Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gooooosc

Mamusie, gdzie wyjezdzalyscie na urlop macierzyński? W końcu urlop to urlop, co nie??

Polecane posty

Gość Gooooosc

Na urlopie się odpoczywa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mamusie sramusie, co ja, twoja matka jestem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

dajcie spokój, res się znowu zapomniał zalogować, wszyscy go olali, to myśli że tu zrobi gó/wnoburzę i będzie w swoim żywiole, taplając się w szambie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

W ciąży siedziałam w domu albo szłam do apteki/lekarza/mieszkających blisko koleżanek/rodziców. Na urlopie macierzyńskim pierwsze pół roku byłam w domu lub okolicy, bo uczyliśmy się z dzieckiem siebie nawzajem, ale po sześciu miesiącach zaczęliśmy z malcem podróżować, więc nie wiem skąd ta złośliwość. Co weekend zwiedzaliśmy jakieś miasta typu Kraków, Warszawa, Wrocław albo lecieliśmy do bliskich krajów jak Austria, Czechy, Niemcy. Jak dziecko miało prawie rok, to wylecieliśmy na dwa tygodnie do Japonii, a jak miało 1,5 roku to na tydzień do Turcji. Dla mnie i męża to forma odpoczynku, przynajmniej psychicznego... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

W ciąży siedziałam w domu albo szłam do apteki/lekarza/mieszkających blisko koleżanek/rodziców. Na urlopie macierzyńskim pierwsze pół roku byłam w domu lub okolicy, bo uczyliśmy się z dzieckiem siebie nawzajem, ale po sześciu miesiącach zaczęliśmy z malcem podróżować, więc nie wiem skąd ta złośliwość. Co weekend zwiedzaliśmy jakieś miasta typu Kraków, Warszawa, Wrocław albo lecieliśmy do bliskich krajów jak Austria, Czechy, Niemcy. Jak dziecko miało prawie rok, to wylecieliśmy na dwa tygodnie do Japonii, a jak miało 1,5 roku to na tydzień do Turcji. Dla mnie i męża to forma odpoczynku, przynajmniej psychicznego... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Matki na macierzyńskim to chyba tylko do Pielucholandii i Kupkolandii jeżdżą 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Biedrolandia w międzyczasie Kupolandi, Cycolandii, Praniolandii, Gotowaniolandii i wielu innych Landii. Tyle krain jest codziennie do odwiedzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Słoneczko, urlop nie jest synonimem słowa wycieczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja byłam na południu Gran Canaria na 2 tygodnie w zimie a jak upały dopadły nas w kwietniu już w Polsce to właściwie 2 miesiące siedziałam nad naszym domkiem letniskowym na Mazurach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdbdndn
 

Ja byłam na południu Gran Canaria na 2 tygodnie w zimie a jak upały dopadły nas w kwietniu już w Polsce to właściwie 2 miesiące siedziałam nad naszym domkiem letniskowym na Mazurach 🙂

A w domku nie mogłaś ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

A w domku nie mogłaś ? 

Nie, bo mieszkam w Warszawie, nie będę latać na baseny albo w Wiśle się kąpać gdy potrzebna była mi i naszemu rotweillerowi ochłoda cały czas 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Nie, bo mieszkam w Warszawie, nie będę latać na baseny albo w Wiśle się kąpać gdy potrzebna była mi i naszemu rotweillerowi ochłoda cały czas 🙂

a i nie doczytałam, ale ja na L4 sobie tak podróżowałam i wypoczywałam. Na kilka dni przed terminem wróciłam do Warszawy i na macierzyńskim już sporadycznie wyjeżdżałyśmy na Mazurki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W 2 miesiacu Austria. Tydzien poznien Slowacja. Teraz (3.5m) mielismy leciec na Majorke ale Coronawirus plus to ze narazie dziecko mialo tylko 1 szczepienie (2tyg temu) to troche obawiam sie pojawic na miedzynarodowym lotnisku... Cuba tylko do SPA gdzies pojedziemy... (na Wegry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

6.II - imieniny: Bodana, Bogdana i Bohdana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

6.II - imieniny:

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Amand, Amanda, Anioł, Antoni, , Dorota, Gaston, Joachim, Leon, Leona, Paweł, Szymon, Szymona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×