Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Dlaczego on mnie tak traktuje?

Polecane posty

Gość Gosc

Wie że jestem mało doświadczona bo zrobiłam to parę razy.. W pozycji misjonarskiej. Tak ogólnie, po kolezensku rozmawialiśmy o wszystkim. 

A cały czas rozmawia ze mną o sexie, mówi jak go podniecam i chciałby mieć mnie obok siebie, poromansowac, wysyła mi zdjęcia swojego kut.asa mówi że to przeze mnie, jednocześnie mówi że to pisanie do mnie o niczym nie świadczy że nie ejst taki zboczony itd.. Ja nie wiem. Niby facet po studiach a taki dziwny... Czemu on mnie nie zaprosi na randkę tylko takie coś? Czy związki się dziś tak zaczynają? Ja mam 23 lata on 29 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawczyni  Chłopów

Bo on nie chce żadnego związku z Tobą poważnego, chce poromansowac niezobowiazujaco i do widzenia pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Wie że jestem mało doświadczona bo zrobiłam to parę razy.. W pozycji misjonarskiej. Tak ogólnie, po kolezensku rozmawialiśmy o wszystkim. 

A cały czas rozmawia ze mną o sexie, mówi jak go podniecam i chciałby mieć mnie obok siebie, poromansowac, wysyła mi zdjęcia swojego kut.asa mówi że to przeze mnie, jednocześnie mówi że to pisanie do mnie o niczym nie świadczy że nie ejst taki zboczony itd.. Ja nie wiem. Niby facet po studiach a taki dziwny... Czemu on mnie nie zaprosi na randkę tylko takie coś? Czy związki się dziś tak zaczynają? Ja mam 23 lata on 29 

Za dużo pisze z tobą o seksie. On raczej nie liczy na randkę z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak można tak traktować prawie że święta? Nie jestem jakaś dzi.wka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×