Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mia

Dziewczyny okłamał was kiedyś chłopak co do swojego wieku

Polecane posty

Gość Mia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???

Tobie co powiedział? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak miałam 22 lata on mówił że ma 19 potem okazało się że ma 17 i to tylko dlatego żeby mnie do Łóżka zaciągnąć sam się przyznał nawet ja by powiedział od początku że ma 17 to bym się z nim przespała był nieźiemsko przystojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia
 

Tobie co powiedział? 

Powiedział że ma 22   okzuje się że 25 ja mam 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
 

Jak miałam 22 lata on mówił że ma 19 potem okazało się że ma 17 i to tylko dlatego żeby mnie do Łóżka zaciągnąć sam się przyznał nawet ja by powiedział od początku że ma 17 to bym się z nim przespała był nieźiemsko przystojny

 Miałem 20 ona 24. Udawałem że jestem starszy, seks 3 razy dziennie  siedem razy w tygodniu 😄  Młody, głupi byłem. Niestety sprawa się rypła i mnie pogoniła, co użyłem to moje 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasssss

Kiedyś miałam przygode z 19 latkiem tak  wtedy miałam 27  on twierdził że ma 23 ja nie miałam podstaw żeby mu niewieżyć z biegiem czasu prawda wyszła nie żałuje fajny był w moim typie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
 

Powiedział że ma 22   okzuje się że 25 ja mam 18

 No to ma cielęcinkę akurat pod scyzor 😉 Nie rób z tego tragedii 7 lat jak chcesz mieć mądrzejszego faceta a nie siuśmajtka to żadna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

 Miałem 20 ona 24. Udawałem że jestem starszy, seks 3 razy dziennie  siedem razy w tygodniu 😄  Młody, głupi byłem. Niestety sprawa się rypła i mnie pogoniła, co użyłem to moje 😉

Aty muwiłeś jej ze ile masz lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia
 

 No to ma cielęcinkę akurat pod scyzor 😉 Nie rób z tego tragedii 7 lat jak chcesz mieć mądrzejszego faceta a nie siuśmajtka to żadna różnica.

Tak ale jemu zaraz stuknie 30stka ja bende miała 23 moja siostra ma teraz 23 a ma chłopaka 21 latka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
 

Aty muwiłeś jej ze ile masz lat? 

Niby nie okłamałem jej bo konkretnie nie powiedziałem ile, z rozmowy ze mną mogła się sugerować że jestem przynajmniej w jej wieku a może nawet rok starszy od niej. Nie wymieniałem żadnych liczb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

Pogoń tego dziada pewnie jest prawiczkiem za 3 lata bendziesz tego żałowała koleżanki będą miały chłopaków swoim wieku albo młodszych a ty starego dziada 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Niby nie okłamałem jej bo konkretnie nie powiedziałem ile, z rozmowy ze mną mogła się sugerować że jestem przynajmniej w jej wieku a może nawet rok starszy od niej. Nie wymieniałem żadnych liczb.

Nie dopytywała a jak się dowiedziała? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
 

Tak ale jemu zaraz stuknie 30stka ja bende miała 23 moja siostra ma teraz 23 a ma chłopaka 21 latka 

 Młoda jesteś, jak będziesz miała 25 a on 32 powiesz "Ale ja głupia byłam" Uwierz mi że tak będzie. No i właśnie twoja siora ma siusmajtka nie faceta, dziewczyna 23 letnia to kobieta, jeden na 100 facetów w wieku 21 lat to mężczyzna. Myślę że 1/100 to i tak dałem na wyrost. Fajny, odpowiedzialny facet? Trzymaj się go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co to jest

mam  24 lata z sypiam z 17 latką i nie mówi że jestem za stary 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
 

Nie dopytywała a jak się dowiedziała? 

Okazało się że z jej kuzynem z którym spotkaliśmy się na basenie, razem chodziliśmy do jednej klasy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia
 

 Młoda jesteś, jak będziesz miała 25 a on 32 powiesz "Ale ja głupia byłam" Uwierz mi że tak będzie. No i właśnie twoja siora ma siusmajtka nie faceta, dziewczyna 23 letnia to kobieta, jeden na 100 facetów w wieku 21 lat to mężczyzna. Myślę że 1/100 to i tak dałem na wyrost. Fajny, odpowiedzialny facet? Trzymaj się go.

Mam. Go nie zastawiać? Bo nie rozumie twojej odpowiedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Okazało się że z jej kuzynem z którym spotkaliśmy się na basenie, razem chodziliśmy do jednej klasy 😄

😁 A zostawiła cię przez to ze byłeś za młody czy że ją okłamałeś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Pogoń tego dziada pewnie jest prawiczkiem za 3 lata bendziesz tego żałowała koleżanki będą miały chłopaków swoim wieku albo młodszych a ty starego dziada 

 Ty jak BENDZIESZ tak pisała to cymbale "babciom klozetowom bendziesz" 😄   😄     Idem 😄  zeszczane gacie przebrać 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każda dojrzała kobieta powina mieć szłodszego faceta 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
 

😁 A zostawiła cię przez to ze byłeś za młody czy że ją okłamałeś? 

Przecież jej nie okłamałem, nie powiedziałem prawdy a to różnica. Szczerze? Kolację z bzykaniem u siebie zorganizowała, okazało się ze to była pożegnalna kolacja. Ona szukała już kogoś na stałe, mnie to nie w głowie było. Mimo upływu lat dalej się kumplujemy, tylko kumplujemy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
 

Mam. Go nie zastawiać? Bo nie rozumie twojej odpowiedzi 

Fajny, odpowiedzialny? Trzymaj się go! Tylko niedojrzała emocjonalnie smarkata powie że to stary dziad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahah
 

Przecież jej nie okłamałem, nie powiedziałem prawdy a to różnica. Szczerze? Kolację z bzykaniem u siebie zorganizowała, okazało się ze to była pożegnalna kolacja. Ona szukała już kogoś na stałe, mnie to nie w głowie było. Mimo upływu lat dalej się kumplujemy, tylko kumplujemy 😄

Pouzywala sobie mlodej palki i podziekowala, bo na stale sie nie nadales. Cieszysz sie, ze byles sex toyem?😅😅😅😅zrobila kolacje z bzykaniem, by se jeszcze raz uzyc, a ten przylatywal jak pies na kazde zawolanie😅😅😅wycieruch  heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahah
 

Przecież jej nie okłamałem, nie powiedziałem prawdy a to różnica. Szczerze? Kolację z bzykaniem u siebie zorganizowała, okazało się ze to była pożegnalna kolacja. Ona szukała już kogoś na stałe, mnie to nie w głowie było. Mimo upływu lat dalej się kumplujemy, tylko kumplujemy 😄

Pouzywala sobie mlodej palki i podziekowala, bo na stale sie nie nadales. Cieszysz sie, ze byles sex toyem?😅😅😅😅zrobila kolacje z bzykaniem, by se jeszcze raz uzyc, a ten przylatywal jak pies na kazde zawolanie😅😅😅wycieruch  heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Przecież jej nie okłamałem, nie powiedziałem prawdy a to różnica. Szczerze? Kolację z bzykaniem u siebie zorganizowała, okazało się ze to była pożegnalna kolacja. Ona szukała już kogoś na stałe, mnie to nie w głowie było. Mimo upływu lat dalej się kumplujemy, tylko kumplujemy 😄

Ważne że było dobrze i dziewczyna zadowolona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super
 

Pouzywala sobie mlodej palki i podziekowala, bo na stale sie nie nadales. Cieszysz sie, ze byles sex toyem?😅😅😅😅zrobila kolacje z bzykaniem, by se jeszcze raz uzyc, a ten przylatywal jak pies na kazde zawolanie😅😅😅wycieruch  heh

Właśnie dla tego dziewczyny biorą sobie młodszych żeby był na kiwnięcie palca jak mój kolega ma 21 lat ona 25 kiedy by nie zadzwoniła to leci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super
 

mam  24 lata z sypiam z 17 latką i nie mówi że jestem za stary 

Ta 17 latką zainteresuje się 24 latkiem brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
 

Pouzywala sobie mlodej palki i podziekowala, bo na stale sie nie nadales. Cieszysz sie, ze byles sex toyem?😅😅😅😅zrobila kolacje z bzykaniem, by se jeszcze raz uzyc, a ten przylatywal jak pies na kazde zawolanie😅😅😅wycieruch  heh

 Jaki rozum - takie pisanie 😄  Oto moje zdanie 😄   Twoje ploty (bo ZERO PRAWDY) spływają po mnie jak deszcz po kaczce 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

 Jaki rozum - takie pisanie 😄  Oto moje zdanie 😄   Twoje ploty (bo ZERO PRAWDY) spływają po mnie jak deszcz po kaczce 😄

Trochę ma racji a po zatym sex 3 razy dziennie nie pierd.l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
 

Trochę ma racji a po zatym sex 3 razy dziennie nie pierd.l

 20 lat i 3 razy dziennie no to faktycznie wyczyn 😄  Nie ośmieszaj się, zreszta masz rację w tym wieku też maja problem ze wzwodem 😄   😄  No to w wieku 30 lat raz na miesiąc - gratuluję 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama

Dziewczyna tera żadna normalna kobieta nie bierze sobie starszego w twoim przypadku to straszy o rok ale nie wiencej a zbiegiem czasu tylko młodszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×