Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madaaam

Pozytywny test ciążowy

Polecane posty

Gość Madaaam

Hejka. Potrzebuje pomocy. Staralismy się z partnerem o dziecko. Okresu się spóźnia od tygodnia, zrobiłam test i są dwie kreski. Jestem mega szczęścia no i chodzi o to, że muszę to przekazać partnerowi.. na pewno będzie szczęśliwy i tak się składa, że ma urodziny w niedzielę i wtedy chciałabym mu o tym powiedzieć. Macie jakiś pomysł w jaki sposób to zrobić? Ogólnie chce jakoś zaplanować cały weekend, co polecacie robić? Nie chodzi raczej o jakieś wypady do kina, restauracji.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może dobrym pomysłem będzie zrobić dwa prezenty? Pierwszy ten, który mam, a potem drugi ,czyli test ciążowy w jakimiś pudełeczku z kokardką? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkgkgh

Rzyg! Jakie to infantylne!

Poważni ludzie od razu rozmawiają o ważnych sprawach a to jest poziom gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najs
 

Rzyg! Jakie to infantylne!

Poważni ludzie od razu rozmawiają o ważnych sprawach a to jest poziom gimnazjum.

Dobrze się czujesz? Czy autorka wspomniała że się boi przekazać czy coś? Szuka jakiejś rady, w jaki fajny sposób to przekazać swojemu facetowi w dzień urodzin, ale jak zwykle Polaczki cebulaczki mają w sobie sam jad, co zrobić. 

A co do odpowiedzi to fajny pomysł z tymi dwoma prezentami, może być naprawdę miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

5.II - imieniny: Dobiemara, Dobiemira, Lubodroga, Radomiła, Strzesławy i Strzeżysławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×