Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bekowe, a powtarzane co dnia na kafeterii stereotypy :) Wpisujcie tutaj, co Was najbardziej bawi i budzi politowanie. Ja zacznę od "matka malucha najczesciej jest zaniedbana"

Polecane posty

Gość Gość
 

dziekuje za kolejny stereotyp 🙂 które powtarzają mało inteligentni, prości ludzie jak ty

Prości ludzie to nie pracują tylko czekaja na kasę od męża jak ty , dziękuję za uwagę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

To akurat prawda stara baba to stara baba , nikt się nie lubi godzić z wiekiem dlatego się oklamujecie

Nieprawda, kobieta 40-letnia nie jest stara. A to, że kobiety w twojej rodzinie wyglądają i zachowują się jak stare baby nie oznacza, że każda. Zmień otoczenie.

A poza tym zniewieściałe nołlajfy zasiedziałe na babskich forach nie mają prawa głosu, to nie mężczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kolejny stereotyp: babcie i dziadkowie nic nie muszą (z reguły jednak sami za młodu korzystali czesto z pomocy swoich rodzicow i tesciowych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Prości ludzie to nie pracują tylko czekaja na kasę od męża jak ty , dziękuję za uwagę 

Ja również dziękuję 🙂 Do 60tki się napracuję, na razie jestem na wychowwczym, które zaproponował mi mąż (nie znosi posylania dziecka do żłobka) 🙂

stereotyp n-ty: "mam 30 lat, a wygladam na 20" 😄   uwazam, ze 40tka moze wygladac na 30tke, ale nizej juz sie nie da. a to dlatego ze 20tki maja jeszcze dzieciece rysy, a 30tki juz ostrzejsze. i tak jest zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edit666
 

kolejny stereotyp: babcie i dziadkowie nic nie muszą (z reguły jednak sami za młodu korzystali czesto z pomocy swoich rodzicow i tesciowych)

A co muszą babcie i dziadkowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie ma sztucznych rzęs ust wlosow i paznokci -jest zaniedbana .Ma sztuczne - plastik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

To akurat prawda stara baba to stara baba , nikt się nie lubi godzić z wiekiem dlatego się oklamujecie

Oprzytomniej, piwniczaku. To stereotyp z twojej, dawno już minionej, młodości. Na porodówkach pełno 40-latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Ja również dziękuję 🙂 Do 60tki się napracuję, na razie jestem na wychowwczym, które zaproponował mi mąż (nie znosi posylania dziecka do żłobka) 🙂

stereotyp n-ty: "mam 30 lat, a wygladam na 20" 😄   uwazam, ze 40tka moze wygladac na 30tke, ale nizej juz sie nie da. a to dlatego ze 20tki maja jeszcze dzieciece rysy, a 30tki juz ostrzejsze. i tak jest zawsze.

Wiesz, zdarzają się takie. Baby face, niewysoki wzrost, szczupła sylwetka z małym biustem i nikt ci nie sprzeda alko bez dowodu. Uwierz 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsasdadsads
 

Nie wiem kto to wymyśla, ale chyba mu się nudzi. Mnie najbardziej bawią stereotypy takie jak:

- ma małe dzieci, to na pewni chodzi w tlustych włosach i jest zaniedbana

- rodzila sn, to na pewno zmieści sie jej teraz dwa uje na raz 

- urodziła? na bank już jest dla  męża nieatrakcyjna i ją zdradza (jakby nie mogł robic tego zanim zaszla w ciaze:P )

Mam wrazenie ze te stereotypy powtarzają jakieś nieszczesliwe, sfrustrowane dziewczyny które chą sobie jakoś zracjonalizować to, że one dziecka nie mogą mieć albo na razie nie chca, ale nie wiedzą czy dobrze robią

Witamy madeczkę 🙂 Droga madeczko, czas wyprowadzić cię z błędu. Po pierwsze "stereotyp" o zaniedbanych madeczkach wziął się właśnie stąd, że to madeczki bronią swojej bylejakości i własnego nieogarnięcia "posiadaniem dzieci". Wg. nich kobieta, która ma czas na kąpiel czy makijaż to wyrodna matka 🙂

Co do ostatniego zdania, typowa mantra powtarzana przez madeczki, których szczytem życiowych możliwości jest urodzenie dziecka (dziękować biologii) 🙂 Ja wiem, że was boli to, że inne kobiety potrafią zorganizować własne życie, tzn. najpierw zadbać o odpowiednie warunki życiowo-finansowe (robią to np. chodząc do pracy), wyszaleć się 🙂 a dopiero później PODJĄĆ ŚWIADOMĄ DECYZJĘ o posiadaniu potomków. Dzięki temu dzieci mogą wieść spokojne, normalne życie, w przeciwieństwie do dzieci madeczek, królowych socjalnych.

To zabawne, że tamten temat cię tak dotknął. Uderz w stół...? Miłego dnia madeczko, kto wie, może dziś wypadnie twoja cotygodniowa kąpiel? 😄

Essa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MojaJa
 

Oprzytomniej, piwniczaku. To stereotyp z twojej, dawno już minionej, młodości. Na porodówkach pełno 40-latek.

Dokladnie.Teraz są lepsze kosmetyki ,większa wiedza na temat urody i ludzie wyglądają dłużej młodo.no chyba że już zaczynają sobie doczepiać wszystko i wstrzykiwać w wieku 20paru lat to się rozsypią po 30 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Dokladnie.Teraz są lepsze kosmetyki ,większa wiedza na temat urody i ludzie wyglądają dłużej młodo.no chyba że już zaczynają sobie doczepiać wszystko i wstrzykiwać w wieku 20paru lat to się rozsypią po 30 

Możliwości pielęgnacyjne się zwiększyły. A jak nałoży się to na tzw. dobre geny, to jest kombo i niezłe efekty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Dokladnie.Teraz są lepsze kosmetyki ,większa wiedza na temat urody i ludzie wyglądają dłużej młodo.no chyba że już zaczynają sobie doczepiać wszystko i wstrzykiwać w wieku 20paru lat to się rozsypią po 30 

Poza tym zwiększyła się długość życia, nawet WHO przesunęło cezurę starości na 65.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Witamy madeczkę 🙂 Droga madeczko, czas wyprowadzić cię z błędu. Po pierwsze "stereotyp" o zaniedbanych madeczkach wziął się właśnie stąd, że to madeczki bronią swojej bylejakości i własnego nieogarnięcia "posiadaniem dzieci". Wg. nich kobieta, która ma czas na kąpiel czy makijaż to wyrodna matka 🙂

Co do ostatniego zdania, typowa mantra powtarzana przez madeczki, których szczytem życiowych możliwości jest urodzenie dziecka (dziękować biologii) 🙂 Ja wiem, że was boli to, że inne kobiety potrafią zorganizować własne życie, tzn. najpierw zadbać o odpowiednie warunki życiowo-finansowe (robią to np. chodząc do pracy), wyszaleć się 🙂 a dopiero później PODJĄĆ ŚWIADOMĄ DECYZJĘ o posiadaniu potomków. Dzięki temu dzieci mogą wieść spokojne, normalne życie, w przeciwieństwie do dzieci madeczek, królowych socjalnych.

To zabawne, że tamten temat cię tak dotknął. Uderz w stół...? Miłego dnia madeczko, kto wie, może dziś wypadnie twoja cotygodniowa kąpiel? 😄

Essa

Żenada, nawet nie chce mi się tych rzygów komentować. Weź leki, prosta kobito 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

I nie, nie żyje z socjalu,dzieci obydwoje planowane, po studiach i gdy już miałam pracę od dłuższego czasu, a mimo tego owszem uważam że stereotypy należy obalać 🙂 żal mi ciebie Karynko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Żenada, nawet nie chce mi się tych rzygów komentować. Weź leki, prosta kobito 🙂

Daj spokój, przecież to zwykła trolica która żyje dla takich wpisów. Pewnie siedzi teraz i przebiera nóżkami nie mogąc doczekać się aż jej ktoś odpisze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Daj spokój, przecież to zwykła trolica która żyje dla takich wpisów. Pewnie siedzi teraz i przebiera nóżkami nie mogąc doczekać się aż jej ktoś odpisze. 

Dlatego też tamten mój wpis do niej był moim pierwszym i ostatnim 🙂 Zaburzeńcom dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhjbsjasdh
 

I nie, nie żyje z socjalu,dzieci obydwoje planowane, po studiach i gdy już miałam pracę od dłuższego czasu, a mimo tego owszem uważam że stereotypy należy obalać 🙂 żal mi ciebie Karynko 🙂

Jakich studiach? Pochwal się jakiego uniwersytetu absolwentką jesteś, że nawet nie potrafisz stosować poprawnej polszczyzny 😄 Poza tym to nie moja wina, że twoje kumpele, inne madeczki żalą się, że chodzą brudne "bo mają dzieci" 😞 Czas wziąć odpowiedzialność za swoje czyny 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

-po co zyc jak sie nie ma dzieci

-matka jedynaka/po cc/ktora nie karmila piersia to zadna matka

-bezdzietna nie jest kobieta

-staruszka po 30/40 powinna sie juz klasc do grobu bo straszy ludzi, za to kazdy facet po 40 to marzenie nastolatek, moze byc w szczesliwym zwiazku z 16-latka

-wstyd miec skonczone 18/ew.20 lat i nadal byc dziewica/prawiczkiem.Nikt cie nie zechce bo z toba cos nie tak

-wstyd miec 30 lat i nie miec samochodu z salonu wysokiej klasy (te tansze i uzywane sie nie licza, wlasnego mieszkania min 100m2, zarobkow na stanowisku min 5000 na reke czy wlasnej firmy.To kazdy musi miec, inaczej wstyd

-kosciol,ksieza i ludzie wiarzacy to samo zlo, a ateisci to ludzie doskonali i wzor do nasladowania

-kazda tesciowa to czarownica

-mam czworo dzieci, idealny porzadek w pietrowym domu ,codziennie robie obiad z kilkutym dan i pracuje 12 h.Mozna?Mozna, tylko wam sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hagasa
 

Żłobek jest lepszy dla dziecka niż czas z (zaangażowaną, nie leniwą) matką

Znalazłam:"Dziecko w Wieku 3 lat nie potrzebuje matki tylko rówieśników" 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

-po co zyc jak sie nie ma dzieci

-matka jedynaka/po cc/ktora nie karmila piersia to zadna matka

-bezdzietna nie jest kobieta

-staruszka po 30/40 powinna sie juz klasc do grobu bo straszy ludzi, za to kazdy facet po 40 to marzenie nastolatek, moze byc w szczesliwym zwiazku z 16-latka

-wstyd miec skonczone 18/ew.20 lat i nadal byc dziewica/prawiczkiem.Nikt cie nie zechce bo z toba cos nie tak

-wstyd miec 30 lat i nie miec samochodu z salonu wysokiej klasy (te tansze i uzywane sie nie licza, wlasnego mieszkania min 100m2, zarobkow na stanowisku min 5000 na reke czy wlasnej firmy.To kazdy musi miec, inaczej wstyd

-kosciol,ksieza i ludzie wiarzacy to samo zlo, a ateisci to ludzie doskonali i wzor do nasladowania

-kazda tesciowa to czarownica

-mam czworo dzieci, idealny porzadek w pietrowym domu ,codziennie robie obiad z kilkutym dan i pracuje 12 h.Mozna?Mozna, tylko wam sie nie chce

😄

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Ogarnęłam dziś dom i zrobiłam 4 obiady, teraz bawię się z najmłodszą córka, wieczorem będę się uczyć" (autentyk, mówi mi to matka trójki małych dzieci, zapomniała się pochwalić że ma nianie i kucharkę na pół etatu co dnia, a wiemy doskonale co to oznacza)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

"Ogarnęłam dziś dom i zrobiłam 4 obiady, teraz bawię się z najmłodszą córka, wieczorem będę się uczyć" (autentyk, mówi mi to matka trójki małych dzieci, zapomniała się pochwalić że ma nianie i kucharkę na pół etatu co dnia, a wiemy doskonale co to oznacza)

Daj spokój, takich supermenek jest na kafe dużo, ale jakoś żadna nie wspomina właśnie o gosposi, sprzątaczce lub mamusi mieszkającej kilka ulic dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oprócz tych które pytają się czy mają jakiś problem i proszą o pomoc to wszystkie tematy ... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 

"Lepiej być panną niż rozwódką"

"Najlepiej mieć dziecko wtedy gdy zrobi się karierę,zarabia się dużo i ma się ponad 30lat"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

1.

Jak ktoś nie ma dzieci to nie ma takiej opcji ze nie chce tylko na pewno jest bezpłodny i z automatu nienawidzi kobiet w ciazy i z dziecmi i zazdrości. 

2.

Jak mieszkasz za granica a wchodzisz czasem na Kafe to na bank zawodowo sprzątasz kible i wyjechałeś bo ci się nie udało w Polsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×