Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyjątek

Inteligencja idzie w parze

Polecane posty

Gość Gość
 

Nie piję w ogóle. Ponieważ uparcie pomawiasz mnie o rzeczy które mi nawet nie przejdą przez klawiaturę, spodziewaj sie pozwu do sądu. 

Jak się cieszę, nawet nie wiesz jak bardzo.Ciekawe jak to zrobisz i w jaki sposób obalisz to, o co cię posadzam.Przedstawisz zdjęcie swojej c*py przez czakre rozwalona i powiesz ,Wysoki Sądzie o to dowód, tam na kamerce , to nie była moja? Cudnie,będzie się działo ,już nie mogę się  doczekać  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Nie piję w ogóle. Ponieważ uparcie pomawiasz mnie o rzeczy które mi nawet nie przejdą przez klawiaturę, spodziewaj sie pozwu do sądu. 

I zważ inteligencie, że nie o pijaństwo twoje w tym wszystkim chodzi,bo mnie twój nałóg goowno obchodzi ,a o wasze cyberprzestepstwo i wasz handel ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

I zważ inteligencie, że nie o pijaństwo twoje w tym wszystkim chodzi,bo mnie twój nałóg goowno obchodzi ,a o wasze cyberprzestepstwo i wasz handel ludźmi.

Takich pomówień się nie rzuca bezkarnie. Spodziewaj sie pozwu. 

W zyciu niczym nie handlowałam, a handel ludźmi to straszne przestępstwo i potworna krzywda dla ofiar takiego procederu. Nigdy nikogo nie skrzywdziłam, co więcej mnie też swego czasu próbowano porwać. 

Skoro ci takie rzeczy przychodzą do głowy to pewnie sama jesteś w to zamieszana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Nie głupio ci teraz?

Mnie ma być głupio z jakiego powodu? Zalogowałeś się na jedno z wielu swoich kont i myślisz błaźnie, że mnie zbijesz z tropu? Jak już pisała, bardzo sprawni jesteście ale w kilku na jedną, z ukrycia,podstępnie i potajemnie. Wprost wypadacie w przedbiegu! Kombinujesz jak koń pod górę, wyzwiska nie pomogły, straszenie również, to teraz robisz głupa z siebie, myśląc, że tym coś zdziałasz? Sutenerze, przestępco internetowy, to nie działa na mnie. Zbierzcie siły i wypełnijcie swoje groźby do końca, problem ze mną wam zniknie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

Mnie ma być głupio z jakiego powodu? Zalogowałeś się na jedno z wielu swoich kont i myślisz błaźnie, że mnie zbijesz z tropu? Jak już pisała, bardzo sprawni jesteście ale w kilku na jedną, z ukrycia,podstępnie i potajemnie. Wprost wypadacie w przedbiegu! Kombinujesz jak koń pod górę, wyzwiska nie pomogły, straszenie również, to teraz robisz głupa z siebie, myśląc, że tym coś zdziałasz? Sutenerze, przestępco internetowy, to nie działa na mnie. Zbierzcie siły i wypełnijcie swoje groźby do końca, problem ze mną wam zniknie. 

Naprawdę bardzo potrzebujesz psychiatry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Takich pomówień się nie rzuca bezkarnie. Spodziewaj sie pozwu. 

W zyciu niczym nie handlowałam, a handel ludźmi to straszne przestępstwo i potworna krzywda dla ofiar takiego procederu. Nigdy nikogo nie skrzywdziłam, co więcej mnie też swego czasu próbowano porwać. 

Skoro ci takie rzeczy przychodzą do głowy to pewnie sama jesteś w to zamieszana. 

Dobrze, że zdajesz sobie z tego sprawę, i szkoda, że po fakcie. Myslisz, że jak zmienisz nicka to ja już nie zgadnę, kto pod nim się kryje? Masz więcej suchy ch*ju profili, nie tylko te logowane, rzuć się na nią, z zębami i spróbuj pożreć, ach fakt, zeby u ciebie to już przeszłość, ale może choć trochę pomemłasz i uślinisz. Fuj! Aż mnie z obrzydzenia zatrzęsło, ale wytrzymam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Idż się leczyć stalkerko  jedyne starokawalerstwo jest twoje.

No doktorze, tak szybko diagnozę postawiłeś, widać więcej, nic do powiedzenia nie masz. Teraz atak i zrzucanie swojego sk******synstwa na innych? Nie ladnie! Na dodatek tępy, bo przecież już tego próbował i nic tym nie osiągnął. Teraz jak mantrę, będziesz powtarzał? Próbuj, aż ci się nie znudzi, ja pozwalam 🙂 buziak na szczęście, fuj, znowu odruch wymiotny u mnie się pojawił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suchy chój
 

Dobrze, że zdajesz sobie z tego sprawę, i szkoda, że po fakcie. Myslisz, że jak zmienisz nicka to ja już nie zgadnę, kto pod nim się kryje? Masz więcej suchy ch*ju profili, nie tylko te logowane, rzuć się na nią, z zębami i spróbuj pożreć, ach fakt, zeby u ciebie to już przeszłość, ale może choć trochę pomemłasz i uślinisz. Fuj! Aż mnie z obrzydzenia zatrzęsło, ale wytrzymam! 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Dobry specjalista, trochę hospitalizacji i może będziesz w stanie funkcjonować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam
 

Nie wiem jak inni byli wychowani czy na podwórku czy w komórkach czy przechodziły ciocie czy wujkowie 🙂

Ja też nie wiem.Ale z moich obserwacji wynika,że najbardziej zakompleksieni są w sieci najbardziej agresywni.Czy to łączy się z wychowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Jest nie uleczalne że jesteś chora  to idź do doktora,  kończę na pewno masz żółte papiery.

Pokaż mi gdzie w tym temacie ktoś ci ubliżał i wyzywał jedynie to ty robisz.

A co to amnezja herszta bandy dopadła i nie wie co od lat robił, wskazywać trzeba? To, że nazwiesz się Piotrem to już gruba kreska się pojawi i tamto pójdzie w niebyt? 

To tak nie działa, szanowna mafio. A co do mojego zdrowia, to chyba oczy ma i widzi, że nawet gdyby, choć się z tym nie zgadza, to świetnie sobie radzi i was po kątach przestawia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam
 

Na pewno skąd jest agresja, w domu się kłócili itd? jeżeli ktoś nie miał dobrych wzorców nie rozróżnia.

To nie do końca prawda.Sam będąc świadomym i myślącym człowiekiem masz wpływ na swoje zachowanie.Gdy tak nie jest wpływ na ciebie mają inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Dobry specjalista, trochę hospitalizacji i może będziesz w stanie funkcjonować. 

A po co? Przecież widzi, że sobie w życiu dobrze radzi, specjalistów do szczęścia jej nie trzeba. Dziękuję za radę, ale nudni jesteście coraz bardziej, wyraźnie odstajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam
 

Żeby te cechy wykształcić trzeba było skądś wziąć?

Duży bagaż doświadczeń,ciekawość,wrażliwość,cierpliwość.Wszystko przyszło z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam
 

Ten link poruszył zaciekawienie 🤣

Historia powinna uczyć ale tego nie robi.Mam wiele blizn lecz one nie uczyniły mnie potworem tylko dla tego że potrafię myśleć.One tego nie potrafiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam
 

Prawda podobieństwa są nie do Ciebie 😂 

Wiem, żaden człowiek nie rodzi się potworem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam

Na większość ludzi można wpłynąć.Kluczem są właśnie słowa. 

 

Skąd się biorą? tam piszą są bez szkoły, druga motywacja to pieniądze, trzecia karierę, 

Na większość ludzi można wpłynąć.Kluczem są słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam
 

Słowa jak słowa  na większość nie działa ale jest percepcja.

Dojrzała świadomość to inna bajka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Teraz czytam sobie w stronę tą negatywną 

 

Porównujesz mnie do zbrodniarek obozowych? To bardziej pasuje do waszych kamerkowych k*rew. Nie na darmo o jednej pisaliście na onecie, że jest najbardziej zajadłą smoczycą stalkerka, Hydrą, której jeden łeb odetną, w mig wyrasta  nowy. Nie idźcie tą drogą GPS  sobie włączcie, bo błądzicie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam

jesteś toksyczna sama dla siebie...innych to nie rusza

pomyśl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

jesteś toksyczna sama dla siebie...innych to nie rusza

pomyśl

,O ooo, aleś wymyślił ? Twoje zdanie na mój temat mam gdzieś,naczytala się tego sporo, jedynie czego pragnie  to wsadzić was do pierdla, gdy to się stanie ,będzie najszczesliwsza pod Słońcem osobą .Poki co, będzie dawać wam znać o sobie,jako wasz wyrzut sumienia. O inteligencji kobiet rozprawiacie,tylko w miejscu rozumu goowno wam chlupie , bo rozum gdzieś między nogami wam się zgubił.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jam
 

,O ooo, aleś wymyślił ? Twoje zdanie na mój temat mam gdzieś,naczytala się tego sporo, jedynie czego pragnie  to wsadzić was do pierdla, gdy to się stanie ,będzie najszczesliwsza pod Słońcem osobą .Poki co, będzie dawać wam znać o sobie,jako wasz wyrzut sumienia. O inteligencji kobiet rozprawiacie,tylko w miejscu rozumu goowno wam chlupie , bo rozum gdzieś między nogami wam się zgubił.  

''Jeśli Twoje niezrozumienie jest wynikiem bezwładu pojmowania to jesteś na dobrej drodze do myśli która to ogarnie..
Po rezonansie nastaje stabilizacja..
To nie złośliwość, a nutka uśmierzenia Twojej ciekawości, a to już krok do zrozumienia.''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

''Jeśli Twoje niezrozumienie jest wynikiem bezwładu pojmowania to jesteś na dobrej drodze do myśli która to ogarnie..
Po rezonansie nastaje stabilizacja..
To nie złośliwość, a nutka uśmierzenia Twojej ciekawości, a to już krok do zrozumienia.''

Rezonans to sam sobie zrób gadzie i swoim k**om również  przeprowadź,może w koncu oczyszcza wam wszystkim łby z tego goówna, wrócicie do rzeczywistości i przestaniecie się do mnie wp***dalac. Moze w końcu dotrze do was ,co zrobiliście i co was za to czeka.Kim się staliscie przez to wysiadywanie w  Internecie i niszczeniu innym życia. Ani Ty ani twoje k*rowy juz nie wiecie kim jesteście ,wszystko wam się zatarło i wymieszalo,że macie problem rozróżnić  co wasze, a co kogoś innego.Wystarczylo kilka moich postów, a zglupieliscie tak, że nie wiedzieliście co napisać i dalej podkakujesz wiedząc, że za mały jesteś i nie przeskoczysz.No ale  kto ma małego, nie oznacza, że  nie może zostać wielkim ch*jem , więc życzę  dalszych osiągnięć i  moje gratulacje ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To tego co wyżej, się nie ustosunkujesz? Przymus podpowiedział, żeby coś skrobnąć, ale nie wiedziałeś co, więc odpowiedziałeś sam sobie. To najlepiej ci wychodzi, pieprznie z samym sobą, pod różnymi nickami, o zepsutych zębach, zakrwawionych gaciach Agatki, koniarczyku Sylwi, przegrywie i innych bzdetach. Wyszedłeś marnie, choć ci się wydawało, że pod nowym nickiem zabłyśniesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O kuŕwa jakie schizy w temacie 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

O kuŕwa jakie schizy w temacie 🤣

Schizy powiadasz? Wszak tu jest przedstawiona cała prawda o was i nie możecie tego przełknąć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech

No w twoim przypadku idzie w parze, bo jesteś brzydka i głupia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

No w twoim przypadku idzie w parze, bo jesteś brzydka i głupia 🙂

No i nie wytrzymała kamerkowa i musiała coś skrobnąć w nocy, bo spać nie mogła. Wcześniej się bała hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

No i nie wytrzymała kamerkowa i musiała coś skrobnąć w nocy, bo spać nie mogła. Wcześniej się bała hehe 

Miała przerwę w pracy,takie w nocy pracują przecież 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×