Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ???

Po ci mieć kobiete gdy panny z roksy sprzedają cípe za 100PLN

Polecane posty

Gość ???

Mieć panne na stałe jest dużo droższe i ciągle trzeba spełniać jej zachcianki, się tłumaczyć, znosić jej humory oraz młucić tą samą szpare ciągle aż na rzyganie bierze nawet jak to modelka 10/10 to się znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydki ale inteligentny

Teraz nikt po 30tce i o zdrowych zmysłach nie pcha się w stały związek z kobietą. Nawet jak znajdziesz taką do stałego związku i będziesz koło niej skakał to ona i tak pójdzie do łóżka z jakimś przystojniakiem a ty zostaniesz na lodzie.

Już Budka Suflera śpiewała 30 lat temu NIE WIERZ NIGDY KOBIECIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apokalipsa

Poczekajcie gdy zapuka starość. Wtedy żadna panienka z agencji nie poda wam śzklanki wody i nie pocieszy w troskach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravik sam

A ja jestem starym prawiczkiem i w ogóle nie chcę kobiety. Ani roksy ani zwykłej stałej dziewczyny. Baby są drogie i kłopotliwe. Lepiej być samemu i mieć spokój niż wydawać kasę na wiecznie niezadowoloną roszczeniową księżniczkę lub wstrętną divkę która może czymś zarazić bo daje każdemu oblechowi który zapłaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuugal

Po co komu baba? Jaka funkcja oprócz ruhania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On22
 

Poczekajcie gdy zapuka starość. Wtedy żadna panienka z agencji nie poda wam śzklanki wody i nie pocieszy w troskach.

Hehe a myślisz że żona Ci poda? ') Nie w dzisiejszych czasach, chyba pomoc jak sobie zapłacisz. Żona w tym czasie będzie szukała karty kredytowej albo robiła fotki na insta. Nie bez powodu większość moich kolegów tak 21-25 lat są sami tylko czasami wyskicza do klubu aby coś na noc poderwać - wiadomo facet ma potrzeby seksualne. Laski w dzisiejszych czasach maja za duże wymagania a ich jedyne marzenia to kasa i dziubki na insta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co wy chcecie od tych 21-24letnich kobiet? W tym wieku to ja studiowalam i mialam w dupie facetow, mialam sie puszczac w klubie i zostac sama z dzieckiem,etam. Mieszkalam z rodzicami i nie czulam sie samotna. Dopiero teraz, gdy mieszkam sama i mam 25 lat to chyba zaczynam do tego dojrzewac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki
 

Hehe a myślisz że żona Ci poda? ') Nie w dzisiejszych czasach, chyba pomoc jak sobie zapłacisz. Żona w tym czasie będzie szukała karty kredytowej albo robiła fotki na insta. Nie bez powodu większość moich kolegów tak 21-25 lat są sami tylko czasami wyskicza do klubu aby coś na noc poderwać - wiadomo facet ma potrzeby seksualne. Laski w dzisiejszych czasach maja za duże wymagania a ich jedyne marzenia to kasa i dziubki na insta. 

100% racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asd

To prawda ze lepiej byc samemu ale tylko idioci placa za seks. Mi wystarczy reka raz w tygodniu, z wiekiem ochota nawet na walenie maleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak nisko trzeba upaść i za jakiego śmiecia trzeba się uważać żeby płacić za seks obcej dajcie 🤣😂 serio musicie bulić żeby w ogóle ktoś was dotknął? Buahahhaha! 😄 Jak te skończone żule obszczane. niewiarygodne wręcz! Patologia 👍👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty
 

Chłopaki kombinują co się bardziej opłaca, przeznaczyć 500 i mieć 5 godzin super sexu z "obcą dajką" czy wziąć za żonę taką jak ty która da mu poskakać raz na miesiąc 15 min, zabierze wypłatę, ciągle wkürwia i ma pretensje no ale nie będą wtedy żulami bo mają "swoją dajkę"

Zapomniałeś o pravvikach którzy nie mają najmniejszego kontaktu z kobietami i wystarcza im ich własna prawica (stąd nazwa - prawiczek)😀 Wbrew pozorom ci wychodzą najlepiej mimo braku seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati
 

Chłopaki kombinują co się bardziej opłaca, przeznaczyć 500 i mieć 5 godzin super sexu z "obcą dajką" czy wziąć za żonę taką jak ty która da mu poskakać raz na miesiąc 15 min, zabierze wypłatę, ciągle wkürwia i ma pretensje no ale nie będą wtedy żulami bo mają "swoją dajkę"

Kiepsko trafił twój tata, ale jaka wybrał taka miał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty
 

Czyli mańkuci są lewiczkami?😂 Najlepiej finansowo, ale bania zryta

😂Nie, większość populacji jest praworęczna. 

Baby też ryją banię, przeważnie mocniej niż samotność i brak seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka
 

Chłopaki kombinują co się bardziej opłaca, przeznaczyć 500 i mieć 5 godzin super sexu z "obcą dajką" czy wziąć za żonę taką jak ty która da mu poskakać raz na miesiąc 15 min, zabierze wypłatę, ciągle wkürwia i ma pretensje no ale nie będą wtedy żulami bo mają "swoją dajkę"

Chłopaki nie kombinują, chłopaki piszą to by pokazać ostentacyjnie na damskim forum jak bardzo "wywalone" mają na  kobiety, co jest żałosne jak żółw na plecach, zaprawdę  powiadam wam: idzcie i żyjcie jak chcecie, czyńcie sobie ziemię poddaną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezależny

Ja mam kobiete i dziecko i żadnej kasy nie daje tylko się dorzucam.Tak DORZUCAM!!!Robie opłaty utrzymanie domu samochodów to moja działka.U nas w małżeństwie mamy dwa osobne konta.Nikt mi nie będzie wydzielał moich pieniędzy.Raz poprosiłem o troche pieniędzy i potem wyzywała mnie od dziadów.I nigdy więcej tego nie zrobie!!Teraz sama pracuje zarabia wprawdzie 3 razy mniej ode mnie a i tak odłoży troche.Układ jest prosty.Jak wy dajecie sie doić z kasy panowie to o was nie najlepiej świadczy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubat
 

Co wy chcecie od tych 21-24letnich kobiet? W tym wieku to ja studiowalam i mialam w dupie facetow, mialam sie puszczac w klubie i zostac sama z dzieckiem,etam. Mieszkalam z rodzicami i nie czulam sie samotna. Dopiero teraz, gdy mieszkam sama i mam 25 lat to chyba zaczynam do tego dojrzewac.

Dobrze lepiej patrzyć  w nałke a nie latać za chłopakami oni myślą tylko o jednym Wiem bo jestem facetem 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Taaa.Ty o " nałce "widać nie myślałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Taaa.Ty o " nałce "widać nie myślałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynka

Tak...jasne.  Jeśli chcesz mieć tylko seks to spoko 😉 Ale niektórzy potrzebują czegoś więcej od życia...może zwyczajnie...miłości. Nawet jeśli jest niedoskonała. Wiem, niektórzy powiedzą, że na dodatek przereklamowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Tak...jasne.  Jeśli chcesz mieć tylko seks to spoko 😉 Ale niektórzy potrzebują czegoś więcej od życia...może zwyczajnie...miłości. Nawet jeśli jest niedoskonała. Wiem, niektórzy powiedzą, że na dodatek przereklamowana.

Miłość i kobiety?😂 Kobiety nie potrafią kochać. Chyba że pieniądze 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydki ale inteligentny
 

Poczekajcie gdy zapuka starość. Wtedy żadna panienka z agencji nie poda wam śzklanki wody i nie pocieszy w troskach.

Ile jest takich osób i jakoś żyją poza tym zawsze można sobie wziąć opiekuna lub opiekunkę w zamian za pokój i wyżywienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbi
 

Jak nisko trzeba upaść i za jakiego śmiecia trzeba się uważać żeby płacić za seks obcej dajcie 🤣😂 serio musicie bulić żeby w ogóle ktoś was dotknął? Buahahhaha! 😄 Jak te skończone żule obszczane. niewiarygodne wręcz! Patologia 👍👏

Żony to też dajki ale legalne którym też trzeba płacić. Kuzyn ma taką żonę co nie dość że pracuje to i tak co miesiąc woła od niego a to na fryzjera a to na jakiś ciuch  a to na buciki a  to na błyskotkę a mówi że sex tylko raz na miesiąc góra dwa razy w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 100% racji
 

ale bania zryta

widac po tobie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie
 

Chłopaki nie kombinują, chłopaki piszą to by pokazać ostentacyjnie na damskim forum jak bardzo "wywalone" mają na  kobiety, co jest żałosne jak żółw na plecach, zaprawdę  powiadam wam: idzcie i żyjcie jak chcecie, czyńcie sobie ziemię poddaną. 

 Żadna ostentacja, to po prostu jest fakt. Po co komu głupia baba w domu. Taniej wychodzi chodzic do dziwek.

I jeden plus z tego. Zawsze inna cip.a. A nie ciągle ta sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onet
 

 Żadna ostentacja, to po prostu jest fakt. Po co komu głupia baba w domu. Taniej wychodzi chodzic do dziwek.

I jeden plus z tego. Zawsze inna cip.a. A nie ciągle ta sama:)

Ot trafiłeś w sedno.

Ja tak korzystam namiętnie. Mieszkam sobie sam. Nikt mi nie marudzi. Nie muszę sponsorować jakiejś żony:)

Zapraszam sobie koleżanki. Albo chodzę do panienek z roksy. Wychodzi tanio przy żonie i to co powiedziałeś. Nie ma nic lepszego niż to że zawsze wybieram inną cip.kę. Przy jednej krowie to żaden byk nie wyzyje 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ble
 

Ot trafiłeś w sedno.

Ja tak korzystam namiętnie. Mieszkam sobie sam. Nikt mi nie marudzi. Nie muszę sponsorować jakiejś żony:)

Zapraszam sobie koleżanki. Albo chodzę do panienek z roksy. Wychodzi tanio przy żonie i to co powiedziałeś. Nie ma nic lepszego niż to że zawsze wybieram inną cip.kę. Przy jednej krowie to żaden byk nie wyzyje 🙂

Bez obrazy ale jesteście obrzydliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravik sam
 

Bez obrazy ale jesteście obrzydliwi

Ja też? Przecież nie korzystam z usług div. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

30 lat temu facet by pociupciać musiał mieć narzeczoną, on nie myślał o ślubie tylko o sexie mając 20 lat, ona za to myslala o ślubie i dzieciach, on musiał być na to gotowy by mieć stały sex. Dziś kobiety interesuje kasa, i facet którego koleżanki zazdroszczą, sexu też wszędzie jest pod dostatkiem, więc mężczyzna nie musi się starać, nie ta to inna da, brzydzi i nieśmiali mają za 100 ful serwis. Związki kojarzą się raczej z ograniczeniami

Jako staruch Ci napiszę - 30 lat temu seks był równie łatwo osiągalny jak dziś i wcale nie trza się było żenić żeby zamoczyć:D

Oj młodzież xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mesjeu
 

Miłość i kobiety?😂 Kobiety nie potrafią kochać. Chyba że pieniądze 😂

One nawet pieniędzy nie kochają bo szybko się ich pozbywają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doremi
 

Możemy pisać głupoty ale niestety świat idzie w tym kierunku, coraz mniej osób marzy o miłości romantycznej do przeciętnej/ go osobnika. 30 lat temu facet by pociupciać musiał mieć narzeczoną, on nie myślał o ślubie tylko o sexie mając 20 lat, ona za to myslala o ślubie i dzieciach, on musiał być na to gotowy by mieć stały sex. Dziś kobiety interesuje kasa, i facet którego koleżanki zazdroszczą, sexu też wszędzie jest pod dostatkiem, więc mężczyzna nie musi się starać, nie ta to inna da, brzydzi i nieśmiali mają za 100 ful serwis. Związki kojarzą się raczej z ograniczeniami

Niestety, smutna prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×