Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łłł

Mam bardzo małego i przez to niemoge znaleść dziewczyny

Polecane posty

Gość Łłł

Mój ma 12 cm  jest chudy mam problem z dziewczynami  kiedyś przez to zemną zerwała sama mi to powiedziała teraz boję się nawiązać relacje z dziewczną nie Wim co robić myślałem że by zapisać się na jakiś kurs masażu erotycznego czy soś takiego wiem jak desperat ale jak mam małego to może palcami dobrze zrobię dziewczynie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wąchaj jaja
 

Mój ma 12 cm  jest chudy mam problem z dziewczynami  kiedyś przez to zemną zerwała sama mi to powiedziała teraz boję się nawiązać relacje z dziewczną nie Wim co robić myślałem że by zapisać się na jakiś kurs masażu erotycznego czy soś takiego wiem jak desperat ale jak mam małego to może palcami dobrze zrobię dziewczynie 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To masz problem a z tym masażem to nie głupi pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zacznij lizać muszelke 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest

Trafiłeś psychiczną dziewczynę ze ci tak powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nie lamentuj już bo palca nie masz grubszego i dłuższego 😄 

Mam nadzieję, ze nie informujesz o tym swoich potencjalnych partnerek, mnie kiedyś o tym poinformował taki jeden i normalnie czar prysł 🙂 gdyby się nie odzywał pewnie sama bym nie zauważyła, ze coś jest niby nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cammy

Nie wielkość jest ważna ale technika. Zresztą wiele kobiet woli seks oralny nie zwykły bo jest dla nich wiele przyjemniejszy więc jak będziesz umiał dobrze ruszać palcami i językiem to twój rozmiar naprawdę nie będzie przeszkadzał. I lepiej ucz się na partnerce a nie jakimś kursie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Oj nie lamentuj już bo palca nie masz grubszego i dłuższego 😄 

Mam nadzieję, ze nie informujesz o tym swoich potencjalnych partnerek, mnie kiedyś o tym poinformował taki jeden i normalnie czar prysł 🙂 gdyby się nie odzywał pewnie sama bym nie zauważyła, ze coś jest niby nie tak.

Serio? Mnie nie poinformował i wyciągnął tak chudego pen.isa, że byłam w szoku, że tam w środku mieszczą się żyły, nasieniowody, mięśnie i jeszcze skóra, a on taki chudziutenki. Przeżyłam  szok, bo to tak jakby nagle okazało się, że ktoś nie ma ręki czy nogi, bywa, ale wolałabym zostać uprzedzona przed zbliżeniem. Myślę, że nie dałam po sobie poznać zdziwienia, długość oceniam na jakieś do 10 cm. ale to chudość była szokująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Oj nie lamentuj już bo palca nie masz grubszego i dłuższego 😄 

Mam nadzieję, ze nie informujesz o tym swoich potencjalnych partnerek, mnie kiedyś o tym poinformował taki jeden i normalnie czar prysł 🙂 gdyby się nie odzywał pewnie sama bym nie zauważyła, ze coś jest niby nie tak.

Serio? Mnie nie poinformował i wyciągnął tak chudego pen.isa, że byłam w szoku, że tam w środku mieszczą się żyły, nasieniowody, mięśnie i jeszcze skóra, a on taki chudziutenki. Przeżyłam  szok, bo to tak jakby nagle okazało się, że ktoś nie ma ręki czy nogi, bywa, ale wolałabym zostać uprzedzona przed zbliżeniem. Myślę, że nie dałam po sobie poznać zdziwienia, długość oceniam na jakieś do 10 cm. ale to chudość była szokująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łłł

Jestem do niczego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

12 cm to bardzo mały? Śmiem wątpić. 70 % facetów ma takiego i jakoś mają oni żony i dzieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×