Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedy będą wypłacać 13 emeryturę?

Polecane posty

Gość gość

Cześć, czy coś już wiadomo co do terminu wypłaty? Wiem, że to nie będą duże kwoty rzędu 980 zł netto, ale zawsze coś...

Prowadzimy wspólne gospodarstwo domowe razem z babcią za dożywotnią opiekę. Babcia jest już ciężko chora, właściwie można powiedzieć, że to ostatnie jej miesiące. Fajnie gdyby jeszcze była szansa aby otrzymała coś od państwa przed śmiercią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

chyba dopiero w okresie świąt wielkanocnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chyba, żebyście wy otrzymali coś od państwa przed jej śmiercią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Chyba, żebyście wy otrzymali coś od państwa przed jej śmiercią. 

Zasiłek przysługuje emerytom a nie ludziom młodym. W jaki sposób rozdysponuje to już dobra wola babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Zasiłek przysługuje emerytom a nie ludziom młodym. W jaki sposób rozdysponuje to już dobra wola babci.

Nooooo, zwłaszcza jak jest ciężko chora i na waszej łasce lub nielasce. Myślę, że jej nie zależy już na kasie, skoro jest w stanie paliatywnym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyu
 

Chyba, żebyście wy otrzymali coś od państwa przed jej śmiercią. 

no i? Bo opieka nad obłożnie chorą starszą osobą to przecież sam relaks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Nooooo, zwłaszcza jak jest ciężko chora i na waszej łasce lub nielasce. Myślę, że jej nie zależy już na kasie, skoro jest w stanie paliatywnym. 

czytać potrafisz? przecież to wszystko mieści sie w ramach opieki z dożywociem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Nooooo, zwłaszcza jak jest ciężko chora i na waszej łasce lub nielasce. Myślę, że jej nie zależy już na kasie, skoro jest w stanie paliatywnym. 

To tym bardziej opieka nad nią generuje koszty nie tylko finansowe i nie dziwie się, że młoda myśli jak sobie je odkuć. Zwłaszcza gdy w gospodarstwie domowym jest jeszcze dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To niech nie pisze głupot, że fajnie byłoby jakby ONA dostała coś od państwa przed śmiercią 🤷‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

To niech nie pisze głupot, że fajnie byłoby jakby ONA dostała coś od państwa przed śmiercią 🤷‍♀️

Ale to tym bardziej będą środki na pokrycie jej funkcjonowania codziennego, kórymi tylko rozporządzać będzie wnuczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha

Tanie prowo. Dodaj jeszcze, że babka śmierdzi, masz jej dość a w drodze kolejny brajan....a no i że mąż i Ty nie pracujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×