Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Jest troszke ladnych kobiet po 30stce, np. Meghan Markle ma 38 lat, moglbym sie z taką kobietą ozenic.

Polecane posty

Gość gość
 

nie obs/raj sie. takie sa po prostu fakty, tyle wart jest ten wasz wazny wyglad. podziekuj Bogu czy komus kto za to odpowiada a nie pretensje do mnie

a to  ten porypany co zawsze używa zwrotu :takie sa fakty.... Olać bo niespełna rozumu i do tego jakiś skrzywdzony przez zycie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe

i poczytaj co te "przepiekne" kobiety wypisuja np w tym temacie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe
 

a to  ten porypany co zawsze używa zwrotu :takie sa fakty.... Olać bo niespełna rozumu i do tego jakiś skrzywdzony przez zycie.  

spojrz  wlustro bez makijazu paskudo i chyba mnie z kims mylisz, chyba pierwszy raz uzylem tego 😄

 

jak sie zbulwersowlay, prawda boli glu..pie ci..py dla ktorych wyglad jest najwazniejszy. a my wiemy co napisac zeby zabolalo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

co do kosztów utrzymania takiej kobiety jak Meghan: 

Okazuje się, że Meghan wydała w minionym roku na ubrania ponad 427 tys. funtów, czyli prawie dwa miliony złotych. Wydatki na ciążę: 

Już samo baby shower było niezwykle kosztowne. Zorganizowano je w Nowym Jorku, a penthousie, w którym noc kosztuje 75 tysięcy dolarów. A przecież trzeba było też opłacić dekoracje i bilety lotnicze, żeby Meghan doleciała na przyjęcie. Wkrótce po baby shower nadszedł czas na poród. Meghan wybrała popularną wśród gwiazd klinikę, a pobyt tam kosztował około 15 tysięcy funtów. Po porodzie Meghan spędziła kilka dni w kurorcie, co kosztowało ponad 30 tysięcy funtów. 

Brytyjski dziennik nie zapomniał też o wliczeniu kosztów pokoiku Archiego. Pomieszczenie zostało pomalowane wegańskimi farbami i wyposażone w kamery, system stereo, nastrojowe oświetlenie - to wszystko miało kosztować ich 25 tysięcy funtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

spojrz  wlustro bez makijazu paskudo i chyba mnie z kims mylisz, chyba pierwszy raz uzylem tego 😄

 

jak sie zbulwersowlay, prawda boli glu..pie ci..py dla ktorych wyglad jest najwazniejszy. a my wiemy co napisac zeby zabolalo hehe

a ile was? osobowość mnoga, czy inne zaburzenie psychiczne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe
 

co do kosztów utrzymania takiej kobiety jak Meghan: 

Okazuje się, że Meghan wydała w minionym roku na ubrania ponad 427 tys. funtów, czyli prawie dwa miliony złotych. Wydatki na ciążę: 

Już samo baby shower było niezwykle kosztowne. Zorganizowano je w Nowym Jorku, a penthousie, w którym noc kosztuje 75 tysięcy dolarów. A przecież trzeba było też opłacić dekoracje i bilety lotnicze, żeby Meghan doleciała na przyjęcie. Wkrótce po baby shower nadszedł czas na poród. Meghan wybrała popularną wśród gwiazd klinikę, a pobyt tam kosztował około 15 tysięcy funtów. Po porodzie Meghan spędziła kilka dni w kurorcie, co kosztowało ponad 30 tysięcy funtów.  

Brytyjski dziennik nie zapomniał też o wliczeniu kosztów pokoiku Archiego. Pomieszczenie zostało pomalowane wegańskimi farbami i wyposażone w kamery, system stereo, nastrojowe oświetlenie - to wszystko miało kosztować ich 25 tysięcy funtów. 

jedni zarabiaja miliony nic nie robiac a inni zapier..dalaja cale zycie za kilka groszy. jednak nawet za miliard funtow nawet elzunia nie kupi sobie nawet sekundy zycia wiecej i fajne to jest ze przynajmniejw  tej kwestii jest sprawiedliwie, ze kazdy zdechnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe
 

a ile was? osobowość mnoga, czy inne zaburzenie psychiczne?  

tak sie czasem pisze 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Magazyn pisze, że księżna Sussex, tylko w czerwcu na swoje stroje wydała ponad 74 tysiące złotych. Z kolei portal Party.pl podał, że stylizacje Meghan Markle z czterodniowej wizyty w Irlandii kosztowały łącznie 149 tysięcy złotych.To ile musi wydawać na kosmetyczke, fryzjera, manicure, pedicure, wizażystkę, trenera itp? Do takiej kobiety autorowi brakuje mieśięcznie  70 tyś złotych, a to tylko stroje, jeszcze mieszkanie i jedzenie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

jedni zarabiaja miliony nic nie robiac a inni zapier..dalaja cale zycie za kilka groszy. jednak nawet za miliard funtow nawet elzunia nie kupi sobie nawet sekundy zycia wiecej i fajne to jest ze przynajmniejw  tej kwestii jest sprawiedliwie, ze kazdy zdechnie hehe

kupi , kupi, szczęśliwie niedługo dociągnie 100 w niezłej formie, jej mąż też. Zwykli ludzie padają kilkadziesiąt lat wcześniej Poza tym co uzyła w luksusie to jej, a ty nic, g...życie...g...śmierć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe
 

kupi , kupi, szczęśliwie niedługo dociągnie 100 w niezłej formie, jej mąż też. Zwykli ludzie padają kilkadziesiąt lat wcześniej Poza tym co uzyła w luksusie to jej, a ty nic, g...życie...g...śmierć 

co takiego fajnego robila w tym luksusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

co takiego fajnego robila w tym luksusie?

wszystko czego ty nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe

i co z tego zabierze do grobu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe
 

wszystko czego ty nie masz

jeden przyklad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

jeden przyklad

podróże na koszt państwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

i co z tego zabierze do grobu?

ty mozęsz nawet grobu nie miec, smutne sa te cmentarze  chowanych z pomocy społecznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe
 

wszystko czego ty nie masz

chyba chodzi o super rodzinke w ktorej co chwile jakies brudy wychodza na jaw 😄😄😄 o kim cos ostatnio slyszalem ze gejem jest?? 😄 nie chce mi sie sprawdzac kto to ale fajne to bylo 😄 usmialem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe
 

ty mozęsz nawet grobu nie miec, smutne sa te cmentarze  chowanych z pomocy społecznej

nie chce grobu, chce byc skremowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe
 

podróże na koszt państwa

podroze mnie nie interesuja, ale oni maja wszystko na koszt podatnikow, Angole zyja w sredniowieczu wiec maja to czego chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

chyba chodzi o super rodzinke w ktorej co chwile jakies brudy wychodza na jaw 😄😄😄 o kim cos ostatnio slyszalem ze gejem jest?? 😄 nie chce mi sie sprawdzac kto to ale fajne to bylo 😄 usmialem sie

to duża rodzina wieć zawsze sie coś trafi, ale cześć jest fajna. A że gej to co z tego, ty też mozesz mieć w dalszej rodzinie pedała, nawet sam nim możesz być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

podroze mnie nie interesuja, ale oni maja wszystko na koszt podatnikow, Angole zyja w sredniowieczu wiec maja to czego chcieli

a co ciebie interesuje poza smeceniem i próba wyzywania innych na forach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe
 

to duża rodzina wieć zawsze sie coś trafi, ale cześć jest fajna. A że gej to co z tego, ty też mozesz mieć w dalszej rodzinie pedała, nawet sam nim możesz być 

no fakt moze jestem gejem i sam o tym nie wiem 😄 sa fajni tylko na pokaz moze, przed kamerkami

 

 

a co ciebie interesuje poza smeceniem i próba wyzywania innych na forach? 

nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

no fakt moze jestem gejem i sam o tym nie wiem 😄 sa fajni tylko na pokaz moze, przed kamerkami

 

nic innego

 nudzisz chłopie, idę na inny temat, bo szkoda czasu na  czytanie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe
 

 nudzisz chłopie, idę na inny temat, bo szkoda czasu na  czytanie tego

mialem nadzieje ze w koncu przestaniesz mnie cytowac. uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

mialem nadzieje ze w koncu przestaniesz mnie cytowac. uff

nie ciesz się  tak szybko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oboszszszsz

Kolejny roszczeniowy polaczek ktory woli murzynki od polek. Wynocha do afryki wyblakly blond wieprzku albo bladziochu niebieskooki!

tez wole brunetow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
 

prawdziwy facet ktoremu brakuje milosci,szuka prawdziwej milosci nie opiera sie na wygladzie glownie,wie ze sam nie jest idealem,wiec wezmie taka ktora go pokocha,tak jak vvv. I takich to ja szczerze szanuje. Takim warto nawet pomoc.

Dziękuję za miłe słowa ❤️❤️😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doautora

Autorze czy ty jestes przystojnym brunetem? Pokaz nam fotki. Lubie tylko takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

bez umalowania ryja kazda wyglada tragicznie a nas starosc czyli kolo 50 to juz bedzie tragedia nawet z umalowanym hahah nie pomoga zadne operacje czy inny syf

Nawet grubsze kobiety często fajnie wyglądają i po 50, natomiast jeśli chodzi o facetów to porażka. Większość facetów jest niezadbanych, źle ubranych. Po prostu tragedia, już nie mówiąc o niektórych śmierdzielach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak
 

Nawet grubsze kobiety często fajnie wyglądają i po 50, natomiast jeśli chodzi o facetów to porażka. Większość facetów jest niezadbanych, źle ubranych. Po prostu tragedia, już nie mówiąc o niektórych śmierdzielach 

pocieszaj sie falszywie, tylko to ci pozostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×