Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cvb

Żale samotnej kobiety

Polecane posty

Gość cvb

Nigdy nie byłam w związku. Czasami nachodzi mnie jakaś samotność i chęć współdzielenie życia z kimś. Ale faceci, którzy są zainteresowani jakimś kontaktem to prostacy, albo mi się nie podobają. Zastanawiam się wtedy czy coś ze mną nie gra, że tylko takie osoby się mną interesują, czy może Ci normalni w miarę nie dają po sobie tego poznać. Ale jakbym się podobała, to chyba by szukali kontaktu. Odrzucam od siebie wszystkich jak leci. Myślę, że jestem ładna, chociaż już sama nie wiem. Ale wiem na pewno, że jestem nudna i potrzebuje faceta, co jest nieatrakcyjne. Chcę mieć totalnie na nich wywalone, nie wyobrażam sobie dzielić życia z jakims jełopem, a takich jest wiele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tez chce mieć wywalone, teraz juz się nie ludze ze poznam kogoś fajnego i będzie obustronne uczucie bo szanse na to oceniał na jakieś 5%... Mam 28 lat. Teraz juz chce przestać pragnąc miłości i.czulosco, nie mieć tej potrzeby, to byłaby wolność...tylko jak to zrobić? Chyba się nie da 😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvb

Czy jest szansa, że jestem ładna, ale nikt się mną nie interesuje? Czy jestem brzydka, ale myślę że ładna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvb
 

Tego to nikt nie wie, może po prostu masz stałe towarzystwo i nie ma tam nikogo nowego?

Nie mam. Mam nowych znajomych, bo studia. Myślałam, że tam się spodobam komuś, ale dalej nic. A jakbym była ładna, to by chyba chociaż ktoś próbował no nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvb
 

Ładna to względność może idź do koleżanki do kogoś kto zna się,  wybierz jakiś styl włosów malowania czy ubioru. 

Koleżanki mówią mi, że jestem ładna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvb

Chłopacy w moim wieku to teraz miękkie pipki. Kiedys każda miała swojego adoratora, a teraz się liczy, żeby dziewczyna była dobra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvb
 

No to musisz się wyróżnić, jeżeli wszystkie są ładne to żadna nie jest ładna 🙂

Na imprezach mam wrazenie, że wszystkie dziewczyny są piękne i podobne w pewien sposób do siebie, więc tam nie mam szans. A w życiu, to mam wrażenie, że jestem nudna i przezroczysta. Oczywiście jak mam dobrego rozmowce to tak nie jest, ale mało teraz takich 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvb
 

Jak zobaczy czy jest dobra czy niedobra jak nie przykuje uwagi.

Chodzilo mi o "czy jest dobra d u p ą" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvb
 

Wyróżnij się, rób na odwrót to co twoje koleżanki 🙂  nie będziesz taka sama, najgorszy jest plagiat. Jeżeli się śmieją to bądź smutna , jeżeli, one są smutne ty się śmiej  extreme napisałem ale skuteczne

Problem w tym, że teraz i tak się obracam w męskim gronie na uczelni haha - takie studia. A to że jestem jedną z nielicznych dziewczyn na tym kierunku i tak o niczym nie świadczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
 

Tez chce mieć wywalone, teraz juz się nie ludze ze poznam kogoś fajnego i będzie obustronne uczucie bo szanse na to oceniał na jakieś 5%... Mam 28 lat. Teraz juz chce przestać pragnąc miłości i.czulosco, nie mieć tej potrzeby, to byłaby wolność...tylko jak to zrobić? Chyba się nie da 😔

Kobieto masz dopiero 28 lat i takie pesymistyczne myśli. Co z wami młodymi jest nie tak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feliks
 

Czy jest szansa, że jestem ładna, ale nikt się mną nie interesuje? Czy jestem brzydka, ale myślę że ładna? 

zależy kto ma jaki gust, jednemu się możesz podobać a innemu nie, faceci mają różne upodobania, dlatego zawsze bądź sobą i nie udawaj kogoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zpaznokcilakier

:)) ciesz się, żeś jest singielka. Przyjdzie czas i na Ciebie. Niektórych spraw nie przyspieszysz, nie uzależniaj opinii o wyglądzie od powiedzenia u jakiegoś fagasa. Głowa do gory#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

:)) ciesz się, żeś jest singielka. Przyjdzie czas i na Ciebie. Niektórych spraw nie przyspieszysz, nie uzależniaj opinii o wyglądzie od powiedzenia u jakiegoś fagasa. Głowa do gory#

Od powiedzenia jednego fagasa nie, ale jeżeli tych opinii fagasów jest więcej to warto się nad tym zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga
 

Czy jest szansa, że jestem ładna, ale nikt się mną nie interesuje? Czy jestem brzydka, ale myślę że ładna? 

Może odpychasz w jakiś inny sposób, np. dystansem lub przeciwnie, sprawiasz wrażenie narzucania się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Wzór na to jest prosty, ale trudny

Musisz odnaleźć radość gdzieś indziej. Znaleźć hobby, zająć się czymś, co lubisz. Dbać o to, żeby czuć się dobrze SAMA. Wtedy może przyjść facet i uczynic twoje życie jeszcze ciekawszym. Ale sama ze sobą też musisz NAUCZYĆ się czuć satysfakcjonująco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×