Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Do mam znających angel sounds, czy ja zle przykładam? Od razu słyszałyście serduszko

Polecane posty

Gość Gość

Zaraz początek 18 tyg c i od dzis testuje angelnsounds doppler ( na ulotce napisane, ze od 16 t c). Nie jestem pewna czy robię to dobrze, niby cos słyszałam, ale to bicie było za wolne, może trafiłam na swój puls?   Jak zrobić zeby było dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przyłóż sobie w okolicy serca żeby złapać twój puls a potem jezdzij po brzuchu i szukaj szybszych uderzeń o wiele szybszych niż twoje. W 18 tyg polecam szukać pod pępkiem. Ja już 29 tydzień ale mała do tej pory się mi chowa. Są dni ze przyłożę o jest a są takie ze muszę się nagimnastykować. Mam łożysko na przedniej ścianie wiec dodatkowo maskuje puls dziecka. Puls z łożyska jest podobny do twojego, nieznacznie szybszy. Jeśli złapiesz coś takiego szukaj Dziecka  po drugiej stronie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Mi się nigdy nie udało trafić za pierwszym razem, zawsze musiałam powoli szukać po całym brzuchu i w końcu znajdowałam. Obecnie jestem w 29 tydzień ciąży, więc już nie używam, bo czuję ruchy dziecka, ale ten detektor służył mi od około 16 tygodnia do 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Przyłóż sobie w okolicy serca żeby złapać twój puls a potem jezdzij po brzuchu i szukaj szybszych uderzeń o wiele szybszych niż twoje. W 18 tyg polecam szukać pod pępkiem. Ja już 29 tydzień ale mała do tej pory się mi chowa. Są dni ze przyłożę o jest a są takie ze muszę się nagimnastykować. Mam łożysko na przedniej ścianie wiec dodatkowo maskuje puls dziecka. Puls z łożyska jest podobny do twojego, nieznacznie szybszy. Jeśli złapiesz coś takiego szukaj Dziecka  po drugiej stronie 

Szukałam pod pępkiem i niżej i nic. Pózniej przyłożyłam w okolice mojego serca i bardzo głośno. Pózniej położyłam sie na plecach i nadal szukałam, pare cm pod pępkiem cos słyszałam, szybkie uderzenia ( szybsze niż mój puls), ale musiałam sie mocno wsłuchać jakby to było za siódma góra i rzeka. Wiem jaki powinien być puls płodu, 1. Słyszałam w 6 czy 7 tyg u lek pózniej na genetycznym. Cos czuje, ze ten detektor nie jest dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Szukałam pod pępkiem i niżej i nic. Pózniej przyłożyłam w okolice mojego serca i bardzo głośno. Pózniej położyłam sie na plecach i nadal szukałam, pare cm pod pępkiem cos słyszałam, szybkie uderzenia ( szybsze niż mój puls), ale musiałam sie mocno wsłuchać jakby to było za siódma góra i rzeka. Wiem jaki powinien być puls płodu, 1. Słyszałam w 6 czy 7 tyg u lek pózniej na genetycznym. Cos czuje, ze ten detektor nie jest dla mnie.

A użyłaś żelu do usg? 

Kiedyś zapomniałam i też pulsu nie mogłam namierzyc 😎😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Mi się nigdy nie udało trafić za pierwszym razem, zawsze musiałam powoli szukać po całym brzuchu i w końcu znajdowałam. Obecnie jestem w 29 tydzień ciąży, więc już nie używam, bo czuję ruchy dziecka, ale ten detektor służył mi od około 16 tygodnia do 22.

Tez miałaś angel sounds? Cos

mi sie kojarzy, ze kiedyś dziewczyny nas forum pisały, ze można używać od 14 tyg. U mnie w instrukcji, ze można testować od 16 tyg. Może sa rożne modele angel sounds.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

A użyłaś żelu do usg? 

Kiedyś zapomniałam i też pulsu nie mogłam namierzyc 😎😁

Tak dałam sporo żelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I to urządzenie ma niby służyć spokojowi rodziców?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Tez miałaś angel sounds? Cos

mi sie kojarzy, ze kiedyś dziewczyny nas forum pisały, ze można używać od 14 tyg. U mnie w instrukcji, ze można testować od 16 tyg. Może sa rożne modele angel sounds.

Tak są dwa modele, mini jest słabszy i późnej słychać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

I to urządzenie ma niby służyć spokojowi rodziców?:)

I służy, trzeba tylko je ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Szukałam pod pępkiem i niżej i nic. Pózniej przyłożyłam w okolice mojego serca i bardzo głośno. Pózniej położyłam sie na plecach i nadal szukałam, pare cm pod pępkiem cos słyszałam, szybkie uderzenia ( szybsze niż mój puls), ale musiałam sie mocno wsłuchać jakby to było za siódma góra i rzeka. Wiem jaki powinien być puls płodu, 1. Słyszałam w 6 czy 7 tyg u lek pózniej na genetycznym. Cos czuje, ze ten detektor nie jest dla mnie.

Zjedz coś słodkiego, idź na spacer lub napij się soku, cokolwiek Żeby dziecko zmieniło pozycje. Moja tez się chowa gdzieś przy kręgosłupie i słychać czasem ledwo co. Próbuj o różnych porach, aż złapiesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Tak są dwa modele, mini jest słabszy i późnej słychać 

A Ty wg ulotki miałaś od którego tyg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Zjedz coś słodkiego, idź na spacer lub napij się soku, cokolwiek Żeby dziecko zmieniło pozycje. Moja tez się chowa gdzieś przy kręgosłupie i słychać czasem ledwo co. Próbuj o różnych porach, aż złapiesz 

Jutro bede próbować, już nie chce sie na nic stresować. Dzis były 2 próby, nie chce sie nakręcać . Może to przez to, ze mój brzuch nie jest jakiś widoczny i dziecko jest schowane. Ruchów tez nie czuje, jak jus to rano, ale to bardziej, ze cos mnie tam ciśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

4.II - Imieniny: Witosławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Zjedz coś słodkiego, idź na spacer lub napij się soku, cokolwiek Żeby dziecko zmieniło pozycje. Moja tez się chowa gdzieś przy kręgosłupie i słychać czasem ledwo co. Próbuj o różnych porach, aż złapiesz 

W którym tyg jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama
 

Tez miałaś angel sounds? Cos

mi sie kojarzy, ze kiedyś dziewczyny nas forum pisały, ze można używać od 14 tyg. U mnie w instrukcji, ze można testować od 16 tyg. Może sa rożne modele angel sounds.

Tak, Angel Sound i według instrukcji do użytku od 13 tygodnia ciąży, ale ja dostałam w prezencie jak byłam w 16 tygodniu, więc używałam od wtedy. Najlepiej zrób jak piszą wyżej: zjedz coś słodkiego, połóż się i powoli szukaj bicia serduszka. Może maluch jest tak obrócony, że słabo słychać, ja wtedy podgłaszałam pokrętłem głośności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

A Ty wg ulotki miałaś od którego tyg?

Prawdę mówiąc nie czytałam ulotki nawet, na czuja szlam haha aż zobaczę zaraz czy pisze gdzieś na pudełku bo ulotki to chyba już niemam 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

W którym tyg jestes?

W 29

Mam łożysko z przodu i czasem ciężko złapać właśnie słychać takie echo gdzieś głęboko spod kręgosłupa. 
teraz mała kopie i jestem spokojniejsza ale miewam dni kiedy śpi i nie daje znaku życia wtedy uzywam  😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

W którym tyg jestes?

W 29

Mam łożysko z przodu i czasem ciężko złapać właśnie słychać takie echo gdzieś głęboko spod kręgosłupa. 
teraz mała kopie i jestem spokojniejsza ale miewam dni kiedy śpi i nie daje znaku życia wtedy uzywam  😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Odkryłam ze jednak mam ulotkę w pudełku między tekturowymi wkładkami w których był aparat 😂😂 nie czytałam jej nigdy wcześniej , pisze ze między 9-12 tyg można zacząć używać w zależności od umiejscowienia łożyska. Ja zaczełam późnej jakoś  w 14-15tyg go kupiłam. Nie pamietam teraz ale tak jak wspominałam czasami musiałam kilka podejść robić w ciągu jednego dnia zależy jak mała się ułożyła a innym razem za 1 podejściem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angel

Podłączam pod telefon i nawet gdy nie słyszę to widzę po tętnie czy zlapalo dziecko. Teraz 29 tydz, łożysko z przodu i nie słyszę.. ostatnio sprawdzałam bo nie czułam ruchów i serca nie usłyszałam a dziecko mnie skopało.  Bardziej słyszałam gdy dziecko było mniejsze. Nie ma co się stresować bo to nie jest zbyt doskonale urzadzenie. Może to u mnie kwestia łożyska z przodu, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Obejrzyj filmiki na you tubie jak dziewczyny szukaja, orientacyjnie zobaczysz gdzie powinien byc plod I jaki to jest dzwiek. Jak dla mnie serce dziecka to galopujacy kon a pepowina to taki wusz wusz dzwiek 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

5.II - imieniny: Dobiemara, Dobiemira, Lubodroga, Radomiła, Strzesławy i Strzeżysławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hej dziewczyny, tu autorka. Ja wczoraj obejrzałam 5 filmików na yt jak dziewczyny to przykładają. Dzis zrobiłam kolejna próbę. Kilka cm pod pępkiem, ciut na prawo słyszałam, choć dość słabo (mimo, ze głośność na Max). Cos w rodzaju pociągu jadącego z daleka. Także nadal na 100% nie wiem czy to było serduszko. Mam ulotkę i angel sound, którego używam to jpd-100s na str 3, punkt 2.1 the product is normally applied to fetus above 16 weeks growth. Czyli ten powyżej 16 tyg, dlatego zastanawiam sie jakie wy macie modele skoro już od 13 możecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kazdy bedzie slyszal w innym terminie I nie zalezy to od sprzetu. Ja chodzilam do szpitala w 35yyg ciazy I I'm tez czasami bylo ciezko znalezc, zalezy jak sie dzidzia ulozy.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Hej dziewczyny, tu autorka. Ja wczoraj obejrzałam 5 filmików na yt jak dziewczyny to przykładają. Dzis zrobiłam kolejna próbę. Kilka cm pod pępkiem, ciut na prawo słyszałam, choć dość słabo (mimo, ze głośność na Max). Cos w rodzaju pociągu jadącego z daleka. Także nadal na 100% nie wiem czy to było serduszko. Mam ulotkę i angel sound, którego używam to jpd-100s na str 3, punkt 2.1 the product is normally applied to fetus above 16 weeks growth. Czyli ten powyżej 16 tyg, dlatego zastanawiam sie jakie wy macie modele skoro już od 13 możecie. 

Pociąg to echó z pępowiny/ łożyska. Tak jak ktoś napisał serduszko To galopujący koń. Tętno 2x szybsze niż twoje. Ja czasem poprzestaje na tym pociągu bo jak pociąg słychać to i koń musi być😎 

Cierpliwości kochana może twoje maleństwo też się ukrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Pociąg to echó z pępowiny/ łożyska. Tak jak ktoś napisał serduszko To galopujący koń. Tętno 2x szybsze niż twoje. Ja czasem poprzestaje na tym pociągu bo jak pociąg słychać to i koń musi być😎 

Cierpliwości kochana może twoje maleństwo też się ukrywa

Na razie poprzestanę na testowaniu. Po słuchaniu gdy sie położyłam brzuch zrobił mi sie twardy, nie wiem czy to od tego słuchania a może od czegoś innego. Chyba mi i dzidziusiowi to nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bądź cierpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×