Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta

były mąż i koleżanka z pracy

Polecane posty

Gość Kobieta

Koleżanka z pracy oznajmiła mi , że spotyka się z moim byłym mężem, niby zapytała czy nie mam nic przeciwko , ja powiedziałam, że nie (jesteśmy już prawie dwa lata po rozwodzie) a później dowiedziałam się przypadkiem, że spotykają się już od dłuższego czasu. Nie wiem jak zniosę tę całą sytuację. Powiedziałam, że nie mam nic przeciwko a tak naprawdę w środku wszystko się we mnie gotuje. Ja z nikim się nie spotykałam od rozwodu, nawet póki co nie planuję. Myślę, że ciągle nie jest mi obojętny. Co mam robić ? 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeśli to dla Ciebie trudna sytuacja, to starałabym się zmienić pracę i nic już o tym nie wiedzieć. Moim zdaniem dobrze jest zdecydowanie zamykać zakończone rozdziały w życiu i obserwowanie związku ex z koleżanką nie da Ci o nim zapomnieć. A przecież chodzi o to, żebyś doszła do siebie i na nowo cieszyła się życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Koleżanka z pracy oznajmiła mi , że spotyka się z moim byłym mężem, niby zapytała czy nie mam nic przeciwko , ja powiedziałam, że nie (jesteśmy już prawie dwa lata po rozwodzie) a później dowiedziałam się przypadkiem, że spotykają się już od dłuższego czasu. Nie wiem jak zniosę tę całą sytuację. Powiedziałam, że nie mam nic przeciwko a tak naprawdę w środku wszystko się we mnie gotuje. Ja z nikim się nie spotykałam od rozwodu, nawet póki co nie planuję. Myślę, że ciągle nie jest mi obojętny. Co mam robić ? 😞

Bardzo boli, że znalazła się kobieta, która zechciała tego lenia i niedojdę życiową, który do końca życia miał być sam i płakać za tobą... Nie ma wyjścia, trzeba zmienić pracę i koleżankę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereska
 

Koleżanka z pracy oznajmiła mi , że spotyka się z moim byłym mężem, niby zapytała czy nie mam nic przeciwko , ja powiedziałam, że nie (jesteśmy już prawie dwa lata po rozwodzie) a później dowiedziałam się przypadkiem, że spotykają się już od dłuższego czasu. Nie wiem jak zniosę tę całą sytuację. Powiedziałam, że nie mam nic przeciwko a tak naprawdę w środku wszystko się we mnie gotuje. Ja z nikim się nie spotykałam od rozwodu, nawet póki co nie planuję. Myślę, że ciągle nie jest mi obojętny. Co mam robić ? 😞

Znajdź sobie kogoś i zapomnij o byłym mężu. Tak będzie najlepiej bo wpadniesz w depresję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×