Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy gdyby l4 w ciąży było płatne 60% tez korzystalybyscie z tego?

Polecane posty

Gość Gość
 

to znajac twoje horyzonty myślowe od l4 do kuroniówki pewnie jakaś fryzjerka czy tam inna ekspedientka w butiku 😄

 

A Ty co wielka uczona po doktoracie? Wrócę do korporacji jak zwykle, byle jak najdalej od Januszki biznesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Januszko biznesu 🙂 jak będę miała ochotę to posiedzę nawet 10 lat na wychowawczym 🙂 dlatego właśnie pracuje w dużej korporacji gdzie nikt nie robi problemow z L4.  Co więcej Januszko biznesu w pracy opłacają nam żłobek /pezedszkole żeby przyciągać młode matki:) 

 

 

Pewnie biorą dotację z budżetu centralnego na was odbierając ciężko zarobioną kasę pozostałym podatnikom. Cudownie. Inaczej nie opłacałoby się inwestować w firmie gdzie nade wszystko liczy się konkurencyjność i zysk.To nie jest już komunizm.

No chyba, że zysk realizowany jest rękami biednych kobiet w Bangladeszu, co w sumie może ci nie przeszkadzać, gdyż masz bardzo egoistyczne podejśćie co do dobra publicznego. A w Europie tylko centrala.

Co, nie jest tak? 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Macierzyński, wychowaczy wlicza  się do stażu pracy i do emerytury jako lata skladkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

A Ty co wielka uczona po doktoracie? Wrócę do korporacji jak zwykle, byle jak najdalej od Januszki biznesu.

a to jednak tabelka w excelu czeka 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Czyli rodziłaś ok. 40 roku życia?

Bo jeśli pracowałaś nieprzerwanie od studiów przez 15 lat to jakby nie było wychodzi 40. Oczywiście przerwa na l4 nie wlicza się dla osoby uczciwej do stażu pracy, gdyż wówczas nie realizujesz obowiązków zawodowych.

Podatki odprowadza poza Polską, ale przyjechać i korzystać z polskiej służby zdrowia już nie przeszkadzało? Co za bezczelność.

Ojej coś cie boli?Polska jest w Uni, więc ta kobieta może rodzic gdzie chce. Pracuje czy w Holandii. czy w Niemczech, czy gdziekolwiek chce, a może rodzic w Polsce. Naprawdę. Takie mamy prawo. A ty możesz się żalić komu chcesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Januszko wyobraź sobie ,ze są firmy gdzie zyski są na tyle duże ze nie muszą dziadowac na pracownikach.  Tylko co taka  Januszka może o tym wiedziec jak ty strasz ze strachu ,ze ktoś ci rzuci l4 na kilka dni hehe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Macierzyński, wychowaczy wlicza  się do stażu pracy i do emerytury jako lata skladkowe

I co w związku z tym? Jest to jedynie świadectwo patologii systemu, który nie promuje aktywizacji zawodowej a wręcz wynagradza zasiedzenie.Nie realizujesz wówczas obowiązków zawodowych, więc masz wyrwę na rynku. Owszem Wy sobie wrócicie na stołek wklepywacza danych w korpo gdzie nie trzeba aktualizować wiedzy, niemniej w sektorach gdzie potrzeba więcej umiejętności i staniecie po macierzyńskim/wychowawczym przed dylematem pracy jeśli oszukacie go, iż normalnie miałyście ciągłość to szybko wyjdzie na umowie próbnej już wasza niekompetencja. Leniuszki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

a to jednak tabelka w excelu czeka 😄

Oj. Chyba jednak płacą Ci od strony tekstu, nie od wpisu. Produkuj się dalej. Może zarobisz na jutrzejszy obiad, tego ci życzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Lepsza tabelka excelu  w korpo gdzie płacą konkretna kasę niż praca u Januszki co sra z strachunku,   ze ktoś pójdzie na l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Ojej coś cie boli?Polska jest w Uni, więc ta kobieta może rodzic gdzie chce. Pracuje czy w Holandii. czy w Niemczech, czy gdziekolwiek chce, a może rodzic w Polsce. Naprawdę. Takie mamy prawo. A ty możesz się żalić komu chcesz. 

No właśnie.

Dla korpo śmieciuchów tyrających w odmóżdżających miejscach gdzie niezależność myślenia nie jest promowana nie ma różnicy, że zarówno ich firemka transferuje nieopodatkowane zyski do Luksemburga podobnie jak i baba, która robi gdzieś tam na brytyjskiej prowincji i tam odprowadza podatki nagle chce skorzystać z polskiej służby zdrowia chociaż przez lata nie dorzuciła się do wspólnego kotła zwanego podatkami. Ciężko odkryć nieuczciwość zależność dla których najważniejsze jest to aby miały L4, macierzyński, kuroniówkę i stabilne, odmóżdżające miejsce przy klejeniu tabelek w excelu. Egoizm i prostactwo myślenia ponad wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Januszko biznesu będę chciała to posiedzę  na wychowawczym 10.lat:) co cie to obchodzi ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Lepsza tabelka excelu  w korpo gdzie płacą konkretna kasę niż praca u Januszki co sra z strachunku,   ze ktoś pójdzie na l4

Już Ci napisałam, wykaż jak człowiek dorosły inicjatywę i załóż własną firmę kierującą się hipisowskim zestawem zasad a nie zyskami. wróć za rok i przedstaw wyniki kwartalne swojej spółki, będziesz mogła wtedy szczekać na osoby, które finansują ci horyzonty myślowe poprzez 800 zł kuroniówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Januszko biznesu będę chciała to posiedzę  na wychowawczym 10.lat:) co cie to obchodzi ? 

Kto by się chciał z Tobą rozmnożyć? Chyba, że to res napisał to bym się nie zdziwiła 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Czyli rodziłaś ok. 40 roku życia?

Bo jeśli pracowałaś nieprzerwanie od studiów przez 15 lat to jakby nie było wychodzi 40. Oczywiście przerwa na l4 nie wlicza się dla osoby uczciwej do stażu pracy, gdyż wówczas nie realizujesz obowiązków zawodowych.

Podatki odprowadza poza Polską, ale przyjechać i korzystać z polskiej służby zdrowia już nie przeszkadzało? Co za bezczelność.

Urodziłam w Polsce, bo tu mieszkałam i pracowałam.  Mężowi towarzyszyłam na kontrakcie będąc po części na urlopie macierzyńskim i na wychowawczym.  Wcześniej byłam na L4, które także wlicza mi się do stażu pracy, więc... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

No właśnie.

Dla korpo śmieciuchów tyrających w odmóżdżających miejscach gdzie niezależność myślenia nie jest promowana nie ma różnicy, że zarówno ich firemka transferuje nieopodatkowane zyski do Luksemburga podobnie jak i baba, która robi gdzieś tam na brytyjskiej prowincji i tam odprowadza podatki nagle chce skorzystać z polskiej służby zdrowia chociaż przez lata nie dorzuciła się do wspólnego kotła zwanego podatkami. Ciężko odkryć nieuczciwość zależność dla których najważniejsze jest to aby miały L4, macierzyński, kuroniówkę i stabilne, odmóżdżające miejsce przy klejeniu tabelek w excelu. Egoizm i prostactwo myślenia ponad wszystko.

Jesteś nienormalna? Przeciez jak ktoś jest ubezpieczony w jakimś kraju UE,moze się leczyć, czy rodzic w jakimkolwiek szpitalu całej uni. Nawet w Poslce. Polski szpital będzie miał zwrócone koszty przodu czy leczenia z ubezpieczenia osoby, która pracuje za granicą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Lepsza tabelka excelu  w korpo gdzie płacą konkretna kasę niż praca u Januszki co sra z strachunku,   ze ktoś pójdzie na l4

konkretna płaca w korpo?

no ok dla innych to podłoga, dla innych sufit 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po co mam zakładać firme? Wole wygodna prace od ..do .. wypłatę na koncie,premie,oplacine  przedszkole, karnet na siłkę , opłacony angielski.

Ty sobie tyraj  w swojej firmie ...ja nie musze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak pracujesz w Unii to możesz sobie rodzic gdzie chcesz. Z czym ty masz problem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Po co mam zakładać firme? Wole wygodna prace od ..do .. wypłatę na koncie,premie,oplacine  przedszkole, karnet na siłkę , opłacony angielski.

Ty sobie tyraj  w swojej firmie ...ja nie musze:)

Nie założysz, gdyż nie masz ambicji. Cieszysz się jak głupi do syra, że masz opłacony karnet na siłkę gdy twój pracodawca wrzuca to sobie w pozycję optymalizacji podatkowej a zyski transferuje do Luksemburga. Gratuluje powierzchownego myślenia, daleko na nim nie zajedziesz.

I jeszcze stawiasz się w pozycji autorytetu ustalającego jakie powinny być warunki zatrudnienia chociaż nigdy nawet nie otarłaś się o samodzielność i niezależnośc na rynku pracy. Stąd była moja propozycja, ale wiadomo, że nie skorzystasz. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wiem gdzie wrzucają koszty za moją siłkę bo wlasnie tym.się zajmuje 🙂

Firmy swojej nie zakładam bo nie musze 🙂 jako osoba krora zajmuje  się kosztami dużej firmy każdego dnia mam do czynienia z takimi Januszkami biznesu jak ty 😉 połowa z was nie potrafi poprawie wystawić faktury. No ale wiadomo Januszem. Biznesu może być byle kto...nawet ty.  

Dobranoc:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

6.II - imieniny: Bodana, Bogdana i Bohdana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

6.II - imieniny: Bodana, Bogdana i Bohdana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

6.II - imieniny: Bodana, Bogdana i Bohdana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

6.II - imieniny: Bodana, Bogdana i Bohdana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

6.II -

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Amand, Amanda, Anioł, Antoni, , Dorota, Gaston, Joachim, Leon, Leona, Paweł, Szymon, Szymona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama
 

A skąd Ty wiesz czy idą? Masz jakieś dane statystyczne? Jesli ktoś zle sie czuje, to nie jest w stanie myślec i pracować. Ktoś może mieć wymioty tylko rano a inne maja w ciagu całego dnia i nawet w nocy. I co wtedy taka ciężarna ma obsługiwać klienta/ mieć miskę pod biurkiem i wymiotować? 

Ida do pracy i musza pracowac, nie tylko w biurze, ale tez w restauracji, sklepie, szpitalu. Mieszkam w USA i tu nie ma zwolnien lekarskich, a jak jestes chory to bierzesz urlop albo cie zwalniana, ja pracowalam do samego porodu, a nie mislam latwej ciazy. W PL kobiety maja raj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Ida do pracy i musza pracowac, nie tylko w biurze, ale tez w restauracji, sklepie, szpitalu. Mieszkam w USA i tu nie ma zwolnien lekarskich, a jak jestes chory to bierzesz urlop albo cie zwalniana, ja pracowalam do samego porodu, a nie mislam latwej ciazy. W PL kobiety maja raj!

coś pięknego, tak powinno być również w Polsce aby każdy brał los we własne ręce bez ingerencji kapitana państwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

coś pięknego, tak powinno być również w Polsce aby każdy brał los we własne ręce bez ingerencji kapitana państwo

Jadz do USA, ja życie w Polsce Ci nie pasuje. Wizy zniesione. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

No to jedz do USA kto ci broni? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×