Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Helpme

Zaczynam świrować - staranie o dziecko

Polecane posty

Gość Helpme

Chyba zaczynam świrować.. staramy się o dziecko, bardzo chcemy mieć małego skarba. Staramy się już trochę czasu i dalej nic, wiecznie jedna kreska. Zaczynam siebie obwiniać, że może ze mną jest coś nie tak? Najchętniej bym biegała do apteki po test ciążowy kilka dni po każdym stosunku  ;/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brooklyngirl

Ja jestem po 4 poronieniach i tez sie staram dalej 😉 niedlugo ide na pierwsze badanka 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

My też mamy kłopoty. Lekarz skierował mnie do kliniki niepłodności w październiku i jakoś nie mogę się pozbierać. Chciałam iść do innego lekarza ale boję się. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zakładam, że porobiłaś wszystkie niezbędne badania. Zajdziesz w ciążę, gdy organizm będzie gotowy. Być może, sama mu przeszkadzasz, denerwując się, frustrując, martwiąc, żyjąc czarnowidztwem i negatywnymi myślami. A ciąza lubi spokój i pozytywną energię. Pomyśl przy okazji, czy masz w swoim otoczeniu kogoś toksycznego, zjadliwego i unikaj go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helpme
 

Zakładam, że porobiłaś wszystkie niezbędne badania. Zajdziesz w ciążę, gdy organizm będzie gotowy. Być może, sama mu przeszkadzasz, denerwując się, frustrując, martwiąc, żyjąc czarnowidztwem i negatywnymi myślami. A ciąza lubi spokój i pozytywną energię. Pomyśl przy okazji, czy masz w swoim otoczeniu kogoś toksycznego, zjadliwego i unikaj go.

Nie mam żadnych stresujących sytuacji. Nie mieliśmy żadnej presji na początku, na spokojnie, z tym że pilnowaliśmy bardzo dni płodnych itd. Teraz już trochę czasu minęło i zaczynam się powoli denerwować 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

zróbcie z partnerem badania, jeśli występuje u Was problem niepłodności lepiej szybko się zdiagnozować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie rozumiem ludzi którzy starają się o dziecko i z własnej woli skazują się na nieprzespane noce, poświęcanie dziecku uwagi i czasu 24 h/dobę i na takie sytuacje jak w książce "Jak pokochać centra handlowe". Nigdy w życiu żadnego dziecka. Znajomy który niedawno został ojcem po miesiącu jest wykończony psychicznie, a jedyne o czym marzy to żeby się wyspać. Powtorze: nigdy w życiu żadnego dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Nie rozumiem ludzi którzy starają się o dziecko i z własnej woli skazują się na nieprzespane noce, poświęcanie dziecku uwagi i czasu 24 h/dobę i na takie sytuacje jak w książce "Jak pokochać centra handlowe". Nigdy w życiu żadnego dziecka. Znajomy który niedawno został ojcem po miesiącu jest wykończony psychicznie, a jedyne o czym marzy to żeby się wyspać. Powtorze: nigdy w życiu żadnego dziecka. 

Czy ktoś Cię pytał dlaczego nie chcesz mieć dziecka? Coś chyba jednak Cię ciśnie jak na forum dla matek siedzisz i o dzieciach tak czytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helpme
 

Nie rozumiem ludzi którzy starają się o dziecko i z własnej woli skazują się na nieprzespane noce, poświęcanie dziecku uwagi i czasu 24 h/dobę i na takie sytuacje jak w książce "Jak pokochać centra handlowe". Nigdy w życiu żadnego dziecka. Znajomy który niedawno został ojcem po miesiącu jest wykończony psychicznie, a jedyne o czym marzy to żeby się wyspać. Powtorze: nigdy w życiu żadnego dziecka. 

Po co wchodzisz w temat "staranie o dzieci" skoro nie chcesz mieć własnych? Żeby swoje żale wyrzucać jakie to źle mieć dzieci? Bo nie rozumiem. Nie masz nic mądrego do przekazania, to sobie daruj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Nie rozumiem ludzi którzy starają się o dziecko i z własnej woli skazują się na nieprzespane noce, poświęcanie dziecku uwagi i czasu 24 h/dobę i na takie sytuacje jak w książce "Jak pokochać centra handlowe". Nigdy w życiu żadnego dziecka. Znajomy który niedawno został ojcem po miesiącu jest wykończony psychicznie, a jedyne o czym marzy to żeby się wyspać. Powtorze: nigdy w życiu żadnego dziecka. 

To wszystko nie ma znaczenia. Przychodzi taki mały szkrab później mówi "kocham cię mamo" i to wszystko wynagradza. Także zamknij się i znajdź sobie inny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Lekarz w owulacje sprawdzal Ci grubość endometrium? Ja też nie zachodziłam, okazało się, że za cienkie. Polecił mi jakieś saszetki do picia, endometrium za 2 miesiące 9mm i wtedy zaszłam bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mijamija

Sprobuj naruralnych suplementow np tabletki z wiesiolka:) Albo paski owulacyjne. Ile cykli sie staracie? U nas dwojka dzieci  i za kazdym razem w 10 cyklu - Troche odpusc to sie uda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Czy ktoś Cię pytał dlaczego nie chcesz mieć dziecka? Coś chyba jednak Cię ciśnie jak na forum dla matek siedzisz i o dzieciach tak czytasz.

O tym samym pomyślałam, niby nie chce, ale komentuje, po co? 

Jednak gdzieś pali się ta iskra, też taka byłam, a teraz mam dwójkę dzieci za które oddam swoje życie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

6.II - imieniny: Bodana, Bogdana i Bohdana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

6.II - imieniny: Bodana, Bogdana i Bohdana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

6.II - imieniny:

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Amand, Amanda, Anioł, Antoni, , Dorota, Gaston, Joachim, Leon, Leona, Paweł, Szymon, Szymona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×