Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asaa

Vinted- kupujecie tam?

Polecane posty

Gość Asaa

Co sądzicie? Moim zdaniem często zawyżone ceny, w lumpie oryginaly kupione za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niedawno podkuszona reklamą wystawiłam tam pare swoich nienoszonych ciuchów. Mam je także na olx i okazało się, że większy odzew mam na vinted. Czy są ceny za wysokie... Pamiętaj, że lumpex ma te ciuchy za dosłownie grosze- Ty je kupujesz za parę/naście złotych. Tam ktoś kupi sobie ciuch w sklepie. Okazuje się, że założy 2-3 razy i np schudnie czy przytyje to chce to sprzedać, a stan jest idealny. Nie sprzeda (no niby może) za 2 zł jeżeli przypuśćmy zapłaciła za to 100 zł. Prawo rynku- nie chcesz nie kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Niedawno podkuszona reklamą wystawiłam tam pare swoich nienoszonych ciuchów. Mam je także na olx i okazało się, że większy odzew mam na vinted. Czy są ceny za wysokie... Pamiętaj, że lumpex ma te ciuchy za dosłownie grosze- Ty je kupujesz za parę/naście złotych. Tam ktoś kupi sobie ciuch w sklepie. Okazuje się, że założy 2-3 razy i np schudnie czy przytyje to chce to sprzedać, a stan jest idealny. Nie sprzeda (no niby może) za 2 zł jeżeli przypuśćmy zapłaciła za to 100 zł. Prawo rynku- nie chcesz nie kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cewee

Ani nic nie sprzedałam ani nie kupiłam. Lipna strona. Tylko ciągłe wiadomości o wymiane lub zaniżanie ceny. Wole Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

5.II - imieniny: Dobiemara, Dobiemira, Lubodroga, Radomiła, Strzesławy i Strzeżysławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×