Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Artystka

On na mnie spojrzal, a mnie prawie zsunely sie majtki

Polecane posty

Gość Artystka

Ale wstyd, bez sciemy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
 

Ale wstyd, bez sciemy. 

Czasem bywa Boskie porozumienie  dusz na planie duchowym,to sie nazywa twin flame i nie mysli sie w ogole o sexie .Odsuwa sie mysli o sexue bo sie wie ze to.moze zniszczyc te więź,ze to wsztstko psuje.To.jest takie czyste i niewinne uczucie.Cos niesamowitego.Niewiele osob tego doswiadcza.Wdziecznosc,wzruszenie i spokoj temu towarzyszą,uczucie jakby odnalazlo sie swoja drugą połowe,jak powrot pielgrzyma do domu po bardzo.długiej i meczącej drodze.Ma sie wrażenie ze to dar z nieba,ze od samego Boga pochodzi.Nie ma w tym ani grama cielesnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
 

Ale wstyd, bez sciemy. 

Z czym wstyd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
 

Ale wstyd, bez sciemy. 

Spojrzal i poznalas ze to druga połowa?rozpoznałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie odczulam wstydu z tego powodu, ludzka rzecz

a moze ałtor jakiś zacofany jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka

Jest takie cos ze jak sie spotkaja dwie pary oczu to rezonuja ze soba,niesamowite uczucie,czlowiek na chwile zyje w innym wymiarze.Po 3minutach sie ocknie i wraca czujac sie zregenerowany i odprezony jak po dlugiej grzemce.Wiem ze ludzie a raczej niewiele osob tego doswiadcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka

Wie sie wtedy że to ta jedna ,jedyna osoba i żadna inna.To sie dzieje na planie duchowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

 

a moze ałtor jakiś zacofany jest?

pewnie zazdrości takich doznan, bo chcialby, a nie mial na to odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Wie sie wtedy że to ta jedna ,jedyna osoba i żadna inna.To sie dzieje na planie duchowym.

dla niektorych te sprawy to czarna magia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
 

dla niektorych te sprawy to czarna magia

Nie myl czystych uczuc duchowych z szarlatanerią!Takie cos tylko.od Boga może poxhodzic.Dobre czyny łączą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

chyba nie zrozumialas intencji wpisu, no coz zapatrzenie w boga ogranicza horyzonty 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
 

chyba nie zrozumialas intencji wpisu, no coz zapatrzenie w boga ogranicza horyzonty 😄 

Raczej na odwrot,to sie wie co sie w danej chwili czuje i skad to pochodzi.Wszechswiat to inny wymiar,ograniczony umysł tego ani nie doswiadczyy ani nie zrozumie.Tylko.wysoko rozwiniete dusze sa gotowe na to doswiadczenie.Po smierci ciała to samo uczucie na planie duchowym sie doswiadcza,bezcieliesnie to taki przedsmak nieba.Trudno to wytlumacz,kto nie doswiadczyl ten nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Raczej na odwrot,to sie wie co sie w danej chwili czuje i skad to pochodzi.Wszechswiat to inny wymiar,ograniczony umysł tego ani nie doswiadczyy ani nie zrozumie.Tylko.wysoko rozwiniete dusze sa gotowe na to doswiadczenie.Po smierci ciała to samo uczucie na planie duchowym sie doswiadcza,bezcieliesnie to taki przedsmak nieba.Trudno to wytlumacz,kto nie doswiadczyl ten nie zrozumie.

Spadły tobie gacie kiedyś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka

I wtedy do człowieka dociera że to dar od Boga,odczuwa sie spokoj przebywając z tą osobą oraz wdzieczność Bogu za nią,za to ze sie ją poznało ze doswiadczyło sie lustra jakby samego siebie ,ze mozna było zobaczyc przez moment swoje wady i chciec  byc lepszym/lepsza z wdziecznosci.Od jednego spojrzenia ,taki rezonans dusz,czlowiek zaczyna rozumiec jak skonstruowany jest ten ,swiat,jakby nagle spadły klapki z oczu.Od tego momentu wszystko jest inne,inaczej patrzy sie na ludzi,dzieci ,przyrode i swiat materialny.Transformacja.Zaczyna sie odrozniać wartosci .Wie sie juz czego sie chce a czego nie.Nie chce sie byle czego.Bogactwo duchowe jest niczym w porownaniu z ziemskim bytowaniem.To wielkie przebudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
 

Spadły tobie gacie kiedyś? 

Co to za pytanie pustaka?nie odpowiadam na patologiczne pytania prostactwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc.
 

Co to za pytanie pustaka?nie odpowiadam na patologiczne pytania prostactwa.

To po co tu piszesz??? To jak spadły ci czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc.
 

Co to za pytanie pustaka?nie odpowiadam na patologiczne pytania prostactwa.

Zdajesz przecież często, idąc srraac przecież to nic złego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
 

To po co tu piszesz??? To jak spadły ci czy nie?

Jestem kobietą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc.
 

Jestem kobietą!

Tez srraaasz przecież, gacie i tobie mogą spaść, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jestem kobietą!

Kici nie spadają nigdy majtki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

I wtedy do człowieka dociera że to dar od Boga,odczuwa sie spokoj przebywając z tą osobą oraz wdzieczność Bogu za nią,za to ze sie ją poznało ze doswiadczyło sie lustra jakby samego siebie ,ze mozna było zobaczyc przez moment swoje wady i chciec  byc lepszym/lepsza z wdziecznosci.Od jednego spojrzenia ,taki rezonans dusz,czlowiek zaczyna rozumiec jak skonstruowany jest ten ,swiat,jakby nagle spadły klapki z oczu.Od tego momentu wszystko jest inne,inaczej patrzy sie na ludzi,dzieci ,przyrode i swiat materialny.Transformacja.Zaczyna sie odrozniać wartosci .Wie sie juz czego sie chce a czego nie.Nie chce sie byle czego.Bogactwo duchowe jest niczym w porownaniu z ziemskim bytowaniem.To wielkie przebudzenie.

Tobie spadają tak klapki z oczu? Kiedy? Kiedy się włamujesz w cudze komputery, filmujesz śledzisz, stallkujesz? A może wtedy  spadają klapki z oczu, gdy wystawiasz pod te filmy cipy swoich k*rew na kamerkowe strony i zarabiasz na tym? Widzisz wtedy swoje wady i błędy? Jakie wartości widzisz ? Korzyści finansowe, czy jeszcze coś więcej? Jakie korzyści gadzie macie w zakładaniu stalkerskich kont i podszywaniu się pod innych? Zadrżała ci choć raz ręka na klawiaturze, wiedząc że robiąc to co robicie to przestępstwo? Ty stary chudy ch*ju nie wycieraj sobie mordy Bogiem, bo twój bóg jest władcą piekieł, jemu służysz razem ze swoimi k**wami ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz Wytrzepał z Ubera

A mnie piecze w rowku i nie wiem z jakiego powodu. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
 

Tobie spadają tak klapki z oczu? Kiedy? Kiedy się włamujesz w cudze komputery, filmujesz śledzisz, stallkujesz? A może wtedy  spadają klapki z oczu, gdy wystawiasz pod te filmy cipy swoich k*rew na kamerkowe strony i zarabiasz na tym? Widzisz wtedy swoje wady i błędy? Jakie wartości widzisz ? Korzyści finansowe, czy jeszcze coś więcej? Jakie korzyści gadzie macie w zakładaniu stalkerskich kont i podszywaniu się pod innych? Zadrżała ci choć raz ręka na klawiaturze, wiedząc że robiąc to co robicie to przestępstwo? Ty stary chudy ch*ju nie wycieraj sobie mordy Bogiem, bo twój bóg jest władcą piekieł, jemu służysz razem ze swoimi k**wami ! 

Koniarczyk stary dziadu opisujesz w tym momencie siebie !nikt inny tak jak ty nie robi!!!pohamuj swoj brak kultury chamie! Opisujesz siebie?jakim prawem smiesz przypisywac mi swoje cechy??To jest podłe!!radze isc sie wyspowiadac i przestać chlać!obrazasz mnie patolu!!Nie znasz mnie!Pojęcia nie mam o czym piszesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
 

Tobie spadają tak klapki z oczu? Kiedy? Kiedy się włamujesz w cudze komputery, filmujesz śledzisz, stallkujesz? A może wtedy  spadają klapki z oczu, gdy wystawiasz pod te filmy cipy swoich k*rew na kamerkowe strony i zarabiasz na tym? Widzisz wtedy swoje wady i błędy? Jakie wartości widzisz ? Korzyści finansowe, czy jeszcze coś więcej? Jakie korzyści gadzie macie w zakładaniu stalkerskich kont i podszywaniu się pod innych? Zadrżała ci choć raz ręka na klawiaturze, wiedząc że robiąc to co robicie to przestępstwo? Ty stary chudy ch*ju nie wycieraj sobie mordy Bogiem, bo twój bóg jest władcą piekieł, jemu służysz razem ze swoimi k**wami ! 

Udowodnie ci stary gadzie wszystkie twoje przestepstwa wobec ,mnie Wojciecha oraz mojego syna i meza!Disyc tego gnoju i wara od mojej rodziny i od mojej matki !!!stalkerze ...ony .Gnidą najwieksza jestes ty nikt inny ! Do stop mi nie siegasz pod wzgledem prawosci ,uczciwosci i moralnosci.Wiem o wszystkim co robisz Tado K stary dziadzie!Wara ode mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×