Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chlopakodcku

Tomasz komenda kawa na ławę część mojej teori

Polecane posty

uważam że tomasz komenda został po prostu wrobiony przez prokuratorow i policje albo kogoś wyżej (nwm przez kogo i po co?) czy ktoś chciał zakryć sprawę być może zamieszany bd właściciel lokalu który miał dwóch synów podejrzanych o to bawiących się z nim i dających mu alibi tej nocy w zeznaniach jest dużo młynu to cżęść mojego programu jutro podam nowe fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Policja dała mu alibi na imprezie był też Irek będący na posesji państwa r w późniejszym czasie gwałciciel z badaniami dna świadek nazwał go blondyna zmienił włosy po tym chyba jeżeli to nie kłamstwo to uważam że to on idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W 2006 roku nikt nie zwracał uwagi na Irka a teraz bodajże pani szymecka kłóci się że zwraca uwagę a w superwizjerze nic ja akt nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Irka nwm czemu jego nikt nie nagrywał przedstawił się Irek mógł się pomylić ;rower miał zaparkowany na miejscu znalezienia zwłok , żadnych czynności prokurator mógł być zastraszany jak inni , jest jego dna ,zeznania włosy , gwałciciel chyba że ktoś go wrabial daje 80 procent że to on trudny dzieciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeci to Norbert basiura wytrysk mogłem mieć bez sexu zamiast nie , po 3 MSC nagle się udziela nwm jak mówi o pogróżkach ,Krzysztof k też jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Irka dziwne że opisał dziewczynę na scenie z kolanami a dziś nie pamięta. Czy. Z nią tańczył wiadomo że pił z kolegami itp na posesji r też nie było słychać. Psa może przez petardy były tam butelki którymi gwałcono malgorzate Kwiatkowska ten skurv powinien siedzieć. Idę oglądać mecz nie mieszam sie może coś się wyjasni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natknąłem się jeszcze na to kolejny młyn

W sierpniu 1996 roku, kilka miesięcy przed tragedią w Miłoszycach, siedemnastoletnia dziewczyna wracała do domu z dyskoteki w Jelczu. Bożena szła sama. Nagle zaatakował ją mężczyzna i brutalnie zgwałcił. Bandyta został spłoszony przez przechodzącego nieopodal mężczyznę. Ten jednak, zamiast pomóc nastolatce, także ją zgwałcił. Policja zatrzymała drugiego zwyrodnialca. Został skazany na kilkanaście miesięcy więzienia. Pierwszy napastnik pozostał nieznany, aż do zatrzymania Tomasza K. (w sprawie gwałtu miłoszyckiego). Prokuratura porównała materiały genetyczne z obu gwałtów i okazało się, że tajemniczy gwałciciel Bożeny i gwałciciel z Miłoszyc - to ta sama osoba. Nieoficjalnie wiadomo też, że Bożena rozpoznała Tomasza K. podczas pierwszej rozprawy sądowej.

 

Czyżby to kolejna osoba z fałszywymi zeznaniami czy to te same osoby ? Idę spać koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Krzysztofa k być może wie kto to zrobił podnosi też na zdj buty na palcach , uważam że mógł też iść według swoich zeznań ulica kościelna do miał podejrzenia co do Irka m i osoby która doszła i uciekł a kto by chciał być też mordowanym policja by nie pomogła petardę w picze i część

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę powodu dlaczego 19 letni basiura miał nie znać Kwiatkowskiej i Irka nawet z podstawówki idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×