Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Janos

Praca mnie dobija, stres, nie kumam wszystkiego, czuje się wypalony, oto praca w korpo, NIE POLECAM

Polecane posty

Gość Janos

mam ochote to rzucić w pizzdu i objechać świat stopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djdjdkdkddk

Jeśli nieźle zarabiasz to nie jest tak źle. To samo miałbyś po pracy w urzędzie tylko z tą różnicą, że tam zarobiłbys psi grosz... Człowiek człowiekowi wilkiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janos

co z kasy jak człowiek jest dobity psychicznie?

wiem że kasa potrzebna do życia, ale po co się dobijać za troche więcej i tracić zdrowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

mnie tam nawet praca w korpo pasowała, nieźle wspominam ten czas. Zdecydowanie nie było stresująco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fhdjdkdkek

A co wolałbys się tak samo czuć przy pensji 2500 netto? Gdzie 1200 idzie na podstawowe opłaty, reszta na jedzenie i odlozysz miesięcznie 200 zł. Wolałbys tak?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

mam ochote to rzucić w pizzdu i objechać świat stopem

Produkcja czy magazyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeebas
 

A co wolałbys się tak samo czuć przy pensji 2500 netto? Gdzie 1200 idzie na podstawowe opłaty, reszta na jedzenie i odlozysz miesięcznie 200 zł. Wolałbys tak?

 

Niestety większość polaków nawet tyle nie zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

mozna wydupic za granice i zarobic gdzies gdzie lepiej placa za jakas np. fizyczna robote co sie nie nastresujesz i uzbierac na te podroz dookola swiata, znam taka osobe, zazdroszcze jej samozaparcia i tak dalej ja to narzekam ale za duzo nie robie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny

Ja mam 28 lat, w urzędzie mam 4600 netto z perspektywami na więcej niedługo, na wszystko wystarcza, oszczędzam też, lubię pracę w administracji i gardzę korpo. Nie lubię tego klimatu i ludzi tam pracujących, to nie dla mnie.

Zależy od człowieka, ja nie mam parcia na zarabianie hajsu nei wiadomo jakiego, więc mi pasuje, jest ok.

Aha, jestem facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pracowałam w korpo 10 lat. Liczyły sie tylko plany, słupki, wykonanie. Praca śnila mi się po nocach. Teraz mam luz, pracuję dla siebie i na siebie, zarobki zblizone, na swojej dzialalnosci. Wg mnie nie warto tego Autorze ciagnac, szkoda zdrowia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Ja mam 28 lat, w urzędzie mam 4600 netto z perspektywami na więcej niedługo, na wszystko wystarcza, oszczędzam też, lubię pracę w administracji i gardzę korpo. Nie lubię tego klimatu i ludzi tam pracujących, to nie dla mnie.

Zależy od człowieka, ja nie mam parcia na zarabianie hajsu nei wiadomo jakiego, więc mi pasuje, jest ok.

Aha, jestem facetem.

Facet powinien pracować na produkcji ewentualnie być technologiem albo inżynierem na pracować w biurze jak baba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Facet powinien pracować na produkcji ewentualnie być technologiem albo inżynierem na pracować w biurze jak baba

a ja jestem baba i powiem ci, ze niech kazdy robi jak uwaza 🙂 jak baba moze meskie zawody to facet te niby babskie tez i nikt nie bedzie gorszy, zadna praca nie hanbi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81
 

Ja mam 28 lat, w urzędzie mam 4600 netto z perspektywami na więcej niedługo, na wszystko wystarcza, oszczędzam też, lubię pracę w administracji i gardzę korpo. Nie lubię tego klimatu i ludzi tam pracujących, to nie dla mnie.

Zależy od człowieka, ja nie mam parcia na zarabianie hajsu nei wiadomo jakiego, więc mi pasuje, jest ok.

Aha, jestem facetem.

Nie będzie NIGDY żadnej pracy ty NAIWNY TEPAKU...Gdzie ty się urodziłes TĘPY STRZALO???Ja spiepszam z tego BURDELU...Jesteś największym ...EM z jakim miałem kiedykolwiek stycznosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Nie będzie NIGDY żadnej pracy ty NAIWNY TEPAKU...Gdzie ty się urodziłes TĘPY STRZALO???Ja spiepszam z tego BURDELU...Jesteś największym ...EM z jakim miałem kiedykolwiek stycznosc.

po jakiemu ty mowisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny
 

Facet powinien pracować na produkcji ewentualnie być technologiem albo inżynierem na pracować w biurze jak baba

Przygłupie, w biurze nie pracują faceci? Specjaliści, radcowie prawni, kierownicy, naczelnicy etc.?

Pomyśl amebo i wyłącz robotnicze myślenie chłopka polaczka na całym świecie mężczyzni pracują w biurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny
 

a ja jestem baba i powiem ci, ze niech kazdy robi jak uwaza 🙂 jak baba moze meskie zawody to facet te niby babskie tez i nikt nie bedzie gorszy, zadna praca nie hanbi.

Jakie babskie ? W biurach pracuje mnóstwo facetów, tym bardziej na zachodzie :d o czym wy bredzicie ? 😄

Babskie zawody to przedszkolanka, pedagog, kosmetyczka, fryzjera, a nie urzędnik czy pracownik biurowy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Jakie babskie ? W biurach pracuje mnóstwo facetów, tym bardziej na zachodzie :d o czym wy bredzicie ? 😄

Babskie zawody to przedszkolanka, pedagog, kosmetyczka, fryzjera, a nie urzędnik czy pracownik biurowy 😄

czy tam babskie czy nie babskie :d co za roznica. praca i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny
 

czy tam babskie czy nie babskie :d co za roznica. praca i tyle

No to o tym mówię, że praca urzędnicza nie ma "płci". A ci bredzą od rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

czy tam babskie czy nie babskie :d co za roznica. praca i tyle

i dodam jeszcze ze fryzjerzy potrafia byc bardzo mescy, np. jak w filmie Nie zadzieraj z fryzjerem - mial dobry pomysl na biznes i klientki zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Djdkddkd
 

Ja mam 28 lat, w urzędzie mam 4600 netto z perspektywami na więcej niedługo, na wszystko wystarcza, oszczędzam też, lubię pracę w administracji i gardzę korpo. Nie lubię tego klimatu i ludzi tam pracujących, to nie dla mnie.

Zależy od człowieka, ja nie mam parcia na zarabianie hajsu nei wiadomo jakiego, więc mi pasuje, jest ok.

Aha, jestem facetem.

U lala w jakim ty urzędzie tyle na rękę zarabiasz? Ja w urzędzie 2500 netto. Czyżbyś był jakas szycha w urzędzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

U lala w jakim ty urzędzie tyle na rękę zarabiasz? Ja w urzędzie 2500 netto. Czyżbyś był jakas szycha w urzędzie?

Pewnie podpierdalacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Przygłupie, w biurze nie pracują faceci? Specjaliści, radcowie prawni, kierownicy, naczelnicy etc.?

Pomyśl amebo i wyłącz robotnicze myślenie chłopka polaczka na całym świecie mężczyzni pracują w biurach.

Ale to peedalstwo moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny
 

Ale to peedalstwo moim zdaniem

Radca prawny w np. Ministerstwie to pedalstwo. Aha.

Jak dobrze, ze twoje zdanie znaczy mniej niz psie ... 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×