassne

zmuszanie do slubu porabalo kompletnie chore ...ki wciskajace swoim dzieciom, ze to jedyna droga zycia

leczcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość node

typowa polska zaściankowość, byle dzieci byle ślub już już już!

żal, że ciebie autorko na porodówce odratowano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ty głupia wieśniaro myślisz że za 200 lat kogoś będzie to obchodzić? Będziesz leżała w piachu zjedzona przez robale. Więc żyj życiem doczesnym a nie pokoleniami w przód bo w ziemi będzie Ci egal 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
 

Ty głupia wieśniaro myślisz że za 200 lat kogoś będzie to obchodzić? Będziesz leżała w piachu zjedzona przez robale. Więc żyj życiem doczesnym a nie pokoleniami w przód bo w ziemi będzie Ci egal 

Twój mózg już dawno zeżarły robale ty k,u,r,wo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

5.II - imieniny: Dobiemara, Dobiemira, Lubodroga, Radomiła, Strzesławy i Strzeżysławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×