Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Autorkkka

Szukam ELEKTRYKA brak prądu w gniazdkach

Polecane posty

Gość Autorkkka

Dziś u mnie w bloku wymiana była liczników elektrycznych na klatce. Dzwoni do mnie córka. Mamo telewizor nie działa.mowie  Nic nie ruszać. Wróciłam z pracy do domu. I próbuje zobaczyć o co biega. Sprawdzam po kontaktach w pokoju dużym u córki w przedpokoju oraz łazience brak prądu w gniazdkach tylko w kuchni działają. Co się mogło stać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektryk

Jak pokażesz psite to napiszę ci jak przywrócić prąd, taka jest moja cena 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drugi elektyk
 

Dziś u mnie w bloku wymiana była liczników elektrycznych na klatce. Dzwoni do mnie córka. Mamo telewizor nie działa.mowie  Nic nie ruszać. Wróciłam z pracy do domu. I próbuje zobaczyć o co biega. Sprawdzam po kontaktach w pokoju dużym u córki w przedpokoju oraz łazience brak prądu w gniazdkach tylko w kuchni działają. Co się mogło stać. 

Ja tobie napiszę, ale nie chcę oglądać twojej psity, wystarczą mi cyce.

Przepalił się bezpiecznik odpowiedzialny za gniazdka w dużym pokoju córki, przedpokoju oraz w łazienki, a za kuchnię jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorkkka

A gdzie jest bezpiecznik. U mnie w mieszkaniu wszystko świeci w tej skrzynce rozdzielczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektryk
 

A gdzie jest bezpiecznik. U mnie w mieszkaniu wszystko świeci w tej skrzynce rozdzielczej

Zaproś mnie do domu, to ci pokażę swój bezpiecznik. Pokażę ci jak się wkłada wtyczkę do gniazdka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu miałam taką samą sytuację tylko że mieszkam na wsi w domu jedno rodzinny w kuchni i pokoju brata i taty był normalnie prąd światło działało gniazdka a w łazience, korytarzu u mnie w pokoju, mamy i siostry nie było z gniazdka w kuchni przedłużaczami przeciągaliśmy żeby chociaż lampkę włączyć żeby po ciemku nie siedzieć potem taty kolega który coś tam się trochę zna na tym nie mógł znaleźć przyczyny (korków nie wywaliło ani się nie przepaliły od razu sprawdziliśmy to) to z kuchni przeciągnął jakoś że chociaż w gniazdkach był prąd dopiero po 3-4 dniach w niedzielę brat cioteczny mógł przyjechać zobaczyć się okazało że w kuchni jedno gniazdko którego już dłuższy czas nie używaliśmy bo jak tylko coś chcieliśmy podłączyć do niego to szły iskry dosłownie się paliło w środku a że w kuchni był prąd to nikt nie pomyślał że to jest przyczyną (nie wiem jak to się nazywa ale najwidoczniej to jedno gniazdko było podłączone do tego drugiego przewodu że tak powiem) miał początkowo przyjechać pan który kilka lat temu robił u nas elektrykę więc wie jak co idzie u nas i by pewnie w pierwszej kolejności je sprawdził odłączył te gniazdko całkowicie bo i tak go nie używaliśmy i teraz jest wszystko okej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×