Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy właściciel mieszkania może nas wyrzucić jeżeli od 3 miesięcy zalegamy z czynszem, wiem że nie powinniśmy, ale mamy dziecko 2 lata i jestem w ciąży 7 mc

Polecane posty

Gość gość

Czy prawo stoi po naszej stronie w tym wypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oczywiście że po twojej.

Zrób jeszcze trójkę dzieci A będziesz mogła w sklepach za zakupy również nie płacić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Może wyrzucić ale na wiosnę. W zimę nie ma eksmisji. Chyba, że właściciel okazał zdrowy rozsądek i w umowie jest adres do ewentualnej eksmisji, jeśli tak to wtedy wylatujecie bez względu na porę roku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Okradasz kogoś i zastanawiasz się czy prawo jest po Twojej stronie? 😂Oby wam dokoptowal 2 Cyganów do mieszkania, szybko się was pozbedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niby jest okres ochronny, ale to jego mieszkanie. Zależy wiele od umowy, masz tam terminy, raczej nie ma mowy o takim odroczeniu płatności.

Ja takiego lokatora sama wyprowadzilabym i to szybko. Nie mam zrozumienia dla oszustwa. To szczyt bezczelności siedzieć u kogoś za darmo i zastanawiać się, po czyjej stronie jest prawo 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To na co bierzecie się za kolejne dzieciaki jak jesteście niewydolni finansowo?! Mops się wami powinien zainteresować bo jak utrzymacie te biedne dzieci jak podstawy takiej jak mieszkanie nie jesteście w stanie im zapewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Jestescie gnidami co zeruja na cudzym garnuszku, wy nie placicie ale wlasciciel musi.  Wiosna juz niedlugo wtedy won.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

módl się dziewczyno żeby was do opieki społecznej właściciel nie podał, bo możesz stracić dzieci. Na twoim miejscu w podskokach kombinowałabym kasę na czynsz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agor

Po co te brajany dalej robicie? Taka klacz rozplodowa z Ciebie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Może wyrzucić ale na wiosnę. W zimę nie ma eksmisji. Chyba, że właściciel okazał zdrowy rozsądek i w umowie jest adres do ewentualnej eksmisji, jeśli tak to wtedy wylatujecie bez względu na porę roku. 

A gdzie ty masz teraz zimę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

A gdzie ty masz teraz zimę?

Ty tak poważnie czy udajesz głupią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A czy jak jestem w ciąży i nie zapłacę w sklepie za zakupy to prawo jest po mojej stronie? Zima przecież jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Tak prawo jest po stronie ale tylko jeśli jesteś tam zameldowana inaczej musisz płacić + uważna na mops bo prędzej czy później ktoś to zglosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Sama wynajmuje mieszkanie i gdyby mi lokatorzy odstawili taki numer, to w doopie bym miała prawo- 2 panów z Ukrainy szybko zalatwiłoby sprawę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Sama wynajmuje mieszkanie i gdyby mi lokatorzy odstawili taki numer, to w doopie bym miała prawo- 2 panów z Ukrainy szybko zalatwiłoby sprawę 

Nic być nie zrobiła! Lokator zgłosiłby sprawę o nękanie i byś miała sąd na karku!

Autorko nie łam się, w tej Polsce nie da się inaczej, jak ktoś wynajmuje to go STAĆ a dla Ciebie dobro dzieci powinno być najważniejsze!!! Trzymaj się ciepło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Idźcie do Elżbiety Jaworowicz, dadzą wam większe mieszkanie, owację na stojąco, i jeszcze was poklepią po plecach, że koniecznie musicie mieć więcej dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kej

Ja miałam taką sytuację, chciałam się nawet dogadać z rodzinką co do terminów płatności, ale Oni byli nieugięci. Poszłam do gminy, do tutejszego mopsu zgłosiłam, że Państwo są niewydolni jesli chodzi o zapewnienie opiekę dzieciom, troche oczywiscię podkoloryzowałam co trzeba. Panie z mopsu zgłosiły sie dwa razy i po tym drugim razie rodzinka wyprowadziła się- gdzie, nie wiem. 

Kolega natomiast mial problem z laska, to dokoptował jej do mieszkania dwóch panów, którzy prowadzli mocno nocne zycie w mieszkaniu. Tydzien i laski nie było.

Prawo prawem, ale jak właściciel się wkurzy, Wy bedziecie się meczyc, a ja na pewno nie narażałabym swojego malutkiego dziecka na jakies wojny z wlascicielem mieszkania, zrobicie co chcecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Nic być nie zrobiła! Lokator zgłosiłby sprawę o nękanie i byś miała sąd na karku!

Autorko nie łam się, w tej Polsce nie da się inaczej, jak ktoś wynajmuje to go STAĆ a dla Ciebie dobro dzieci powinno być najważniejsze!!! Trzymaj się ciepło!!!

Już bym się bała  nieroba  i sądu  😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Ja miałam taką sytuację, chciałam się nawet dogadać z rodzinką co do terminów płatności, ale Oni byli nieugięci. Poszłam do gminy, do tutejszego mopsu zgłosiłam, że Państwo są niewydolni jesli chodzi o zapewnienie opiekę dzieciom, troche oczywiscię podkoloryzowałam co trzeba. Panie z mopsu zgłosiły sie dwa razy i po tym drugim razie rodzinka wyprowadziła się- gdzie, nie wiem. 

Kolega natomiast mial problem z laska, to dokoptował jej do mieszkania dwóch panów, którzy prowadzli mocno nocne zycie w mieszkaniu. Tydzien i laski nie było.

Prawo prawem, ale jak właściciel się wkurzy, Wy bedziecie się meczyc, a ja na pewno nie narażałabym swojego malutkiego dziecka na jakies wojny z wlascicielem mieszkania, zrobicie co chcecie. 

bardzo dobrze zrobiliście, pasożyty się tępi, a nie zastanawia czy prawo przypadkiem nie jest po ich stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko nie słuchaj ich! Nie może Ci niz zrobić, masz malutkie dzieci!!!! Do tego oni mają wliczone to w koszty że takie rzeczy się zdarzają!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorko trzymaj się w Polsce musisz być twarda, zgłoś to gdzie sie da że on CIę nachodzi, oskarż go, jak sam będzie miał sprawy to spokornieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mam szczera nadzieje ze odbiora wam dzieci wy pasozyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

A czy jak jestem w ciąży i nie zapłacę w sklepie za zakupy to prawo jest po mojej stronie? Zima przecież jest

No raczej, że po twojej stronie. W ciąży przysługuje też darmowy fryzjer i hybryda raz na 2tyg. Jakoś w końcu trzeba wyglądać 😉

A co do mieszkania, to właściciel powinien ją jeszcze przeprosic, że jej zawraca głowę tak przyziemnymi rzeczami jak opłaty i naraża ja na stres w ciónrzy.

[dla mniej ogarniętych: uwaga, ironia]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Okradasz kogoś i zastanawiasz się czy prawo jest po Twojej stronie? 😂Oby wam dokoptowal 2 Cyganów do mieszkania, szybko się was pozbedzie

Ale z Ciebie gnida nie człowiek, oczywiście że powinna płacić za mieszkanie ale takie teksty to też dno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ty pasozycie, mam nadzieję, że utrudni Wam życie na maksa(wprowadzi np. lokatorów którzy zniszczą wam życie) i sami uciekniecie jak myszy. Dlaczego uważasz, że ktoś ma pracować na mieszkanie i je opłacać, żebyś ty mogła w nim mieszkać za darmo? Co za patologia i margines społeczny, i jeszcze się bezmozg rozmnaza...czego ty te swoje dzieci nauczysz? Jak nawet lokum ani na opłaty ogarnąć nie umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harnas

Zamiast pogadać z właścicielem jak ludzie że macie teraz ciężka sytuację i chociaż te 300 zł mu zapłacić to już inaczej by popatrzył , ale wy beszczelnie wykorzystujecie tego człowieka. I gardzę wami bo sam wynajmuje i mieszkanie i nie miałbym dla takich litości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ty pasozycie, mam nadzieję, że utrudni Wam życie na maksa(wprowadzi np. lokatorów którzy zniszczą wam życie) i sami uciekniecie jak myszy. Dlaczego uważasz, że ktoś ma pracować na mieszkanie i je opłacać, żebyś ty mogła w nim mieszkać za darmo? Co za patologia i margines społeczny, i jeszcze się bezmozg rozmnaza...czego ty te swoje dzieci nauczysz? Jak nawet lokum ani na opłaty ogarnąć nie umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Harnas

Zamiast pogadać z właścicielem jak ludzie że macie teraz ciężka sytuację i chociaż te 300 zł mu zapłacić to już inaczej by popatrzył , ale wy beszczelnie wykorzystujecie tego człowieka. I gardzę wami bo sam wynajmuje i mieszkanie i nie miałbym dla takich litości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Ale z Ciebie gnida nie człowiek, oczywiście że powinna płacić za mieszkanie ale takie teksty to też dno 

Dnem jest kradzież w biały dzień, mam nadzieję, że im dokwateruje stado cyganów, bo 2 to za mało na takie pasożyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ty pasozycie, mam nadzieję, że utrudni Wam życie na maksa(wprowadzi np. lokatorów którzy zniszczą wam życie) i sami uciekniecie jak myszy. Dlaczego uważasz, że ktoś ma pracować na mieszkanie i je opłacać, żebyś ty mogła w nim mieszkać za darmo? Co za patologia i margines społeczny, i jeszcze się bezmozg rozmnaza...czego ty te swoje dzieci nauczysz? Jak nawet lokum ani na opłaty ogarnąć nie umiesz?

Przeczytaj co napisałas i się zastanów kto tu jest marginesem społecznym bo ja myślę że ty 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×