Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małgosia1234

praca w banku bez doświadczenia

Polecane posty

Gość małgosia1234

Cześć, czy któraś z Was pracuje w banku?Jestem świeżo po studiach prawniczych i szukam pracy.Mam 25 lat. Rozważam obecnie pracę jako doradca klienta w banku.Czy zawsze wymagane jest doświadczenie?W wielu ogłoszeniach czytam,że wymagane jest doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta.Ja go nie posiadam.Praktyki na studiach miałam jedynie w sądzie.Czy któraś z Was  dostała w ostatnim czasie pracę bez doświadczenia i znajomości produktów banków? Czy mogłybyście podsunąć jakieś materiały, skrypty do nauki?Podobno na rozmowie kwalifikacyjnej padają pytania o znajomość produktów bankowych np. różnica między lokatą a kontem oszczędnościowym itd. Chciałabym się trochę podszkolić w tej tematyce i nie wiem gdzie szukać przystępnego podręcznika.Proszę o nazwę banków, które nie wymagają od młodszego doradcy klienta doświadczenia.Czy jeśli w wymaganiach jest mowa o doświadczeniu to  w ogóle nie ma sensu wysyłać CV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Praca

Polecam to:

Szybki i wysoki zarobek! Nawet do 400zł dziennie - zależy to tylko od Twojego zaangażowania! Jeżeli chcesz zarobić szybko i wygodnie nie wychodząc z domu wystarczy że: - zarejestrujesz sie na stronie: 

https://eoqmoney.xyz/9740763497455/  - za każdy dobrze przepisany kod dostajesz pieniądze! - wypłacasz pieniądza na swoje konto. To wszystko, zacznij juz teraz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joł

Banki to przeżytek.

Po co chcesz tam iść?

Ta branża jest w odwrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Cześć, czy któraś z Was pracuje w banku?Jestem świeżo po studiach prawniczych i szukam pracy.Mam 25 lat. Rozważam obecnie pracę jako doradca klienta w banku.Czy zawsze wymagane jest doświadczenie?W wielu ogłoszeniach czytam,że wymagane jest doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta.Ja go nie posiadam.Praktyki na studiach miałam jedynie w sądzie.Czy któraś z Was  dostała w ostatnim czasie pracę bez doświadczenia i znajomości produktów banków? Czy mogłybyście podsunąć jakieś materiały, skrypty do nauki?Podobno na rozmowie kwalifikacyjnej padają pytania o znajomość produktów bankowych np. różnica między lokatą a kontem oszczędnościowym itd. Chciałabym się trochę podszkolić w tej tematyce i nie wiem gdzie szukać przystępnego podręcznika.Proszę o nazwę banków, które nie wymagają od młodszego doradcy klienta doświadczenia.Czy jeśli w wymaganiach jest mowa o doświadczeniu to  w ogóle nie ma sensu wysyłać CV?

Podszkol się z wiedzy bankowej. A jak zaprosza ciebie na rozmowe to powiesz co wiesz itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr

Dziwne żebyś pracując w banku nie znała produktów bankowych. Wystarczy posiedzieć ze 2 dni nad tym i za pomocą internetu nauczysz się teorii. Doradcę klienta często przyjmują bez doświadczenia ponieważ jest to najniższe stanowisko w bankowości. Myślę że z dostaniem się do banku komercyjnego nie będziesz miała problemu (jedyne co to mogą bardziej chcieć studentów bo wtedy mniej wynoszą koszty za taką osobę), gorzej jest z bankiem spółdzielczym - tam wszyscy są po znajomości. Zastanów się tylko czy w ogóle chcesz tam pracować bo praca jako doradca w banku to nie tylko siedzenie za szybą a także aktywne poszukiwanie klienta- wydzwanianie, chodzenie po różnych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×