Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gosc

Trojaczki tv

Polecane posty

Gość Gosc

Cięty powinien zająć się tez nimi. Tzn ich matką, ktora nagrywa te biedactwa niemalze w każdej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W szpitalu i ostatnio podczas choroby byłam zdumiona, że mama coś takiego nagrywa. Już nie oglądam. 

P.S. Mam nadzieję, że kiedyś wejdzie zakaz nagrywania dzieci na kanałach, które z tego tytułu osiągają przychody i dobra materialne (piszę ogólnie). Zauważyłam, że coraz więcej osób o tym mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Fajne te dziewczynki, ale filmiki strasznie sztuczne i wyrezyserowane. Mozna zygac tecza od tego perfekcjonizmu mamusi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Fajne te dziewczynki, ale filmiki strasznie sztuczne i wyrezyserowane. Mozna zygac tecza od tego perfekcjonizmu mamusi. 

Do perfekcji to jej daleko, ale ma ogromną cierpliwość do dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się oglądać tego kanału.Skusiłam się na subskrypcję, bo na początku zafascynowalo mnie jak świetnie rozwijają się dziewczynki, które bądź co bądź są wcześniakami.Na pewno jest to zasługa rodziców i mnóstwo ich zaangażowania.Ale mam wrażenie, że tam jest wszystko tylko na pokaz.To recytowanie wierszyków, perfekcyjne stroje, perfekcyjne śniadanka, słodko-pierdzacy głosik mamusi.Dziewczynki są bardzo mądre, ale brak w nich dziecięcej radości, szaleństwa.Przecież to są maluszki.

Mamusia chce być perfekcyjna, a jest w tym tak sztuczna, że aż boli.Poza tym niektóre rzeczy perfekcyjne u niej niestety nie są...

Mnie rozlozylo na łopatki jak mamusia pokazywała jak dziewczynki się przebierają rano z pizamek.Niektóre momenty nie powinny być upublicznione.Albo filmowanie tych biednych maluchów w trakcie choroby.Dla mnie porażka.Już nie oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szambonurek

Mam koleżanki, które puszczają te trojaczki swoim dzieciom. To rośnie nowe pokolenie celebrytów, z którymi ludzie wychowają się dosłownie od pierwszych dni życia.

A tak poza tym, to takie kanały są chore i robione chyba właśnie pod małe dzieci, nudne to jak flaki z olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co miał przekazać film kręcony z chorymi dziećmi? Albo z czasu pobytu w szpitalu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam bardzo ale co wy macie do tych dzieci że nie mają dziecięcej radości itp. obejrzyjcie sobie filmiki teraźniejsze i nie mówicie że to jest ustawione one same chcą teraz nagrywać na YT a nie zmusza je ich do tego mama i przestańcie mówić o tych wszystkich że pokazują jak się ubierają co w tym dziwnego jeżeli wam to przeszkadza to nie oglądajcie i tyle po co hejtować. Kiedy były chore to dlaczego ma być  zabronione nagrywanie tego, normalna sprawa każdy robi to co chce. A tak poza tym hejtowanie osób które nie mają ustawionych filmów i ich mama nie ma żadnego pięrdzącego głosiku tak jak wy to nazwaliście tylko normalny, każdy ma inny głos i zresztą na filmach i każdym telefonie czy komputerze słychać wszystko inaczej. Więc jeśli chodzi o perfekcję montowania filmów i tego wszystkiego to co wam do tego każdy uczy się z dnia na dzień a nie trzeba odrazu być w wszystkim perfekcyjnym żeby nagrywać na YouTube. Więc proszę was nie czepiajcie się każdej rzeczy tylko lepiej przejmujcie się swoim życiem 😒 a nie innych, i tak jak mówiłam nie podoba się to nie oglądaj. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×