Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość9

Nie wytrzymuję nerwowo w pracy

Polecane posty

Gość Gość9

Pracuję ze wspaniałą grupą ludzi w podobnym do mnie wieku, ok.20-30 lat. Wszyscy są kulturalni, kompetentni, chętni do pomocy, wspieramy się. Wręcz niesamowite jest, że udalo się stworzyć taki zespół w typowym korpo. Jest jednak problem z kadrą zarządzającą. Manager i kierownicy po prostu nie znają się na robocie. Coś tam wiedzą, coś słyszeli, jakoś im te lata w pracy lecą, ale podstaw prawnych niektórych procedur czy nawet zasad branżowych zwyczajnie nie znają, a nie dają sobie nic powiedzieć. Racjonalne argumenty do nich nie trafiają. Czasem poziom problemów, nad którymi toczą się dyskusje jest wręcz żenujący. Męczy mnie to psychicznie, że muszę firmować nazwiskiem opracowania, których się wstydzę, nie mam wpływu na ich ostateczny kształt. Czasem dobrze wykonaną pracę musimy poprawiać przez widzimisię kierownika, a nie ma do kogo się z tym udać, żeby to ukrócić, bo im wyższy szczebel w firmie, tym wiedza branżowa mniejsza... Wytrzymuję to tylko dlatego, że pensja tutaj jest nieporównywalnie większa niż w innych miejscach zajmujących się tą branżą. Czasem czuję się jak prostytutka, zmuszam się do tej pracy ze względu na dobre warunki finansowe... Tak chyba nie powinno się żyć. Nie wiem co robić, nie mam pomysłu na przebranżowienie się, tym bardziej na własną działalność. Czuję, że do niczego innego się nie nadaję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca

Polecam to:

Szybki i wysoki zarobek! Nawet do 400zł dziennie - zależy to tylko od Twojego zaangażowania! Jeżeli chcesz zarobić szybko i wygodnie nie wychodząc z domu wystarczy że: - zarejestrujesz sie na stronie: 

https://eoqmoney.xyz/9740763497455/  - za każdy dobrze przepisany kod dostajesz pieniądze! - wypłacasz pieniądza na swoje konto. To wszystko, zacznij juz teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elkk

A moze ta praca polega na firmowaniu swoim nazwiskiem szachrajstw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×