Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gośćiu

Jestem prawiczkiem

Polecane posty

Gość Gośćiu

Mam 25 lat jestem prawiczkiem mam szansę na znalezienie młodej fajnej dziewczyny czy jestem przegrany 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piter

Szczerze jak byś miał 20 lat do wiadomo że możesz ale 25 każdafajna młoda laską cię wyśmieje nawet nie prosto w oczy ale do koleżanek przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

25? Nigdy nic? Kur.a jak miałem 18/19 lat to miałem co weekend inną i to w każdym wieku nawet 30 latki ja byłem w twoim wieku to miałem roczne dziecko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćiu
 

25? Nigdy nic? Kur.a jak miałem 18/19 lat to miałem co weekend inną i to w każdym wieku nawet 30 latki ja byłem w twoim wieku to miałem roczne dziecko 

Miałe miałem miałem srałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsd

Jedz na rokse 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsd

Jedz na rokse 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limon

W tym wieku lepiej się nie przyznawaj nawet cię dziewica nie bendzie chciała taka jest prawda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćiu
 

Teraz nie ma normalnych kobiet. Wyśmiała by Ciebie nie jedna. Nie słuchaj się jednak tłumu i podarzaj za głosem rozsądku. Takich to ze świeczka szukać (tych normalnych, które by nie powiedziały, ze jesteś np. Nie normalny, czy inne takie.) Masz prawo do wyboru tak jak każdy. To Ty wybierasz, a nie ktoś za Ciebie kiedy po raz pierwszy to zrobisz z kobieta, a nie tylko zTwoja ręka.   Życzę Tobie znalezienia tej kobiety o której mowa, ze świeczka. Pozdrawiam.

To nie z wyboru jestem tylko żadna mnie niechce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek36lat
 

25? Nigdy nic? Kur.a jak miałem 18/19 lat to miałem co weekend inną i to w każdym wieku nawet 30 latki ja byłem w twoim wieku to miałem roczne dziecko 

A ja dla odmiany, nie potrafię zrozumieć osób takich jak Ty. Autor chyba też 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćiu
 

A dlaczego tak uważasz? Może to tylko Twoja imaginacja, a rzeczywistość wyglada inaczej? Hmmm? A jak rozmawiasz z kobietami? I to tez zależy na jaka trafisz. Myśle , ze jak na razie żadna nie była w Twoim typie lub na odwrót. Te, które dotychczas spotkałeś poprostu- nie przypadles im do gustu. Każdy ma w sobie coś naprawdę frapującego co przykuwa uwagę płci przeciwnej. Być może Ty sam nie odkryłeś siebie i dlatego nie potrafisz porozmawiać z jakakolwiek kobieta jakim naprawdę jesteś człowiekiem. Tylko nie z każda kobieta w sumie mozesz być szczery... tutaj trzeba uważać z kim się ma do czynienia. Hmmm. Odkryj siebie i Twoje wnętrze, a potem powolutku( nie od razu ) poprzez rozmowę z kobieta wytłumacz jej jaki jesteś i czego od niej tak naprawdę oczekujesz.

Zawsze starałem się poznawać młodsze bo takie śą w moim typie do starszych oraz rówiśniczek nie ciągnie mnie ale zawsze jest coś to za stary albo brak poczucia humoru nie potrafię podrywać. jestem stracony nawet bym nie wiedział jak się za to zabrać jak by doczegoś doszoło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

A ja dla odmiany, nie potrafię zrozumieć osób takich jak Ty. Autor chyba też 😕

Trzeba korzystać jak ktoś jest chojnie obdarzony i wie jak rozmawiać z kobietami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Prawniczek masakra życiu bym z takim do łóżka nie poszła zlał by się pewnie we spodnie facet musi być doświadczony i młody 18 latki już widzą jak się robi dobrze kobiecie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mati

Ona by tak chciała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ali89
 

Zawsze starałem się poznawać młodsze bo takie śą w moim typie do starszych oraz rówiśniczek nie ciągnie mnie ale zawsze jest coś to za stary albo brak poczucia humoru nie potrafię podrywać. jestem stracony nawet bym nie wiedział jak się za to zabrać jak by doczegoś doszoło

Nie panikuj. Gdy miałem 22 lata nawet się jeszcze nie całowałem chociaż okazje miałem. Ja też nie wiedziałem jak się do tego zabrać. W końcu zaskoczyłem. Włożyłem po raz pierwszy mając lat 24. Autorze, będziesz jeszcze bzykał. Jestem tego pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćiu
 

Nie panikuj. Gdy miałem 22 lata nawet się jeszcze nie całowałem chociaż okazje miałem. Ja też nie wiedziałem jak się do tego zabrać. W końcu zaskoczyłem. Włożyłem po raz pierwszy mając lat 24. Autorze, będziesz jeszcze bzykał. Jestem tego pewien.

Dzienki za dobre słowo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

25? Nigdy nic? Kur.a jak miałem 18/19 lat to miałem co weekend inną i to w każdym wieku nawet 30 latki ja byłem w twoim wieku to miałem roczne dziecko 

Haha fantasta 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek

Czemu nie chcesz skorzystać z usług jakieś pani? Poćwiczyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek
 

Prawniczek masakra życiu bym z takim do łóżka nie poszła zlał by się pewnie we spodnie facet musi być doświadczony i młody 18 latki już widzą jak się robi dobrze kobiecie 

18 latek jesteś lampucera 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem prawiczkiem
 

Haha fantasta 😄

posuwał kwa karton po mleku z dziurką 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

posuwał kwa karton po mleku z dziurką 🙂 

No 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paul

Bez stanika wygodniej, nic nie ciągnie, nie ciśnie i nie ociera a skóra oddycha. Dodatkowo latem można ślicznie całe ciało opalić. 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×