Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukaminspiracji

Jak się wybić, jak zarobić, odkuć się, żyć na poziomie

Polecane posty

Gość gosc

Czy ktoras z Was była w beznadziejnej sytuacji i nagle sie wybiła? Odmienilo sie jej zycie? Co sie wydarzylo? Szukam inspiracji...

x

x

I dla ciebie te 3500 na dwie osoby to beznadziejna sytuacja?? chyba zartujesz? Ja obecnie z dzieckiem sie utrzymuje za podobna kwote, i staram sie odkładac ok. 1500 na mc. Czuje sie bogata, całe lata musielismy zyc za ok. 1500 zl, teraz to by były 2000, bo wtedy było taniej. Zrezygnowałam z samochodu, kupuje w dyskoncie, i serio sie czuje ze jestem b majętna, dom juz wygląda zupełnei inaczej bo go remontuje z zaoszczędzonych pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaminspiracji

Niestety nie mogę sobie pozwolić na odłożenie 1500, co najwyzej 200-300 zl jak sie uda, bo splacam kredyt. Rata 1000, czynsz, opłaty, a utrzymanie niemowlaka, zwłaszcza karmionego mlekiem modyfikowanym, kosztuje. Zostaje mi dziennie może z 20-30zl. Ubieram sie tylko w lumpeksach, dziecku też kupuje tam rzeczy. Staram sie oszczędzać na czym się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

6.II - imieniny: Bodana, Bogdana i Bohdana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

6.II - imieniny:

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Amand, Amanda, Anioł, Antoni, , Dorota, Gaston, Joachim, Leon, Leona, Paweł, Szymon, Szymona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×