Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna

Jak wyliczyc w ktorym jestem tygodniu?

Polecane posty

Gość Anna

Hej Kobietki

wiem ze temat byl juz walkowany ale cche byly rozne opinie,wiec moje pytanie brzwi,od kad liczy sie pierwszy tydzien ciazy? Od dnia ostatniej miesiaczki? Czy od dnia owulacji? Jak od miesiaczki to dlaczego tak wczesnie prseciez ciazy jesszcze wtedy nie bylo,to jak to jest liczone? Bardziej by byl sens jak by sie liczylo od owulacji,moj okres byl 7 stycznia to byl bylo ponad 4 tyg a robilam test clear blue I mi pokazal 2 ,pomoze ktos ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Od dnia ostatniej miesiączki, bo zazwyczaj ciężko stwierdzić kiedy była owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Od dnia ostatniej miesiączki, bo zazwyczaj ciężko stwierdzić kiedy była owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Od dnia ostatniej miesiączki, bo zazwyczaj ciężko stwierdzić kiedy była owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Od dnia ostatniej miesiączki, bo zazwyczaj ciężko stwierdzić kiedy była owulacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
 

Hej Kobietki

wiem ze temat byl juz walkowany ale cche byly rozne opinie,wiec moje pytanie brzwi,od kad liczy sie pierwszy tydzien ciazy? Od dnia ostatniej miesiaczki? Czy od dnia owulacji? Jak od miesiaczki to dlaczego tak wczesnie prseciez ciazy jesszcze wtedy nie bylo,to jak to jest liczone? Bardziej by byl sens jak by sie liczylo od owulacji,moj okres byl 7 stycznia to byl bylo ponad 4 tyg a robilam test clear blue I mi pokazal 2 ,pomoze ktos ? 

Jesli okres zaczal sie 7 stycznia i jestes w ciazy to jest to poczatek trzeciego tygosnia ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Dzieki za odpowiedzi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Od dnia ostatniej miesiączki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Jesli okres zaczal sie 7 stycznia i jestes w ciazy to jest to poczatek trzeciego tygosnia ciazy.

Chyba koniec 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

10.II - imieniny: Tomiła i Tomisławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

10.II - imieniny: 

W dniu dzisiejszym imieniny obchodzą: Apollo, Apollon, Elwir, Elwira, Hiacynt, Jacek, Jacenty, Michał, Scholastyka, Sotera, Trojan, Wilhelm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×