Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawe

Jak to jest ze niektore kobiety szczyca sie tym, jakie to sa zdrowe, a nie rusza tylka i zadnej aktywnosci fizycznej??

Polecane posty

Gość gosc
 

Moja kolezanka, biegajaca codziennie rano, chodzaca na joge itp. jedzaca tylko raw,a potem juz tylko  organiczne soki..

Wlasnie umiera na raka.. ma juz przerzuty..Jest  tuz po 30 stce..

a co to ma do rzeczy

jakby zarla codziennie w mcdonalds to moze nie zylaby juz 5 lat, a tak ma 5 do przodu

ja mam genetyczne gowno i moglabym olac, bo po co sie starac na 10 lat zycia, co zostlay, a jednak sobie zdrowo jem, chodze na silke i dbam o siebie

nie rozumiesz tych zaleznosci, to sie nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
 

Taakkk ..

Moja kolezanka swojego czasu zawodowy graczw siatke- 2 operacje kregoslupa

Syn przyjaciolki  reprezentant Polski w kajakarstwie- operacja kolana i niedowlad

Kumpel meza  biegacz przelajowy- problemy z kolanami i kregoslupem..

Taaakk sport to samo zdrowie !!

Ruch , zdrowa i dostosowana do mozliwosci jego porcja to zdrowie.

Sport  w zadnym wypadku !

 

cztli jakis 0,00000001% ludzkosci jest wyznacznikiem 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

aktywnosc fizyczna jest potrzebna i kazdy lekarz wam to powie, nie musi byc zaraz niewiadomo jaka, ale wazne zeby obejmowala cale cialo, wazne zeby wymagac od siebie coraz wiecej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja wiem, że ruch jest zdrowy. I sport jest zdrowy. I wcale temu nie zaprzeczam. Ale gdy patrzę na ludzi wokół to widzę ciotki, które całe życie przesiedziały na tyłkach i gadały o chorobach i nadal żyją. Ich mężowie byli często w ruchu i już ich nie ma. Mój tata był okazem zdrowia, dbał o siebie, o to, co jadł, ciągle w ruchu, biegał, brał zimne prysznice, chodził na badania kobtrolne, lekarze dziwili się, jaki zdrowy i sprawny w tym wieku. Podobno serce miał o 20 lat młodsze - zmarł na zawał. Dziadkowie mojego męża mają 90 lat, całe życie palili, jedli byle co, każde danie przesalają, codziennie jedzą ciasto do herbaty. I sobie razem dożyli 90 lat. Nigdy nie uprawiali żadnego sportu. Także są statystyki, ale tak naprawdę nie wiemy co nam jest pisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Ja wiem, że ruch jest zdrowy. I sport jest zdrowy. I wcale temu nie zaprzeczam. Ale gdy patrzę na ludzi wokół to widzę ciotki, które całe życie przesiedziały na tyłkach i gadały o chorobach i nadal żyją. Ich mężowie byli często w ruchu i już ich nie ma. Mój tata był okazem zdrowia, dbał o siebie, o to, co jadł, ciągle w ruchu, biegał, brał zimne prysznice, chodził na badania kobtrolne, lekarze dziwili się, jaki zdrowy i sprawny w tym wieku. Podobno serce miał o 20 lat młodsze - zmarł na zawał. Dziadkowie mojego męża mają 90 lat, całe życie palili, jedli byle co, każde danie przesalają, codziennie jedzą ciasto do herbaty. I sobie razem dożyli 90 lat. Nigdy nie uprawiali żadnego sportu. Także są statystyki, ale tak naprawdę nie wiemy co nam jest pisane.

Dodam, że ja sama chętnie uprawiam sport, bo lepiej się po nim czuję, ale nie uważam, że jest on jakąś gwarancją na bycie zdrowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

tak się martwicie a ciekawe jakie wasi starzy uprawiają sporty żeby dać przykład dzieciom? jakoś na ulicach po 40 a niejdnokrotnie i 30 dominują polscy brzuchacze pospolici

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Taakkk ..

Moja kolezanka swojego czasu zawodowy graczw siatke- 2 operacje kregoslupa

Syn przyjaciolki  reprezentant Polski w kajakarstwie- operacja kolana i niedowlad

Kumpel meza  biegacz przelajowy- problemy z kolanami i kregoslupem..

Taaakk sport to samo zdrowie !!

Ruch , zdrowa i dostosowana do mozliwosci jego porcja to zdrowie.

Sport  w zadnym wypadku !

 

tak baju baju a gabinety ortopedyczne są wypełnione ludźmi relatywnie młodymi, którzy nie uprawiali żadnych sportów "bo pani dohtór żem wstawała z szorowania gleby i coś mie w kolanie szczykło" przy czym wytrenowane ciało przyzwyczajone do dni treningowych i nietreningowych szybciej się regeneruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Ja wiem, że ruch jest zdrowy. I sport jest zdrowy. I wcale temu nie zaprzeczam. Ale gdy patrzę na ludzi wokół to widzę ciotki, które całe życie przesiedziały na tyłkach i gadały o chorobach i nadal żyją. Ich mężowie byli często w ruchu i już ich nie ma. Mój tata był okazem zdrowia, dbał o siebie, o to, co jadł, ciągle w ruchu, biegał, brał zimne prysznice, chodził na badania kobtrolne, lekarze dziwili się, jaki zdrowy i sprawny w tym wieku. Podobno serce miał o 20 lat młodsze - zmarł na zawał. Dziadkowie mojego męża mają 90 lat, całe życie palili, jedli byle co, każde danie przesalają, codziennie jedzą ciasto do herbaty. I sobie razem dożyli 90 lat. Nigdy nie uprawiali żadnego sportu. Także są statystyki, ale tak naprawdę nie wiemy co nam jest pisane.

bo fizycznie tyrali, teraz rzadko kto już hańbi się pracą fizycznie bo skoro ma zdrowe neurony wybiera komfortową pracę.

zobacz do kiedy będą żyć grubasy prowadzące ciężarówki czy tam tiry mający już zatory żylne w dolnych kończynach albo karynki mające już reumatyzm od pracy na chłodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
 

a co to ma do rzeczy

jakby zarla codziennie w mcdonalds to moze nie zylaby juz 5 lat, a tak ma 5 do przodu

ja mam genetyczne gowno i moglabym olac, bo po co sie starac na 10 lat zycia, co zostlay, a jednak sobie zdrowo jem, chodze na silke i dbam o siebie

nie rozumiesz tych zaleznosci, to sie nie wypowiadaj

A ty nie znasz mojej kolezanki i jak zyla przed choroba to sie nie wypowiadaj.

W jej wypadku zdrowy i fit tryb zycia nie ustrzegl jej przed choroba i smiercia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

A ty nie znasz mojej kolezanki i jak zyla przed choroba to sie nie wypowiadaj.

W jej wypadku zdrowy i fit tryb zycia nie ustrzegl jej przed choroba i smiercia.

Ale widać, że pomógł jej pociągnąc kilka lat dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

5.II - imieniny: Dobiemara, Dobiemira, Lubodroga, Radomiła, Strzesławy i Strzeżysławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Taakkk ..

Moja kolezanka swojego czasu zawodowy graczw siatke- 2 operacje kregoslupa

Syn przyjaciolki  reprezentant Polski w kajakarstwie- operacja kolana i niedowlad

Kumpel meza  biegacz przelajowy- problemy z kolanami i kregoslupem..

Taaakk sport to samo zdrowie !!

Ruch , zdrowa i dostosowana do mozliwosci jego porcja to zdrowie.

Sport  w zadnym wypadku !

 

Sport zawodowy to zupełnie inna bajka. Nawet nie ma co tego porównywać do sportu rekreacyjnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza PL
 

Ale widać, że pomógł jej pociągnąc kilka lat dłużej.

W jakim sensie ?

Uwazasz, ze gdyby nie jej zdrowy styl zycia rak szyjki macicy dopadl by ja szybciej ?

Bo niszczy ja blyskawicznie,zwlaszcza ze odmawia leczenia specjalistycznego i @ leczy sie @ dietami warzywnymi np. dr. Dabrowskiej.

I ma juz przerzuty..

Wydluzyc sobie zycie to mozna,  majac raka prowadzac zdrowy tryb zycia i odpowiednie zywienie. Znam taki przypadek, mezczyzna , starszy z rakiem nerki zyl od diagnozy 12 lat.

A ona ? W jaki sposob na niego @ zapracowala @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×