Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JeffTheKiller

Jestem strasznie brzydki ;( Stad nick

Polecane posty

Gość JeffTheKiller

Moj wiek to 20 lat . Nie studiuje , nie uczę się nic nie robię tylko siedzę w pokoju i płaczę

Zbyt wiele przeżyłem w szkołach i w innych publicznych miejscach - dokuczali mi i wyzywali mnie od najgorszych od Frankensteina

jestem strasznie blady i prawie nic nie jem 

bo po co 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeff
 

Nie płacz 😞

Do tego jeszcze jestem chory psychicznie ☹️ Wyszło to w badaniach drzewnych - ksiądz z zakonnica przeprowadzali badania i jakieś eksperymenty na mnie . Kazali mi włożyć głowę do butelki i rozwiązywać jakieś zadania - jakieś równania i krzyżówki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No siema

Witaj w gronie stulejarzy!

Zawsze możesz popaść w depresję i użalać się nad sobą, lub zagrać w grę zwaną życiem i coś ze sobą zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeff
 

Witaj w gronie stulejarzy!

Zawsze możesz popaść w depresję i użalać się nad sobą, lub zagrać w grę zwaną życiem i coś ze sobą zrobić.

A co miałbym zrobić ? Wyjść w samych gaciach teraz na dwór ? A nie , może wejdę na dach i zatańczę hahahahahah hahahah z whisky 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siema

Teraz? Teraz to uspokój się i idź spać. Rano zawalczysz o siebie, zacznij ćwiczyć, zadbaj o siebie, znajdź sobie coś co Cię interesuje, w czym bęsziesz chciał się rozwijać. Nie znam twoich problemów, ale napewno nic nie osiągniesz płacząc w swoim pokoju całymi dniami.

Oczywiście możesz też wyjść na dach, tańczyć i pić whisky, czemu nie?

 

A co miałbym zrobić ? Wyjść w samych gaciach teraz na dwór ? A nie , może wejdę na dach i zatańczę hahahahahah hahahah z whisky 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeffthekiller
 

Teraz? Teraz to uspokój się i idź spać. Rano zawalczysz o siebie, zacznij ćwiczyć, zadbaj o siebie, znajdź sobie coś co Cię interesuje, w czym bęsziesz chciał się rozwijać. Nie znam twoich problemów, ale napewno nic nie osiągniesz płacząc w swoim pokoju całymi dniami.

Oczywiście możesz też wyjść na dach, tańczyć i pić whisky, czemu nie?

 

Wyglądam jak potwór ... dbam o siebie najbadziej jak mogę ale mordy nie zmienię już nigdy  ! Przeszedłem 2 operacje nosa w kościele , które niestety się nie udały ;(  Wyglądam sto razy gorzej niż przed mam dwie dziury zamiast nozdrzy 

Jak wychodzę na ulice to wszyscy się na mnie patrzą i śmieją ;( 

od dziecka mam bliznę i jestem chory 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No siema cd

Dobra, nie będę się tu bawił w pocieszanie, bo taki też nie jestem.

Nawet jeśli okropnie wyglądasz, to jeszcze żyjesz. Jesteś człowiekiem, istotą zdolną zmienić świat, tworzyć coś dobrego. Możesz zająć się np. muzyką czy rysowaniem, albo jakimś programowaniem, cokolwiel. Jest wiele prac, które nawet nie wymagają kontaktów z klientem. Nie powiem ci jak masz żyć, bo i tak będziesz miał już na to odpowiedź, jak to bardzo okropny jesteś itd.

Po prostu... Spójrz bardziej optymistycznie i znajdź inne możliwości, zaakceptuj siebie jakim jesteś.

Dziękuję, dobranoc. Mam nadzieje, że przekaz dotarł, więcej się nie wypowiadam. Możesz wypić nasze zdrowie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeff
 

Dobra, nie będę się tu bawił w pocieszanie, bo taki też nie jestem.

Nawet jeśli okropnie wyglądasz, to jeszcze żyjesz. Jesteś człowiekiem, istotą zdolną zmienić świat, tworzyć coś dobrego. Możesz zająć się np. muzyką czy rysowaniem, albo jakimś programowaniem, cokolwiel. Jest wiele prac, które nawet nie wymagają kontaktów z klientem. Nie powiem ci jak masz żyć, bo i tak będziesz miał już na to odpowiedź, jak to bardzo okropny jesteś itd.

Po prostu... Spójrz bardziej optymistycznie i znajdź inne możliwości, zaakceptuj siebie jakim jesteś.

Dziękuję, dobranoc. Mam nadzieje, że przekaz dotarł, więcej się nie wypowiadam. Możesz wypić nasze zdrowie 😄

Whisky czy wódkę ? Mogę rysować no nw trumny albo zombi ? Bo sam wyglądam jak trup  

Staram się nie przekraczać 1000 kalorii , zdarza się ze jem mniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeff
 

Po co tak jesz?

Bo czuje się gruby a niby tak nie jest jak mam dużą niedowage i wystajaca miednice 

Zachorowałem na głowę i paznokcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeff
 

A jak nie jest ci smutno to co lubisz robić?

Lubię bardzo siedzieć  w swoim pokoju albo leżeć 

Najlepiej żeby nikt na mieście mnie nie zobaczył 😭 Aż płakać się chce albo weterynarz logistyka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeff

I lubię jeszcze obgryzać paznokcie i pluć. 😭 Ale trochę śmierdzą dlatego pluje daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeff
 

To poleż trochę, włącz jakąś spokojną muzykę

Leżałem ale pupa mnie swędzi. I musiałem wstać😭

Chodzę i się drapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeff
 

I lubię jeszcze obgryzać paznokcie i pluć. 😭 Ale trochę śmierdzą dlatego pluje daleko.

Spadaj podszywie !!!!! Ty śmierdzisz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeff
 

Spadaj podszywie !!!!! Ty śmierdzisz 

Ty spadaj podszywie. I nie śmierdzę ja, tylko moje paznokcie!!!!

Bo mam grzybice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JeffTheKiller

 

 

Ty spadaj podszywie. I nie śmierdzę ja, tylko moje paznokcie!!!!

Bo mam grzybice.

🖕🏻🖕🏻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeff

Śnił mi się ząb i jakieś drzewo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeff 20 lat

Jestem wstrętny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeff

Nic dzisiaj Jeszce nie Jadłem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeff

Płaczę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×