Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Ale ja strasznie kocham moją koleżankę z pracy

Polecane posty

Gość gosc

czy to twoja szefowa? czy pracujecie na równorzednych stanowiskach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość123
 

Nie tylko pożądanie bo pragnę się przytulić, pocieszać jak jest smutna, spędzać czas. Ja jestem zakochany ludzie 

Wkurzasz się czasem na nią? Denerwuje cię w jakiś sposób, myślisz albo pomyślałeś kiedyś o niej źle? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Wkurzasz się czasem na nią? Denerwuje cię w jakiś sposób, myślisz albo pomyślałeś kiedyś o niej źle? 

Czasami jak mi ewidentnie daje popalić i odcina się że nie mogę nawet na nią popatrzeć to czuje złość i żal 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona
 

Czasami jak mi ewidentnie daje popalić i odcina się że nie mogę nawet na nią popatrzeć to czuje złość i żal 

Być może, że robi to celowo, bo chce o tobie zapomnieć, może też cierpi. Pewnie dziewczyna widzi, że coś do niej czujesz, napewno jest bystra. Jeśli jest między wami jakaś przeszkoda to pewnie chce żebyś ją znienawidził, żeby ci szybciej przeszło. Smutne to trochę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

opisz ją trochę z wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Być może, że robi to celowo, bo chce o tobie zapomnieć, może też cierpi. Pewnie dziewczyna widzi, że coś do niej czujesz, napewno jest bystra. Jeśli jest między wami jakaś przeszkoda to pewnie chce żebyś ją znienawidził, żeby ci szybciej przeszło. Smutne to trochę. 

Ale potem znowu jest miła i kochana, i tak ciągle zmienia zdanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Być może, że robi to celowo, bo chce o tobie zapomnieć, może też cierpi. Pewnie dziewczyna widzi, że coś do niej czujesz, napewno jest bystra. Jeśli jest między wami jakaś przeszkoda to pewnie chce żebyś ją znienawidził, żeby ci szybciej przeszło. Smutne to trochę. 

Ale potem znowu jest miła i kochana, i tak ciągle zmienia zdanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia

Oto cala ja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu
 

Ale potem znowu jest miła i kochana, i tak ciągle zmienia zdanie 

Za babą nie nadążysz, tylko prawdziwy silny facet taką wychowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia

Slyszalam jak kicius mowil: i bylem z Mariola i z dzieckiem u lekarza. I pomyslalam sobie: dobra stary. 

I koles napalony rzucil sie na mnie a kicius sie zdenerwowal i ja na to: przeciez mowilam ze jestem zajeta.

Ale mial mine. Oto cala ja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia
 

Za babą nie nadążysz, tylko prawdziwy silny facet taką wychowa.

O ile ma cochones

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia

Tak rozsierdzonego nie widzialam go jeszcze nigdy ostoi spokoju i kontemplacji. Kto sieje wiatr ten zbiera burze.

Ale przeciez i tak mnie nie kocha no wiec nic sie przeciez nie stalo. 

Ma niskie cisnienie wiec troche trzeba je podniesc ale przeciez i tak nic nie znacze bo z Mariola szedl z dzieckiem to wszystko jest wporzo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu
 

Gdyby częściej była bliżej to bym już dawno wybuchl

Podniecasz się jak ją widzisz czy jak jest blisko obok ciebie, tak, że czujesz zapach jej ciała. Jak sobie z tym radzisz. Dotknąłeś chociaż ją kiedyś nawet przez przypadek? Pocałowałeś przy jakiejś okazji? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia

Oto caly on. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia

Aha. Zapomnialabym jeszcze o jednym ze naucza mnie iz nie nalezy postepowac zle nawet jesli ktos zle czyni. Tak wiec nie uczynilam tego bo jestem grzeczna. To samo sie uczynilo. Powiedzialam ze jestem zajeta ale nie do kitka tylko do tamtego a ze kitek zrozumial ze jestem zajeta to juz jego interpretacja. Do niego tak nie powiedzialam wiec go nie oklamala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jak jest chemia miedzy wami to ona tez juz sie pewnie gotuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia

Najbardziej zirytowalo mnie to, ze nie musial tego mowic przy mnie skoro robil maslane oczy bo doskonale widzial ze mi sie podoba jego uwodzenie i doskonale wiedzial ze to zasieje watpliwosci- a moze to zona? Dziewczyna? Siostra? Ja na to jak na lato. Zignorowalam to i udalam ze nie slyszalam a potem odizolowalam sie. Ale kiedy zaserwowalam mu dokladnie to samo danie to mu nie smakowalo to objechal mnie i byl niemily. Oto caly kitek. I pewnie nazwal to do kolegi: ona jest dziecinna niepowazna i zmienia zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

E❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia

Tacy sa mezczyzni z cohones. Oni moga. Kobieta nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu
 

Najbardziej zirytowalo mnie to, ze nie musial tego mowic przy mnie skoro robil maslane oczy bo doskonale widzial ze mi sie podoba jego uwodzenie i doskonale wiedzial ze to zasieje watpliwosci- a moze to zona? Dziewczyna? Siostra? Ja na to jak na lato. Zignorowalam to i udalam ze nie slyszalam a potem odizolowalam sie. Ale kiedy zaserwowalam mu dokladnie to samo danie to mu nie smakowalo to objechal mnie i byl niemily. Oto caly kitek. I pewnie nazwal to do kolegi: ona jest dziecinna niepowazna i zmienia zdanie

Nawet własnego tematu  założyć sieroto nie potrafisz, zbyt skomplikowane co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia
 

Nawet własnego tematu  założyć sieroto nie potrafisz, zbyt skomplikowane co? 

Niektorzy nie potrafia zaprosic na randka i wola od roku pytac o to samo to chyba nie jest ze mna az tak zle? 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia
 

Nawet własnego tematu  założyć sieroto nie potrafisz, zbyt skomplikowane co? 

Niektorzy nie potrafia zaprosic na randka i wola od roku pytac o to samo to chyba nie jest ze mna az tak zle? 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjatkowy
 

Niektorzy nie potrafia zaprosic na randka i wola od roku pytac o to samo to chyba nie jest ze mna az tak zle? 😞

Nie wiadomo czy to Polka tyle Ukrainek pracuje w Polsce także temat nie do Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia
 

Nie wiadomo czy to Polka tyle Ukrainek pracuje w Polsce także temat nie do Ciebie?

Bankowo nie do mnie. Przeciez nie siedzialby tu i nie pisal ze pozada skoro boi sie podejsc i 10 min musi spedzic w aucie zanim sie ze mna przywita w dlugiej kurtce ktorej nie sciaga i wcale sie nie trzesie. W ogole. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

daj jej liścik we walentynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia

Ja wcale tego przeciez nie widze iz kompletnie nie slucha co mowie, potyka sie o przedmioty i zamyka na klucz bo siedzi w pokoju i wcale ale to wcale nie boi sie przyjsc i porozmawiac bo wcale nie jest zestresowany i wcale nie patrzy mi w oczy bardzo dlugo a ja w ogole sie nie domyslam niczego. I ze zawsze musi z kolefa podejsc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
 

daj jej liścik we walentynki

jak maja po 15 lat to dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościu

Autor tematu to  już chyba dawno śpi zato jakieś miernoty przejęły mu temat i piszą wywody chorej wyobraźni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia
 

jak maja po 15 lat to dobry pomysl

To zrob to w krawacie i do srodka wloz platynowa karte zeby bylo 40 okej? I platek rozy z czarnym diamentem wtedy bedzie nawet 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciusia
 

Autor tematu to  już chyba dawno śpi zato jakieś miernoty przejęły mu temat i piszą wywody chorej wyobraźni. 

Po ile kilo ziemniakow? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×