Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rozumiecie co z tego? Pisanie z fake konta,

Polecane posty

Gość gość

A niby to my jesteśmy skomplikowane w swoich gierkach. Poznałam w internecie chłopaka, spotkalismy się raz,on bardzo nalegał zeby mnie poznać. Ja mam 21 lat, on juz 30.Nie podoba mi się jako facet, więc zaproponowałam zwykłą przyjaźń lub przyjaźń z dodatkiem (tzw.friends with benefits).Przystał na to i jakoś tak zaczął wszystko sprowadzać do jednego, już nie było rozmów, szybko uciekał z komunikatorów internetowych itd.Obiecaliśmy sobie dobrowolnie,że sypiamy tylko ze sobą. 

Ostatnio powiedzialam mu,że idę się spotkać z kolegą a był wieczór;  po tym przestał się odzywać i odmawiał mi sexu 😛  on chyba sobie coś wmówił,że może z tym kolegą sypiam, bo  w odwecie  przespał się z inną. Niby pokazał obojetnosc, ze ok, olał mnie a jednak.Zadbał abym sie dowiedziała; Nie jestem zła bo i o co,a on się pewnie spodziewał,że zemsta spowoduje u mnie ból .No cóż.Mało tego, pisze do mnie niemal od początku znajomości z tzw fake konta.Od początku to podejrzewałam,a kolega informatyk dostarczył mi IP i to jest on na 100%.Nie zdradziłam sie jeszcze,ciągne to zeby zobaczyc do czego to doprowadzi i staram sie byc ostrożna.

Na tym fake koncie pisze mi same komplementy, wyciąga informacje ode mnie, potrafi rozmawiać godzinami o głupotach a oficjalnie nie chce. Jako fake wie o kilku moich znajomościach i sprawach, powiedziałam mu też o sex przyjacielu , zwierzyłam mu się,że coś sie nie odzywa itd., po prostu nie połączyłam wcześniej faktów, nie myślałam,ze to zazdrość , a on powiedział"a, pewnie sypia z innymi  i ma cie gdzies".Jednoczesnie namawia mnie do zerwania znajomosci z sexfriendem; W ogole też o jakimkolwiek chłopaku mu mówię(w TYM kontekście) to zaraz mnie zniechęca do niego, jest zazdrosny,

Po co on to wszystko robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×