Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 gosc

Czy jak ktos ma beznadziejne zycie 馃槳, powinien starac sie je zmieniac etapami, krok po kroku, czy najlepiej wszystko na raz zmienic?

Polecane posty

Go艣膰 gosc

.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Go艣膰

Najlepiej wszystko na raz. 聽Ja znalaz艂am faceta kt贸remu kompletnie si臋 odda艂am i zaufalam i dopiero on 聽nauczy艂 mnie jak 偶y膰.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jab艂eczna

.

jak b臋dziesz odk艂ada膰 etapami,poma艂u,to 偶ycia ci nie starczy.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

jak b臋dziesz odk艂ada膰 etapami,poma艂u,to 偶ycia ci nie starczy.聽

celna uwaga, to jakies rady?

co zrobic oprocz schudniecia tych 18 kg?

w pracy ledwo wywalczylem podwyzke z 3900 na 4400, wiecej w tym roku nie dostane na pewno!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosc

Najlepiej wszystko na raz. 聽Ja znalaz艂am faceta kt贸remu kompletnie si臋 odda艂am i zaufalam i dopiero on 聽nauczy艂 mnie jak 偶y膰.聽

ciesze si臋 馃檪

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jab艂eczna

celna uwaga, to jakies rady?

co zrobic oprocz schudniecia tych 18 kg?

w pracy ledwo wywalczylem podwyzke z 3900 na 4400, wiecej w tym roku nie dostane na pewno!

Przede wszystkim zmie艅 troch臋 charakter. Za bardzo pokazujesz jaki jestes biedny i przegrany- to odpycha. I w dodatku musisz troch臋 spu艣ci膰 z wymaganiami...

No i nie wiem jaki masz styl,je艣li chodzi o odzie偶,ale tu warto go dopasowa膰 do wieku

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Werka

Niestety kobiety s膮 inne i was to odpycha facet贸w przyci膮gaj膮 takie kobiety bo mamy syndrom ratowania ksi臋偶niczki 馃槃

To norma, ryj膮 nam banie o ksi臋ciu i kopciuszku, a potem cz艂owiek szuka 馃槈 Chocia偶 u mnie si臋 sprawdzi艂o, pozna艂am m臋偶a jak sz艂am w obdartych butach ( studentka oszcz臋dzaj膮ca na nowe), nie zauwa偶y艂, zauwa偶y艂 d艂ugie jasne w艂osy ta艅cz膮ce na wietrze, zatrzyma艂 rumaka na b艂yszcz膮cych du偶ych felach i 偶yjemy p贸ki co szcz臋艣liwie, mo偶e i b臋dziemy 偶y膰 d艂ugo.聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×