Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NIENAWIDZE

No to jutro zapowiada się fantastyczny dzień.., nie dość, że ma być pochmurno i ma padać to jeszcze poniedziałek... depresja murowana

Polecane posty

Gość NIENAWIDZE

juz się boje tego dołka jaki będe miał jutro.. pochmurno, deszczowo i do tego wszystkiego poniedziałek, deprecha taka, ze idzie sie zastrzelic, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbie

 

nie zapominaj, że może być jeszcze gorzej. Rano specjalnie wstanę przed Tobą, załaduję pistolet i obudzę Cię strzałem prosto w facjatę wodą z lodówki. Lany poniedziałek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIENAWIDZE

zycie przecietnego smiecia jest przey3bane 😞 jakbym chociaz mial kobiete to poranny seks przed pracą załatwiłby mi troche dzionek.. i swiadomosc, ze po pracy wrocilbym do kobiety, wypil z nia wino, zjadl obiad a potem pokochal sie- sprawiloby ze ten dzien nie bylby taki straszny.. ale coz, jak to wiekszosc facetow, niestety zyje w samotnosci i bez seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aldona
 

zycie przecietnego smiecia jest przey3bane 😞 jakbym chociaz mial kobiete to poranny seks przed pracą załatwiłby mi troche dzionek.. i swiadomosc, ze po pracy wrocilbym do kobiety, wypil z nia wino, zjadl obiad a potem pokochal sie- sprawiloby ze ten dzien nie bylby taki straszny.. ale coz, jak to wiekszosc facetow, niestety zyje w samotnosci i bez seksu

Tylko nie zostań incelem proszę cię 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidze
 

Tylko nie zostań incelem proszę cię 

a co to "incel" ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

dobrze ze wiesz ze jestes smieciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx

znowu ta placzaca ci/pa. i glownie chlanie i ruuchanie we lbie. co za skur/wialy prymityw - wlasnie dlatego juz nigdy nie poruuchasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×