Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytaczk

Jak zinterpretować takie zachowanie dziewczyny w której jestem zakochany

Polecane posty

Gość Pytaczk

Dziewczyna z pracy, często wymieniamy miedzy sobą uśmiechy, parę razy zamieniliśmy słowo. Chodzi o takie zachowanie jak się z nią witam to patrzy mi się długo prosto w oczy. Jak to zinterpretować ? Może to nic nie oznacza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscinna

a gdzie ma patrzyc? W podloge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pragnie cie.

Ja tak patrze facetowi ktorego pragne zawsze dkygo w oczy a on tez tak patrzy i patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To jest dziwne ze on tez tak patrzy bo to troche za dlugo. Ale mi to sprawia przyjemnosc. Jemu widocznie tez no to sie gapimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak jest odwrocony to ogladam go w calosci cm po cm od przodu i od tylu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

a gdzie ma patrzyc? W podloge?

No tak. Ale to patrzysz witasz i odrywasz wzrok. A jak ktos wita sie i patrzy i patrzy tak z 5-10 sekund to juz zaczyna sie robic za dlugo. I nie odrywaja wzroku to gapia sie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala czarna

Chce żebyś zagadal i chce Cię poznać. Napewno nie jest niesmiala ale moze tez tak robic z każdym bo jest pewna siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Chce cie miec - jako niewolnika do zadowalania, bawic sie z toba i zebys ty tez sie z nia bawil a potem zestarzejecie sie razem z obraczkami na palcach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytaczk

Podnoszę bo to bardzo ważny dla mnie temat 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Renatka
 

Dziewczyna z pracy, często wymieniamy miedzy sobą uśmiechy, parę razy zamieniliśmy słowo. Chodzi o takie zachowanie jak się z nią witam to patrzy mi się długo prosto w oczy. Jak to zinterpretować ? Może to nic nie oznacza ?

Nie mogę jednoznacznie zinterpretować zachowania twojej koleżanki z pracy ,ale ja zachowuję się identycznie ,gdy kogoś bardzo lubię albo mi się podoba . Może być jedno i drugie . Nie mogę zrobić nic więcej ,to chociaż popatrzę  sobie w jego piękne ,czarne oczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też tak mam z kolegą z pracy, gapimy się na siebie. Ma w swoich oczach coś magnetyzującego, jak już spojrzę w jego oczy to nie potrafię oderwać wzroku. To chemia/zakochanie. Nie patrzę w oczy obojętnych mi ludzi, to wyjątkowe spojrzenie przeznaczone dla wyjątkowej osoby :) sprawdź jak reaguje na twoją obecność, spróbuj się zbliżyć, przypadkiem dotknąć (subtelnie!) Jak nie odskoczy to znaczy że wzięło ją na maxa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×