Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pina

Brak miesiączki w nowym cyklu po odstawieniu duphastonu.

Polecane posty

Witam. 

Mam taki mały problem i chciałam sie zapytać was dziewczyny czy też tak miałyście i co o tym sądzicie. 

Od  dwóch lat  chodzę do ginekologa z powodu torbieli . Na początku za pierwszą wizytą poszłam ponieważ nie miałam miesiączki po czym okazało się że torbiel o rozmiarach 4 cm na 2cm dostałam duphastonu na zlikwidowanie, po czym dostałam wysłana po pewnym czasie  na badania hormonalne, które okazały się za wysokie po czym dostałam leki na unormowanie i po unormowaniu lekarz przepisał mi antykoncepcje na 6 miesięcy . Po odstawieniu antykoncepcji znów wyszedł mi mały torbiel po czym lekarz stwierdził że przepisze mi duphastonu  na wyregulowanie bym nie miała tych torbieli . Przez ten cały czas wszytsko było okej przy braniu antykoncepcji jak i przy braniu duphastonu. Po 3mc braniu duphastonu lekarz powiedział że odstawiamy i zobaczymy co się będzie dziać . Byłam na kontroli dwa tygodnie temu by sprawdzić czy wszytsko jest okej po odstawieniu duphastonu i było okej lecz miałam mieć miesiączkę 12 lutego a na tą chwilę brak . W międzyczasie zrobiłam cytologie która też była bardzo dobra . Nie chcę iść jeszcze do lekarza ponieważ czekam do 35dnia cyklu i nie chce znów siać paniki , lecz jestem ciekawa czy też tak miałyście i czy sama przyszła miesiączka czy musiałyscie iść z tym do lekarza .  

Ps. Ciąża nie wchodzi w gre.

Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×