Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy to że kobieta często patrzy na mnie oznacza że chętnie poszła by do łóżka że mną

Polecane posty

Gość Gość

Czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Różnie. Może patrzeć się bo się jej po prostu podobasz i chciałaby wejść z tobą w związek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbb

Albo cis jej się w tobie podoba ale niekoniecznie chce bliższej relacji.Zalezy jak patrzy i ci robi, co mówi. mowa ciała tez jest ważna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Ja się przyglądam wielokrotnie jak ktoś ma dziwna twarz, coś smiesznego/ charakterystycznego. Np mega krzywe zęby, dziwna fryzura, wielki łupież, jest mega gruby

Ciekawe czy myślą, że na nich lecę 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Patrzę na niego a inni są tylko tłem. Patrzę z daleka głęboko chcę spojrzeć w jego duszę chce słyszeć co mydli i czuję do mnie.Patrze żeby czuł że go kocham. Patrzę i on patrzy. Ale tylko patrzył, a ja czekałam. Długo. Wstyd mi, czuję się jak kre.ty.nka. Poczułam się odrzucona. Myślę tak. Bo pokazałam mu że go kocham. A on, dalej tylko patrzy. Jak by on wiedział jak bardzo go kocham..... Ale nie, schowałam się, mam naprawdę stany depresyjne. Nic nie zrobił żeby mnie poznać. Tylko się załamać. Będę sama 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Olqa Ty jeszcze bardzo młoda i dziecinna jesteś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juznie

ja tak patrzylam w oczy, chcialam go, calowac itd , ale tylko krazyl i patrzyl, a potem zmienil prace, juz na nikogo nie patrze bo sie rozczarowalam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Napisz coś więcej np jak patrzy na ciebie, jak się zachowuje wobec, jaki ogółem ma charakter i jak ty na nią patrzysz. Domyślam się, że chciałbyś z nią w łóżku wylądować co nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×