Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie wiem

Zostałam sama w ciąży

Polecane posty

Gość Nie wiem

Mój mąż przez rok naciskał na dziecko 

jestem w 12 tc a on odszedł bo „nie chce jednak się tak młodo wiązać dzieckiem”

nie chce tego dziecka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wyszłaś za 15 latka? A tak na serio... Dowal mu takie alimenty żeby chłop już nie miał żadnej szansy na normalne życie tylko musiał bulić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onnn

A mało to takich.. By wrabiacie, naciskacie na młodych facetów przed albo tuż po 30 na dziecko i potem tak jest.. Ciekawe w jakim wieku facet? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I tak będzie z nim związany juz do konca zycia. 

A ty sie w męża bawisz teraz, że nie chcesz tego dziecka ? A co ci dziecko zrobilo ? Pchało sie samo na świat ? Masakra Ty też nie dorosłaś do bycia matką. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Witam w klubie. Jestem w 32 tygodniu. On tego nie widzi. Każdą złotówkę mi wylicza. Gdyby nie koleżanki to nic bym nie miała z takich większych rzeczy jak łóżeczko czy wózek. Jesteśmy niecałe 4 miesiące po ślubie. Kazał mi się wyprowadzić. Mieszka ze swoimi rodzicami. Od tamtej pory w ogóle się nie interesuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Witam w klubie. Jestem w 32 tygodniu. On tego nie widzi. Każdą złotówkę mi wylicza. Gdyby nie koleżanki to nic bym nie miała z takich większych rzeczy jak łóżeczko czy wózek. Jesteśmy niecałe 4 miesiące po ślubie. Kazał mi się wyprowadzić. Mieszka ze swoimi rodzicami. Od tamtej pory w ogóle się nie interesuje. 

Mamy po 35 lat i oboje dobrze zarabiamy. Kupiliśmy dom, ale jemu nie spieszy się z wykończeniem. Mówi że on ma gdzie mieszkać, czyli z rodzicami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juii

Młodzi faceci często są wyrabiani w dzieci. Facet 35 lat to młody a kobieta już tak sobie.. Powinna być młodsza o 10 lat 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Młodzi faceci często są wyrabiani w dzieci. Facet 35 lat to młody a kobieta już tak sobie.. Powinna być młodsza o 10 lat 

No biedne malutkie misie wtanoane w ciążę i dzieci, ale gdzie kootasa pchać to wiedzą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa19087

Wspolxzuje, facet nie dorosl

Ale tak jak ktos napisal dowal alimenty I pogon dziada. 

Bedziesz miala dziecko I dla logo zyc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×