Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyjątek

Inteligencja idzie w parze

Polecane posty

Gość Gość
 

Ktoś wie o co chodzi tej wariatce ? 

Wszyscy wiedzą i Ty też, nie wyzywaj mnie od wariatek,bo na tym forum jestem najzdrowsza, nie tylko pod wzgledem psychicznym.Zamiast pyskowac ,zastanów się kto i czym mnie sprowokował do tego ,że  nie dała wam złapać oddechu.teraz obróć połówkę,albo dwie, uspokuj się i lulu! To jeszcze nie koniec !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Aaa to ty stary pedale. Duzo złego i niech ci urośnie tyle komrek rakowych ile było liter we wszystkich twoich oszczerstwach. Niech na ciebie przejdą nieszczęścia i problemy wszystkich ludzi, których skrzywdziłeś. A imionami sobie ryja nie wycieraj, bo niektórzy dużo mogą jak wiesz. Radziłam ci już, żebyś mnie nie wywoływał. WYNIEŚ SIĘ WRESZCIE Z MOJEGO ŻYCIA. ILE RAZY CIĘ MOŻNA WYRZUCAĆ??? 

I pamiętaj przeklinam cię zawsze kiedy mnie oczerniasz albo mieszasz się do mojego życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Aaa to ty stary pedale. Duzo złego i niech ci urośnie tyle komrek rakowych ile było liter we wszystkich twoich oszczerstwach. Niech na ciebie przejdą nieszczęścia i problemy wszystkich ludzi, których skrzywdziłeś. A imionami sobie ryja nie wycieraj, bo niektórzy dużo mogą jak wiesz. Radziłam ci już, żebyś mnie nie wywoływał. WYNIEŚ SIĘ WRESZCIE Z MOJEGO ŻYCIA. ILE RAZY CIĘ MOŻNA WYRZUCAĆ??? 

I pamiętaj przeklinam cię zawsze kiedy mnie oczerniasz albo mieszasz się do mojego życia. 

Ileś już wypiła? Przecież mówiła, że połówkę, albo dwie, ale nie naraz i nie sama hahahahaha to nie tobie w życie włażą, tylko ty komuś, już Ci się wszystko miesza stara, a jutro kac gigant i ból głowy! Rany, jakie wspaniałe macie życie i jacy samotni jesteście w tym bagnie! Współczuję, serio! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowy
 

Ileś już wypiła? Przecież mówiła, że połówkę, albo dwie, ale nie naraz i nie sama hahahahaha to nie tobie w życie włażą, tylko ty komuś, już Ci się wszystko miesza stara, a jutro kac gigant i ból głowy! Rany, jakie wspaniałe macie życie i jacy samotni jesteście w tym bagnie! Współczuję, serio! 

Melina jak się patrzy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Melina jak się patrzy 🙂

W tej melinie siedzisz, znafffco inteligencji kobiet! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtjatkowy
 

W tej melinie siedzisz, znafffco inteligencji kobiet! 

To tak wygląda 😜

nic nie biorę serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowy

Ta co piła niech sobie przeczyta od początku w sam raz, już nic nie napisze 🤣

mam rym w melinie jak w rodzinie.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Znowu temat z dupy wzięty, niezgodny z realiami. Jedno nie zależy od drugiego, a nawet można powiedzieć, że idzie w parze, bo inteligentny człowiek potrafi zadbać o swój wizerunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowy
 

Znowu temat z dupy wzięty, niezgodny z realiami. Jedno nie zależy od drugiego, a nawet można powiedzieć, że idzie w parze, bo inteligentny człowiek potrafi zadbać o swój wizerunek.

Nie każdy jest inteligentny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam

Przeczytałam, w takiej atmosferze w parze z inteligencją idzie milczenie

pozdrawiam: }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowy
 

Przeczytałam, w takiej atmosferze w parze z inteligencją idzie milczenie

pozdrawiam: }

Pozdrawiam  nie raz brakuje słów 🙂   jak to się dzieje naprawdę 🤔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Ta co piła niech sobie przeczyta od początku w sam raz, już nic nie napisze 🤣

mam rym w melinie jak w rodzinie.😂

Nie udawaj,żeś z nią nie pił, a rymy czestochowskie schowaj dla innych. Zwróć jej/czarownicy,wiedźmy/ jeszcze uwagę, żeby czakre gardła zostawiła w spokoju, bo jak jej się jeszcze tam otworzy i rozwali, to z zarobków na kamerce ,nici.Rozwalone gardło, krocze to całkowity Czarnobyl , i co biedna pocznie przecież. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam

to nie brak słów przeszkadza tylko ich nadmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowy
 

Nie udawaj,żeś z nią nie pił, a rymy czestochowskie schowaj dla innych. Zwróć jej/czarownicy,wiedźmy/ jeszcze uwagę, żeby czakre gardła zostawiła w spokoju, bo jak jej się jeszcze tam otworzy i rozwali, to z zarobków na kamerce ,nici.Rozwalone gardło, krocze to całkowity Czarnobyl , i co biedna pocznie przecież. 

Nawet jak wypije to nie jestem pijany ani się nie przewracam, także pijacy mnie nie obchodzą, wręcz mam wstręt do kobiet pijących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Przeczytałam, w takiej atmosferze w parze z inteligencją idzie milczenie

pozdrawiam: }

No pewnie,przeciez dyskutowac o swoim k***stwie ,nie wypada wam,nie bedziecie podcinac gałęzi, na ktorej siedzicie.to co robicie w ukryciu nie powinno wyjść na światło dzienne,wszak nie na darmo cudzym wizerunkiem przykryte!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Przeczytałam, w takiej atmosferze w parze z inteligencją idzie milczenie

pozdrawiam: }

No pewnie,przeciez dyskutowac o swoim k***stwie ,nie wypada wam,nie bedziecie podcinac gałęzi, na ktorej siedzicie.to co robicie w ukryciu nie powinno wyjść na światło dzienne,wszak nie na darmo cudzym wizerunkiem przykryte!  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowy

Te słowa prostu z meliny skąd?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Spoko i na takie bydło przyjdzie czas..był czas patriotów, będzie czas stalkerow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam

stąd

wystarczy jedno słowo by wyrazić więcej niż potok nic nie znaczących wyrazów płynących wartkim strumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Nawet jak wypije to nie jestem pijany ani się nie przewracam, także pijacy mnie nie obchodzą, wręcz mam wstręt do kobiet pijących.

Będziemy teraz dyskutować o nałogu z pominięciem przestepstw, których się dopuściliście ? Zgłoś się do AA, tam o swoim pijaństwie pogadasz do woli. Tutaj inny problem, wysuwa się na pierwsze miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowy
 

Będziemy teraz dyskutować o nałogu z pominięciem przestepstw, których się dopuściliście ? Zgłoś się do AA, tam o swoim pijaństwie pogadasz do woli. Tutaj inny problem, wysuwa się na pierwsze miejsce

Idż się leczyć nie wiem czy wytrzeźwiałeś /aś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowy

Wracając do inteligencji to AA czyli alkoholicy jej nie mają, pijać alkohol uśmiercają komórki mózgowe na własne zyczenie.

Temat nie jest dla alkoholików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Idż się leczyć nie wiem czy wytrzeźwiałeś /aś

Już pisała, że jest najzdrowsza z was wszystkich, forumowy doktorze, gdy zatkało, diagnozę stawiasz i wydaje ci się, żeś wyżej podskoczył. Nie tak łatwo ze mną sobie poradzić, lepiej podstępnie, z ukrycia, i w kilku na jedną. Zbierzcie siły, profili i klonów macie po dostatkiem, możecie jak dawniej, na wzór wojskowej fali, zorganizować ustawkę i mnie niszczyć. Nie możecie teraz? Co się stało? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowy

Jedna opcja jest wykluczona brzydkie wyrazy z patologi, alkoholicy.

Temat sugeruje dobre wychowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam

Kultura osobista w sieci graniczy z cudem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jedna opcja jest wykluczona brzydkie wyrazy z patologi, alkoholicy.

Temat sugeruje dobre wychowanie.

Dobre wychowanie to znacie tylko z nazwy ,szanowna elito forumowa.W słowniku brak wyrazu na to aby wyrazić w sposób kulturalny, wasze dranstwo,więc nie umoralniaj mnie stary cyberprzestepco, bo ci się nie uda nade mną zawładnąć. Cienki jesteś dla mnie , to z pewnością przez ten alkohol.Chyba zdajesz sobie sprawę , że to nieodwracalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowy
 

Kultura osobista w sieci graniczy z cudem;)

Nie wiem jak inni byli wychowani czy na podwórku czy w komórkach czy przechodziły ciocie czy wujkowie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowy
 

Kultura osobista w sieci graniczy z cudem;)

Nie wiem jak inni byli wychowani czy na podwórku czy w komórkach czy przechodziły ciocie czy wujkowie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Spoko i na takie bydło przyjdzie czas..był czas patriotów, będzie czas stalkerow..

Jakoś ten czas nie przychodzi na nich, minęło już sporo lat przestepczej działalności, a sprawiedliwość ich omija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

No pewnie,przeciez dyskutowac o swoim k***stwie ,nie wypada wam,nie bedziecie podcinac gałęzi, na ktorej siedzicie.to co robicie w ukryciu nie powinno wyjść na światło dzienne,wszak nie na darmo cudzym wizerunkiem przykryte!  

Nie piję w ogóle. Ponieważ uparcie pomawiasz mnie o rzeczy które mi nawet nie przejdą przez klawiaturę, spodziewaj sie pozwu do sądu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×