Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosia

były chłopak

Polecane posty

Gość Gosia

Napisałam do eksa. Odpisał. Zaproponowałam spotkanie ale odmówił.  Nie chciał mi powiedziec dlaczego nie chce ze mną wypić kawki. Jak się odezwę to odpisze ale sam pierwszy nigdy. Zapytał raz tylko co u mnie. A tak ogólnie o wolnym i o pracy. Spotykaliśmy się parę razy ale związku wielkiego nie bylo. Co powiecie jest zainteresowany ? Dwa lata nie mieliśmy kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Napisałam do eksa. Odpisał. Zaproponowałam spotkanie ale odmówił.  Nie chciał mi powiedziec dlaczego nie chce ze mną wypić kawki. Jak się odezwę to odpisze ale sam pierwszy nigdy. Zapytał raz tylko co u mnie. A tak ogólnie o wolnym i o pracy. Spotykaliśmy się parę razy ale związku wielkiego nie bylo. Co powiecie jest zainteresowany ? Dwa lata nie mieliśmy kontaktu.

No na pewno jest skoro odmówił spotkania. Kobieto ogarnij się i szukaj następnego a nie zebrasz o uwagę jakiegoś frajeera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
 

Napisałam do eksa. Odpisał. Zaproponowałam spotkanie ale odmówił.  Nie chciał mi powiedziec dlaczego nie chce ze mną wypić kawki. Jak się odezwę to odpisze ale sam pierwszy nigdy. Zapytał raz tylko co u mnie. A tak ogólnie o wolnym i o pracy. Spotykaliśmy się parę razy ale związku wielkiego nie bylo. Co powiecie jest zainteresowany ? Dwa lata nie mieliśmy kontaktu.

 Dziwna jesteś, już dawno bym cię rozrywkowo przeleciał 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

No na pewno jest skoro odmówił spotkania. Kobieto ogarnij się i szukaj następnego a nie zebrasz o uwagę jakiegoś frajeera

 Dlaczego frrajjera??? Ty też się ogarnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Popytalam znajomych. Ma kogoś zareczył się. To po co odpisywal. Jak ma się narzeczona to nie odpisuje się bylej. Co oznacza że mi odpisywal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochliwy
 

Popytalam znajomych. Ma kogoś zareczył się. To po co odpisywal. Jak ma się narzeczona to nie odpisuje się bylej. Co oznacza że mi odpisywal ?

Facet odpisywał grzecznościowo, widać ze ma więcej kultury od ciebie. Swędzi cię jeszcze? Zaspokoję 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

Facet odpisywał grzecznościowo, widać ze ma więcej kultury od ciebie. Swędzi cię jeszcze? Zaspokoję 😉

czy masz jakis problem egzystencjonalny kochliwy? skąd tyle jadu w tobie, rzucila cie jakaś? nie masz brania? i sie tu wyżywasz?

i czy pewny jestes, ze temat napisala kobieta, a nie jakis toksyczny narcyz, sfrustrowany swoim niedorozwojem?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Kobieta napisała co chce powrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabla
 

Facet odpisywał grzecznościowo, widać ze ma więcej kultury od ciebie. Swędzi cię jeszcze? Zaspokoję 😉

Dokładnie. Tylko po co autorka pisze do eksa? Tęskni, sprawdza czy mu zależy? Po co jak się nie wobec kogoś żadnych zamiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

temat fake i tyle

a raszple sie podniecają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Tak sprawdzam czy my zależy. I nie wiem jak interpretować jego zachowanie  ?  Proszę o radę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×